Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
14:34
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Jimmy Crute - Alonzo Menifield : UFC - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Jimmy Crute - Alonzo Menifield
MMA
UFC
Bout #9
Rac Arena | Perth
Jimmy Crute
The Brute
Alonzo Menifield
Atomic
Avstralija
ZDA
11 feb
22:00
Sledi
Sledi
12-3-1
REKORD
15-4-1
42%
KO/TKO
67%
33%
SUB
20%
25%
DEC
13%
187 cm
VIŠINA
182 cm
92 kg
TEŽA
92 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Draw Draw
[02-11-2023] Alonzo Menifield
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 3 | 5:00
Loss KO
Carlos Ulberg [05-11-2024]
UFC on ESPN 56 - Lewis vs. Nascimento
Runda 1 | 0:12
Loss KO
[12-04-2021] Jamahal Hill
UFC on ESPN 31 - Font vs. Aldo
Runda 1 | 0:48
Win UD
Dustin Jacoby [12-16-2023]
UFC 296 - Edwards vs. Covington
Runda 3 | 5:00
Loss TKO
[04-24-2021] Anthony Smith
UFC 261 - Usman vs. Masvidal 2
Runda 1 | 5:00
Win Submission
Jimmy Crute [07-08-2023]
UFC 290 - Volkanovski vs. Rodriguez
Runda 2 | 1:55
Win KO
[10-17-2020] Modestas Bukauskas
UFC Fight Night 180 - Ortega vs. Korean Zombie
Runda 1 | 2:01
Draw Draw
Jimmy Crute [02-11-2023]
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 3 | 5:00
Win Submission
[02-23-2020] Michal Oleksiejczuk
UFC Fight Night 168 - Felder vs. Hooker
Runda 1 | 3:29
Win KO
Misha Cirkunov [10-15-2022]
UFC Fight Night 212 - Grasso vs. Araujo
Runda 1 | 1:28
Loss Submission
[09-14-2019] Misha Cirkunov
UFC Fight Night 158 - Cowboy vs. Gaethje
Runda 1 | 3:38
Win TKO
Askar Mozharov [06-04-2022]
UFC Fight Night 207 - Volkov vs. Rozenstruik
Runda 1 | 4:40
UFC
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
UFC 303
UFC 304
11 feb
Sobota
Islam Makhachev
Round 5 Decision (Unanimous)
Alexander Volkanovski
Yair Rodriguez
Round 2 Submission (Triangle Choke)
Josh Emmett
Jack Della Maddalena
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Randy Brown
Justin Tafa
Round 1 KO (Punches)
Parker Porter
Jimmy Crute
Alonzo Menifield
Tyson Pedro
Modestas Bukauskas
Round 3 Decision (Unanimous)
Joshua Culibao
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Melsik Baghdasaryan
Shannon Ross
Kleydson Rodrigues
Round 1 TKO (Punches)
Jamie Mullarkey
Round 3 Decision (Unanimous)
Francisco Prado
Jack Jenkins
Round 3 Decision (Unanimous)
Don Shainis
Konklak Suphisara
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Elise Reed
Shane Young
Blake Bilder
Round 3 Decision (Unanimous)
Zubaira Tukhugov
Elves Brener Oliveira
Round 3 Decision (Split)
Vsi MMA dvoboji
Tavares vs. Vieira
Shooto 115
2 feb
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Leve vs. Tsendayush
PFL CS 2
2 feb
|
Nashville
Lewis vs. Spivak
UFC Fight Night 218
3 feb
|
Etihad Arena | Yas Island
Bader vs. Emelianenko
Bellator 290
3 feb
|
3Arena | Dublin
Wanliss vs. Cohen
LFL 7
4 feb
|
Mediahaven | Amsterdam
Smotherman vs. Caballero
Fury FC 74
4 feb
|
Imagen Venues | Houston, TX
Marques vs. Hylton
2023 - Week 3
9 feb
|
Nashville
DiSciullo vs. Grigoriou
Combat FC 3
9 feb
Alves vs. Bekoev
LFA 152
9 feb
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Kakembo vs. Costa
Eternal MMA 73
10 feb
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Santalahti vs. Sekulic
Cage 57
10 feb
|
House of Culture | Helsinki
Pena vs. Boudegzdame
Ares FC 12
16 feb
|
Ares Studio | Paris
Cutts vs. Hafez
Fury FC 75
16 feb
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mariscal vs. Souza
LFA 153
16 feb
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Espinoza vs. Ferhatbegovic
PFL CS 4
16 feb
|
Nashville
Kubanychbek vs. Magomedov
Brave 69
17 feb
Hackett vs. Yanez
2023 - Week 5
23 feb
|
Nashville
Amosov vs. Storley
Bellator 291
24 feb
|
3Arena | Dublin
Krylov vs. Spann
UFC Fight Night 220
24 feb
|
Etihad Arena | Yas Island
Machado vs. Jung
UEA Warriors 36
24 feb
Bukuev vs. Gadzhiev
ACA 152
24 feb
|
St. Petersburg
Fries vs. Duffee
KSW 79
24 feb
|
Atlas Arena | Lodz
Sopai vs. Lopez
FRC 15
24 feb
|
Quality Hotel Friends | Solna
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
14:34