Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
14:36
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Guto Inocente - Azamat Murzakanov : BRAVE Fights WFCA - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Guto Inocente - Azamat Murzakanov
MMA
BRAVE Fights WFCA
Bout #8
Khalifa sport Arena | Isa Town
Guto Inocente
Azamat Murzakanov
The Professional
Brazilija
Rusija
15 nov
14:00
Zmagovalec
Round 3 - Decision (Unanimous)
Sledi
Sledi
7-4-0
REKORD
7-0-0
43%
KO/TKO
71%
43%
SUB
14%
14%
DEC
14%
190 cm
VIŠINA
180 cm
92 kg
TEŽA
92 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Win KO
[09-05-2020] Flavio Rodrigo Magon
FF 2 - Federal Fight 2
Runda 1 | 3:59
Win UD
Dustin Jacoby [04-15-2023]
UFC on ESPN 44 - Holloway vs. Allen
Runda 3 | 5:00
Loss UD
[11-15-2019] Azamat Murzakanov
Brave CF 29 - Torres vs. Adur
Runda 3 | 5:00
Win TKO
Devin Clark [08-13-2022]
UFC on ESPN 41 - Vera vs. Cruz
Runda 3 | 1:18
Win TKO
[06-11-2015] Cristiano Souza
CF - Capital Fight 6
Runda 2 | 2:05
Win KO
Tafon Nchukwi [03-12-2022]
UFC Fight Night 203 - Santos vs. Ankalaev
Runda 3 | 0:44
Loss Submission
[11-07-2014] Anthony Perosh
UFC Fight Night 55 - Rockhold vs. Bisping
Runda 1 | 3:46
Win UD
Guto Inocente [11-15-2019]
Brave CF 29 - Brave Combat Federation 29: Torres vs. Adur
Runda 3 | 5:00
Loss KO
[07-06-2014] Derrick Lewis
UFC - The Ultimate Fighter 19 Finale
Runda 1 | 3:30
Win KO
Mohammad Fakhreddine [11-15-2019]
Brave CF 29 - Brave Combat Federation 29: Torres vs. Adur
Runda 1 | 3:37
Win UD
[05-19-2012] Virgil Zwicker
Strikeforce - Barnett vs. Cormier
Runda 3 | 5:00
Win TKO
Georgy Sakaev [04-15-2017]
ACB 57 - Yan vs. Magomedov
Runda 1 | 1:37
BRAVE Fights WFCA
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
Brave #18
Brave #21
Brave #29
15 nov
Petek
Jose Torres
Marcel Adur
Hamza Kooheji
Round 1 - KO/TKO
Nahuel Gandolfi
Felipe Silva
Guram Kutateladze
Round 1 - KO/TKO
Luan Santiago Carvalho
Gadzhimusa Gaziev
Abdul-Kareem Al-Selwady
Dumar Roa
Round 1 - KO/TKO
Luana Pinheiro
Round 1 - KO/TKO
Helen Harper
Guto Inocente
Azamat Murzakanov
Round 3 - Decision (Unanimous)
Malik Merad
Moise Rimbon
Amir Albazi
Round 1 - Sub
Ryan Curtis
Hussein Ayyad Abdulla
Matiss Zaharovs
Ilia Topuria
Round 1 - KO/TKO
Stephen Goncalves
Ali Qaisi
Round 3 - Decision (Unanimous)
Jeremy Pacatiw
Dean Garnett
Rany Saadeh
Akhmed Magomedov
Erick da Silva
Vsi MMA dvoboji
Salter vs. Steenis
Bellator 233
7 nov
|
3Arena | Dublin
Jr. vs. Matias
TF 20
7 nov
|
Club Atletico Juventus | Sao Paulo
Vegh vs. Vemola
Oktagon 15
8 nov
|
Aegon Arena | Bratislava
McKee vs. Foss
CW 110
8 nov
|
BEC Arena, Manchester
Magomedsharipov vs. Kattar
UFC Fight Night 163
8 nov
|
Etihad Arena | Yas Island
Fujita vs. Hong
Pancrase 310
9 nov
|
Studio Coast | Tokyo
Kharitonov vs. Vassell
Bellator 234
14 nov
|
3Arena | Dublin
Yanez vs. Estrada
LFA 78
14 nov
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Dao vs. Sako
MFL 15
15 nov
|
Quebec
Simon vs. Baker
Battle for Brave
15 nov
|
Salem Armory | Salem, OR
Cunningham vs. Hatley
PF 14
15 nov
|
Batesville community Center | Batesville AR
Blachowicz vs. Souza
UFC FN 164
15 nov
|
Etihad Arena | Yas Island
Holland vs. Chirila
UCMMA 61
16 nov
|
Troxy | London
Barton vs. Segas
CW 111
21 nov
|
BEC Arena, Manchester
Yatsko vs. Bondarenko
GCFC 9
21 nov
|
HC Hall | Kiew
Neis vs. Wells
MFP
21 nov
|
Cambridge Red Deer Hotel | Red Deer, Alberta
Cox vs. Caniglia
MFP
21 nov
|
Ramada Plaza Convention Center | Omaha, NE
Royval vs. Scoggins
LFA 79
21 nov
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Clay vs. Fruth
HFC 41
22 nov
|
Blue Chip Casino | Michigan City, IN
Edwards vs. Walker
MMAX FC 6
22 nov
|
Fort Smith Center | Fort Smith, AR
Buzukja vs. III
ROC 70
22 nov
|
Tropicana | Atlantic City, NJ
Kennedy vs. Hickey
CW 44
22 nov
|
Rivers Casino | Schenectady, NY
Kopecny vs. Polivka
FFNS 24
22 nov
|
Bobyhall | Brno
Loman vs. Sanoudakis
Brave CF 30
22 nov
Page vs. Melillo
MFP
22 nov
|
3Arena | Dublin
Petch vs. VanNostrand
Glory 72
22 nov
|
Dome de Paris | Paris
Navickis vs. Jenkins
Glory 71
22 nov
|
Dome de Paris | Paris
Tweedy vs. Brown
WXC 84
26 nov
|
Crystal Gardens | Southgate, MI
Moret vs. Kuivanen
UAE Warriors 9
28 nov
|
JIU-JITSU ARENA | Abu Dhabi
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
14:36