Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Banik Most - Sous
Sokolov
Stechovice
Kolin
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Chernomorets 1919
Zagorets
Mioveni
Unirea Bascov
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
CF Talavera
Atl. Madrid B
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Pribram
Petrin Plzen
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Admira Prague
Predni Kopanina
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Cannes
Istres
Filiasi
FC U Craiova
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Alcoyano
Seleccion AFE
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Steaua Bucuresti
Alexandria
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Nottingham U21
Deportiva Minera
CF Intercity
Southampton U18
I. Bratislava
Piestany
Smederevo
Prijedor
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Juventus U23
Pro Vercelli
Pardubice B
Velka Bites
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Sroda
Lech Poznan 2
Hostoun
Teplice B
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Middelfart
Brabrand
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Nysa
Woliborz
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2
Uniao Lamas
Sanjoanense
Naesby
5:00AM
Marienlyst
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Espanyol
Girona
Montpellier
Southampton
Elana Torun
Wikielec
Jelenia Gora
Brzeg
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Suwalki
LKS Lomza
Mlawa
Olsztyn
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
GKS Belchatow
Rakow 2
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Liefering
Nice II (Fra)
Rosengard
IFK Trelleborg
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Vitre
Fougeres
Neustadt
Ebreichsdorf
Ceska Lipa
Oberlausitz
Igalo
Sloboda
Kluczbork
Olawa (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Amorebieta
Castro
Shimizu
Reims
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Tondela
Covilha
Skive
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Lyseng
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Naestved
Helsingor
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
TB Berlin
Polar Pinguin
Coruxo FC
Lugo
Utrecht
Lens
Dordrecht
Shamal
AFC
Huizen
Pathum United
Kitchee
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Santander
Eibar
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Ljungskile
FBK Karlstad
Zawisza
Legia II
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Real Oviedo B
Langreo
Jong AZ
Genk U23
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Angelholms
Hassleholms IF
Blauw Geel
Eindhoven FC
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Atl. Paso
Tenerife
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Wehen
Metz
Lunds
Olympic
Swansea
Vardar
Colchester
Peterborough
Crawley Town
Crystal Palace
Sroda
Legnica 2
Norrby
Orebro Syr.
Darmstadt
Coventry
Telstar
HFC
Kaiserslautern
Munich 1860
Braunschweig
VfL Osnabruck
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Walsall
Birmingham
Chambly
8:00AM
Chantilly
SG Dynamo Dresden
Regensburg
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Bastia
8:00AM
Rodez
Energie Cottbus
Hannover II
Kladno
FC Pencin
Elversberg
Viktoria Koln
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
Folkestone
Margate
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Karlbergs
IK Franke
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Laval
8:00AM
Concarneau
OS Belenense
8:00AM
Torreense
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
Scunthorpe
Halifax
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Enfield Town
Hendon
Weston
Cardiff U21
Torslanda
8:00AM
Lindome
Valenciennes
Helmond
Braga B
Felgueiras
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Bristol City
Exeter
Saarbrucken
Hesperange
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Cray Valley Paper Mills
Welling
Estoril
Leiria
Falkenbergs
Kristianstads
Utrecht
Lens
Chomutov
Usti nad Labem
Leotar
8:00AM
Posusje
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Slough
Potters
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Moreirense
Penafiel
Bovinghausen
Hohenlimburg
Vipers
8:00AM
Police FC
Ilkeston
Anstey Nomads
Maldon & Tiptree
Stortford
Trollhattan
Vanersborgs IF
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
West Brom
Mallorca
Eemdijk
Sportlust
Gentofte-Vangede
Sundby
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Ter Leede
Noordwijk
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Weymouth
Bournemouth U21
Portadown
Ballinamallard
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Roda
9:00AM
Waalwijk
Stockport
Stoke City
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Waregem
Red Star
Jong Utrecht
Francs Borains
Bangor FC
Ballymacash
AZ Alkmaar
Atalanta
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Queens Univ.
