Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
17:00
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Laetitia Blot - Ernesta Kareckaite : Hexagone MMA - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Laetitia Blot - Ernesta Kareckaite
MMA
Hexagone MMA
Main Event
Le Zenith | Paris
Laetitia Blot
C18
Ernesta Kareckaite
Francija
Litva
22 jan
13:00
Zmagovalec
Round 5 Decision (Split)
Sledi
Sledi
4-0-1
REKORD
4-0-1
50%
KO/TKO
50%
25%
SUB
0%
25%
DEC
50%
160 cm
VIŠINA
-
61 kg
TEŽA
61 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Win UD
[10-15-2022] Mariam Torchinava
HMMA 5 - Hexagone MMA
Runda 5 | 5:00
Win Decision
Laetitia Blot [01-22-2023]
HMMA 6 - Hexagone MMA 6
Runda 5 | 5:00
Win Submission
[02-26-2022] Karla Benitez
HMMA 3 - Hexagone MMA
Runda 1 | 1:37
Win Decision
Kate Bacik [08-28-2022]
HMMA 4 - Hexagone MMA 4
Runda 3 | 5:00
Draw Draw
[10-30-2021] Ernesta Kareckaite
HMMA 2 - Hexagone MMA
Runda 3 | 5:00
Draw Draw
Laetitia Blot [10-30-2021]
HMMA 2 - Hexagone MMA 2
Runda 3 | 5:00
Win KO
[04-08-2021] Marie Loiseau
MMAGP - Mixed Martial Arts Grand Prix 2
Runda 3 | 0:00
Win TKO
Klaudia Pawicka [05-03-2019]
MMA Bushido 77 - Fighting Championship in Vilnius
Runda 1 | 0:00
Win TKO
[10-08-2020] Leonora Nascimento
MMAGP - Mixed Martial Arts Grand Prix
Runda 1 | 1:29
Win TKO
Tekle Iaganashvili [03-16-2019]
King of Kings 69 - World Series 2019 in Vilnius
Runda 1 | 0:00
Hexagone MMA
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
HMMA 4
HMMA 6
HMMA 7
HMMA 8
HMMA 10
HMMA 12
HMMA 13
Oktagon 53
HMMA 15
22 jan
Nedelja
Stephanie Ielo Page
Eva Dourthe
Round 3 Decision (Unanimous)
Romain Debienne
Round 1 KO (Punch)
Victor de Lima Verchere
Matthieu Letho Duclos
Round 2 TKO (Punches)
Tobiasz Lewandowski
Chris Fishgold
Yazid Chouchane
Laetitia Blot
Ernesta Kareckaite
Round 5 Decision (Split)
Vsi MMA dvoboji
Sang vs. Galvao
ONE Fight Night 6
12 jan
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Farias vs. Sweeney
LFA 150
12 jan
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Imavov vs. Gastelum
UFC Fight Night 217
13 jan
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Tennant vs. Bernardo
Invicta FC 51
17 jan
|
Sugar Creek Casino | Hinton, OK
Godoy vs. Lyapunov
One Friday Fights 1
19 jan
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Abdouraguimov vs. Haratyk
Ares FC 11
19 jan
|
Ares Studio | Paris
Maksum vs. Nunes
Octagon 39
20 jan
|
Festhalle | Frankfurt
Teixeira vs. Hill
UFC 283
20 jan
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Materla vs. Grove
KSW 78
20 jan
|
Adidas Arena | Paris
Abiltarov vs. Castro
ACA 151
26 jan
|
St. Petersburg
Barbosa vs. Babulaidze
2023 - Week 1
26 jan
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Kacprzak vs. Mendlewski
Babilon MMA 34
26 jan
|
Zyrardow
Kuberski vs. Filipczak
FEN 44
27 jan
|
Hala RSC | Lubin
Delano vs. Santos
LFA 151
27 jan
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Kuberski vs. Filipczak
FEN 44
27 jan
|
Hala RSC | Lubin
Ivy vs. Quintana
Fury FC 73
28 jan
|
Cowboys Dancehall | San Antonio, TX
Leve vs. Tsendayush
PFL CS 2
2 feb
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Tavares vs. Vieira
Shooto 115
2 feb
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Bader vs. Emelianenko
Bellator 290
3 feb
|
SSE Arena | Belfast
Lewis vs. Spivak
UFC Fight Night 218
3 feb
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Wanliss vs. Cohen
LFL 7
4 feb
|
Mediahaven | Amsterdam
Smotherman vs. Caballero
Fury FC 74
4 feb
|
Cowboys Dancehall | San Antonio, TX
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
17:00