Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
19:08
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Karolina Owczarz - Sylwia Juskiewicz : Konfrontacja Sztuk Walki - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Karolina Owczarz - Sylwia Juskiewicz
MMA
Konfrontacja Sztuk Walki
Bout #4
Atlas Arena | Lodz
Karolina Owczarz
Owca
Sylwia Juskiewicz
Mala
Poljska
Poljska
23 okt
14:00
Zmagovalec
Round 3 Decision (Unanimous)
Sledi
Sledi
5-2-0
REKORD
10-6-0
0%
KO/TKO
60%
40%
SUB
0%
60%
DEC
40%
167 cm
VIŠINA
160 cm
56 kg
TEŽA
52 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Win UD
[08-20-2022] Natalia Baczynska-Krawiec
KSW 73 - Wrzosek vs. Sarara
Runda 3 | 5:00
Win UD
Karolina Owczarz [10-23-2021]
KSW 64 - Przybysz vs. Santos
Runda 3 | 5:00
Loss UD
[10-23-2021] Sylwia Juskiewicz
KSW 64 - Przybysz vs. Santos
Runda 3 | 5:00
Loss UD
Karolina Wojcik [10-10-2020]
KSW 55 - Askham vs. Khalidov 2
Runda 3 | 5:00
Win UD
[06-05-2021] Monika Kucinic
KSW 61 - To Fight or Not To Fight
Runda 3 | 5:00
Win Decision
Alyssa Krahn [05-04-2018]
TKO 43 - Barriault vs. Kornberger
Runda 3 | 5:00
Loss UD
[11-14-2020] Justyna Haba
KSW 56 - Materla vs. Soldic
Runda 3 | 5:00
Win TKO
Yulia Sachkov [12-16-2017]
LFN 8 - Double Trouble 2
Runda 2 | 3:26
Win Submission
[12-07-2019] Aleksandra Rola
KSW 52 - The Race: Askham vs. Khalidov
Runda 2 | 4:35
Win TKO
Manoela Matos [08-26-2017]
LFN 6 - IRA
Runda 3 | 4:08
Win Decision
[03-23-2019] Marta Chojnoska
KSW 47 - The X-Warriors
Runda 3 | 5:00
Win UD
Lyudmyla Pylypchak [04-08-2017]
LFN 5 - Five Points
Runda 3 | 5:00
Konfrontacja Sztuk Walki
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
KSW 55
KSW 56
KSW 57
KSW 57
KSW 58
KSW 59
KWS 60
KSW 61
KSW 62
KSW 63
KSW 64
KSW 65
KSW 66
KSW 67
KSW 68
KSW 69
KSW 70
KSW 71
KSW 72
KSW 73
KSW 74
KSW 75
KSW 77
KSW 78
KSW 79
KSW 80
KSW 81
KSW 82
KSW 83
KSW 84
KSW 85
KSW 86
KSW 87
KSW 88
KSW 89
KSW 90
KSW 91
KSW 92
KSW 93
KSW 94
KSW 95
23 okt
Sobota
Adam Tomasik
Oumar Sy
Round 1 TKO (Punches)
Albert Odzimkowski
Jason Radcliffe
Round 1 TKO (Punches)
Cezary Kesik
Round 3 TKO (Punches)
Marcin Krakowiak
Karolina Owczarz
Sylwia Juskiewicz
Round 3 Decision (Unanimous)
Shamil Musaev
Michal Pietrzak
Robert Ruchala
Round 3 Decision (Unanimous)
Patryk Kaczmarczyk
Filip Pejić
Daniel Rutkowski
Round 2 KO (Head Kick)
Sebastian Przybysz
Round 3 Submission (Inverted Triangle Choke)
Bruno Augusto dos Santos
Mariusz Pudzianowski
Round 1 KO (Punch)
Serigne Ousmane Dia
Vsi MMA dvoboji
Ladd vs. Dumont
UFC Fight Night 195
15 okt
|
Ball Arena | Denver
Nemkov vs. Anglickas
Bellator 268
15 okt
|
3Arena | Dublin
Fremd vs. Alves
LFA 116
21 okt
|
Wild Horse Pass Resort | Chandler
Costa vs. Vettori
UFC Fight Night 196
22 okt
|
Ball Arena | Denver
Emelianenko vs. Johnson
Bellator 269
22 okt
|
3Arena | Dublin
Torres vs. Englund
2021 - Week 9
25 okt
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Harrison vs. Guardado
MFP
26 okt
|
The Green Halls | Riyadh
Burrell vs. Stewart
CFFC 102
29 okt
|
2300 Arena | Philadelphia, PN
Blachowicz vs. Teixeira
UFC 267
29 okt
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Lainesse vs. Burlinson
2021 - Week 10
1 nov
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Queally vs. Pitbull
Bellator 270
4 nov
|
3Arena | Dublin
Abdulvakhabov vs. Dias
ACA 131
4 nov
|
St. Petersburg
Usman vs. Covington
UFC 268
5 nov
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
19:08