Glenavon
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Hansa Rostock
Lazio
TS Galaxy
Augsburg
Dordrecht
Aris
Glebe
Carrick Rangers
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Brackley
Northampton
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Karlsruher
Strasbourg
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Hannover
Wolfsburg
Katwijk
Telstar
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whitehawk
Worthing
Chippenham Town
Melksham
Amiens
Boulogne
Wigan Athletic
Blackburn
Ballyclare
Glentoran
Wroxham
Cheshunt
Ashington
Workington
Fylde
Tranmere
South Shields
Grimsby Town
AFC Wimbledon
Charlton
Torino
10:00AM
Cremonese
Alvechurch
Bedworth
Chatham
Maidstone
Bootle
Bala
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Bromsgrove
Solihull
Bath City
Bristol City U21
Bury Town
Ipswich U23
Blackpool
Sunderland
Dorchester
Bemerton
Consett
Blyth Spartans
Chester
Altrincham
Crumlin United
Crusaders
Cliftonville
Southport
Dartford
Sutton
Hanworth
Billericay
Fleetwood Town
Hearts
Dorking
Farnham
Gloucester City
Haverfordwest
Dundela
Linfield
Guiseley
Leeds U21
Egham
Corinthian-Casuals
Le Havre
Lorient
Marine
Widnes
Institute
Dungannon
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
Barnet
Rizespor
Nice
Leiston
Kings Lynn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
H&W Welders
Loughgall
Salford
Everton
Radcliffe Borough
Oldham
Merstham
Leatherhead
Redditch
Walsall W.
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Rotherham
Sheffield United
Peterborough Sports
Boston
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Sturm Graz
Grosuplje
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
Spennymoor
Whitby
Thame
Banbury
Walton & Hersham
Lewes
Stalybridge
Hyde
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Witton
Lancaster
Avro
Curzon
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
York
Notts County
Mansfield
Oxford Utd
Eastbourne Borough
Charlton U21
Mantova
10:00AM
Carpi
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Boavista
10:00AM
Arouca
Aveley
Colchester U21
Boreham Wood
Chelsea U21
Macclesfield
Buxton
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Carshalton
Marlow
Coleraine
Annagh
Chertsey
Hampton & Richmond
Coventry Sphinx
Nuneaton
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Clitheroe
Accrington
Graafschap
Verl
Farnborough
Yeovil
Lommel SK
Al Ahli SC
Dover
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Halesowen
Hereford
Udinese
FC Koln
Harrogate
Lincoln City
Ipswich
Dusseldorf
Hednesford
Newtown
Larne
Rangers 2
Quorn
Ossett United
Horndean
Bognor
Caen
Quevilly Rouen
Preston
Fiorentina
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Reading
QPR
Morpeth
Darlington
Rochdale
Carlisle
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
West Brom U23
Salisbury
Woking
Swindon Supermarine
Evesham
Shrewsbury
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Torquay
Plymouth
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Andover Town
11:00AM
Lymington
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Union Berlin
Rangers
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Modena
11:00AM
SG City Nova
Rennes
11:00AM
Angers
Echallens
11:00AM
Vevey
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Sileks
11:30AM
Dubocica
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Lorient
12:00PM
Guingamp
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Heist
12:00PM
Lierse K.
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Aluminij
12:00PM
Dob
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Marseille
12:00PM
Pau
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
PSV
Valencia
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Chaves
Nacional
Nimes
1:00PM
Aubagne
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Malaga
1:30PM
Almeria
Alaves
Levante
Inter
Las Palmas
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Galatasaray
1:30PM
Parma
Temse
1:30PM
Gent U21
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Getafe
2:00PM
Albacete
Vizela
2:00PM
Ferreira
Merida AD
2:00PM
Betis B
Valladolid
2:00PM
Burgos
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham