Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
01:21
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Samuel Cortes - Axel Osuna : Lux Fight League - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Samuel Cortes - Axel Osuna
MMA
Lux Fight League
Flyweight
Auditorio Explanada Puebla | Cholula
Samuel Cortes
Ben Ruth
Axel Osuna
Mehika
Mehika
2 feb
22:00
Zmagovalec
Round 3 Decision (Unanimous)
Sledi
Sledi
5-2-0
REKORD
1-0-0
20%
KO/TKO
0%
60%
SUB
100%
20%
DEC
0%
-
VIŠINA
167 cm
61 kg
TEŽA
56 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Loss UD
[12-01-2023] Uriel Uribe
LUX Fight League 038 - LUX 038
Runda 3 | 5:00
Loss TKO
David Martinez [10-07-2022]
Combate Global - Martinez vs. Osuna
Runda 4 | 4:14
Win Submission
[06-30-2023] Ulises Ceniceros
LUX Fight League 033 - LUX 033
Runda 2 | 2:03
Win TKO
David Solorzano [08-26-2022]
Combate Global - Solorzano vs. Ozuna
Runda 3 | 3:38
Win Submission
[04-01-2023] Antonio Hernandez Gonzalez
Felony Combat League 2 - Omerta
Runda 3 | 2:05
Win TKO
Maximiliano Gonzalez [05-13-2022]
Combate Global - Gonzales vs. Osuna
Runda 2 | 2:34
Win Submission
[04-01-2023] Eduardo Garcia
Felony Combat League 2 - Omerta
Runda 2 | 4:15
Loss UD
Reyes Cortez Jr. [06-18-2021]
Combate Global - Beltran vs. Sanchez
Runda 3 | 5:00
Loss Decision
[12-02-2022] Jonathan Garcia
GFL 4 - Gladiatorio Fight League 4
Runda 5 | 5:00
Win Submission
Heinrich Wassmer [09-27-2019]
Combate Americas - Guadalajara: Gutierrez vs. Gibson
Runda 2 | 0:57
Win KO
[04-02-2022] Lennin Desiderio Morales Sanchez
PBMMA 2 - ParaBelum MMA
Runda 2 | 2:54
Win Submission
Juan Bosco Boyer Silva [03-08-2019]
Combate Americas: Mexico vs. Spain - Capella vs. Herrera
Runda 1 | 3:01
Lux Fight League
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
Lux 016
LUX 020
LUX 31
LUX 33
LUX 035
LUX 039
LUX 040
LUX 041
LUX 42
2 feb
Petek
Edgar Delgado
Round 3 TKO (Knee Injury)
Francesco Patron
Carlos Canada
Pablo Sabori
Samuel Cortes
Axel Osuna
Round 3 Decision (Unanimous)
Alejandro Cerquera
Round 2 TKO (Punches)
Luis Meraz
Vsi MMA dvoboji
Bouchelaghem vs. Horsky
HMMA 13
25 jan
|
Paris
Lopes vs. Brigagao
LFA 175
26 jan
|
Horseshue Casino | Hammond
Magard vs. Cartwright
Oktagon 52
26 jan
|
Fortuna Arena | Prague
Gladkowicz vs. Zajac
Babilon MMA 42
26 jan
|
Zyrardow
Dolidze vs. Imavov
UFC Fight Night 235
2 feb
|
Kingdom Arena | Riyadh
Kline vs. Romero
CFFC 129
8 feb
|
2300 Arena | Philadelphia, PN
Garcia vs. Johns
LFA 176
8 feb
|
Horseshue Casino | Hammond
Walls vs. Cangaty
Cage 61
9 feb
|
House of Culture | Helsinki
Dalisda vs. Dourthe
Oktagon 53
9 feb
|
Fortuna Arena | Prague
Hermansson vs. Pyfer
UFC Fight Night 236
9 feb
|
Kingdom Arena | Riyadh
Duclos vs. Fontes
Oktagon 53
9 feb
|
Paris
Salkilld vs. Fan
Eternal MMA 82
9 feb
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Haggerty vs. Lobo
ONE Fight Night 19
15 feb
|
Impact Arena | Bangkok
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
01:21