Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
9:40 AM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Adrian Sanchez - Vince Bembe : Extreme Fighting Championship - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Adrian Sanchez - Vince Bembe
MMA
Extreme Fighting Championship
Lightweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Adrian Sanchez
Rayo
Vince Bembe
Güney Afrika
Güney Afrika
May 9
1:00 PM
Kazanan
Round 1 KO (Punch)
Follow
Follow
5-4-0
RECORD
5-3-1
60%
KO/TKO
40%
20%
SUB
0%
20%
DEC
60%
71 in
HEIGHT
-
170 lbs
WEIGHT
143 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win TKO
[03-07-2024] Tapiwa Katikati
EFC 111 - EFC Worldwide 111
Round 1 | 3:14
Loss UD
Maraoune Bellagouit [01-20-2024]
UAE Warriors 46 - Da Silva vs. Kamavov
Round 3 | 5:00
Loss Decision
[11-09-2023] Sizwe Mnikathi
EFC 109 - EFC Worldwide 109
Round 3 | 5:00
Win Decision
Demba Seck [11-09-2023]
EFC 109 - EFC Worldwide 109
Round 3 | 5:00
Win TKO
[06-08-2023] Glody Kanzeko
EFC 104 - EFC Worldwide 104
Round 2 | 4:47
Loss Submission
Igeu Kabesa [06-08-2023]
EFC 104 - EFC Worldwide 104
Round 1 | 3:12
Loss Submission
[07-16-2022] Mark Ewen
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Round 2 | 4:44
Win UD
Sizwe Mnikathi [03-02-2023]
EFC 101 - EFC Worldwide 101
Round 3 | 5:00
Win Submission
[12-04-2021] Chris Dove
EFC 91 - EFC Worldwide 91
Round 1 | 1:45
Win TKO
Ashley Calvert [10-06-2022]
EFC 98 - EFC Worldwide 98
Round 1 | 0:40
Loss UD
[10-09-2021] Rocky Illunga
EFC Worldwide - Fight Night
Round 3 | 5:00
Draw Draw
Keir Harvie [07-16-2022]
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Round 3 | 5:00
Extreme Fighting Championship
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
May 9
Perşembe
Zaakir Badat
Round 1 KO (Punches)
Jailson Cezar de Oliveira
Faeez Jacobs
Round 1 KO (Punches)
Sylvester Chipfumbu
Tumelo Manyamala
Round 3 TKO (Punches)
Micky Cloete
Adrian Sanchez
Vince Bembe
Round 1 KO (Punch)
Tüm MMA maçları
Marques vs. Silva
LFA 183
May 2
|
LA, California
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
May 2
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
May 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
May 3
|
Festhalle | Frankfurt
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
May 9
|
The Green Halls | Riyadh
Lewis vs. Nascimento
UFC ON ESPN 56
May 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Ndebele vs. Torres
Brave CF 82
May 10
|
Cote Dor | St. Pierre
Bartosinski vs. Grzebyk
KSW 94
May 10
|
Ergo Arena | Gdansk
Dixon vs. Macklin
Fury FC 90
May 11
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mix vs. Magomedov
Fury FC 90
May 16
|
Accor Arena | Paris
Yakimenko vs. Alibabazade
FEN 54
May 16
|
Hala Mosir | Pila
Diaz vs. Lewis
LFA 184
May 16
|
LA, California
Barboza vs. Murphy
UFC Fight Night 241
May 17
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Pick your timezone
Timezone
Time
9:40 AM