Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
14:34
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Jimmy Crute - Alonzo Menifield : UFC - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Jimmy Crute - Alonzo Menifield
MMA
UFC
Prelims - Light Heavyweight
T-Mobile Arena | Las Vegas
Jimmy Crute
The Brute
Alonzo Menifield
Atomic
Avstralija
ZDA
8 jul
20:00
Zmagovalec
Round 2 Submission (Guillotine Choke)
Sledi
Sledi
12-3-1
REKORD
15-4-1
42%
KO/TKO
67%
33%
SUB
20%
25%
DEC
13%
187 cm
VIŠINA
182 cm
92 kg
TEŽA
92 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Draw Draw
[02-11-2023] Alonzo Menifield
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 3 | 5:00
Loss KO
Carlos Ulberg [05-11-2024]
UFC on ESPN 56 - Lewis vs. Nascimento
Runda 1 | 0:12
Loss KO
[12-04-2021] Jamahal Hill
UFC on ESPN 31 - Font vs. Aldo
Runda 1 | 0:48
Win UD
Dustin Jacoby [12-16-2023]
UFC 296 - Edwards vs. Covington
Runda 3 | 5:00
Loss TKO
[04-24-2021] Anthony Smith
UFC 261 - Usman vs. Masvidal 2
Runda 1 | 5:00
Win Submission
Jimmy Crute [07-08-2023]
UFC 290 - Volkanovski vs. Rodriguez
Runda 2 | 1:55
Win KO
[10-17-2020] Modestas Bukauskas
UFC Fight Night 180 - Ortega vs. Korean Zombie
Runda 1 | 2:01
Draw Draw
Jimmy Crute [02-11-2023]
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 3 | 5:00
Win Submission
[02-23-2020] Michal Oleksiejczuk
UFC Fight Night 168 - Felder vs. Hooker
Runda 1 | 3:29
Win KO
Misha Cirkunov [10-15-2022]
UFC Fight Night 212 - Grasso vs. Araujo
Runda 1 | 1:28
Loss Submission
[09-14-2019] Misha Cirkunov
UFC Fight Night 158 - Cowboy vs. Gaethje
Runda 1 | 3:38
Win TKO
Askar Mozharov [06-04-2022]
UFC Fight Night 207 - Volkov vs. Rozenstruik
Runda 1 | 4:40
UFC
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
UFC 303
UFC 304
9 jul
Nedelja
Alexander Volkanovski
Round 3 TKO (Punches)
Yair Rodriguez
8 jul
Sobota
Brandon Moreno
Alexandre Pantoja
Round 5 Decision (Split)
Robert Whittaker
Dricus Du Plessis
Round 2 TKO (Punches)
Jalin Turner
Dan Hooker
Round 3 Decision (Split)
Bo Nickal
Tresean Gore
Robbie Lawler
Round 1 KO (Punches)
Niko Price
Sean Brady
Jack Della Maddalena
Yazmin Jauregui
Denise Gomes
Round 1 TKO (Punches)
Jimmy Crute
Alonzo Menifield
Round 2 Submission (Guillotine Choke)
Vitor Petrino
Round 3 Submission (Arm-Triangle Choke)
Marcin Prachnio
Cameron Saaiman
Round 1 TKO (Punches)
Terrence Mitchell
Shannon Ross
Jesus Santos Aguilar
Round 1 KO (Punch)
Kamuela Kirk
Esteban Ribovics
Round 3 Decision (Unanimous)
Vsi MMA dvoboji
Fagundes vs. Santos
Shooto 118
29 jun
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Nieto vs. Rubio
LUX 33
29 jun
|
Fronton | Mexico City
Bonner vs. Stewart
CW 156
30 jun
|
BEC Arena, Manchester
Strickland vs. Magomedov
UFC ON ESPN 48
30 jun
|
Etihad Arena | Yas Island
Martinez vs. Joblin
Eternal MMA 77
30 jun
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Neto vs. Antunes
LFA 162
6 jul
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Nuzzi vs. Nezhad
PFL Europe 2
7 jul
|
Nashville
Fries vs. Bajor
KSW 84
14 jul
|
Atlas Arena | Lodz
Holm vs. Silva
UFC ON ESPN 49
14 jul
|
Etihad Arena | Yas Island
Moreno vs. Jones
Fury FC 81
15 jul
|
Imagen Venues | Houston, TX
Stanton vs. Webb
CW 157
20 jul
|
BEC Arena, Manchester
Aspinall vs. Tybura
UFC Fight Night 224
21 jul
|
Etihad Arena | Yas Island
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
14:34