Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
19:17
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Marcos Rogerio de Lima - Justin Tafa : UFC - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Marcos Rogerio de Lima - Justin Tafa
MMA
UFC
Prelims - Heavyweight
Honda Center | Anaheim
Marcos Rogerio de Lima
Pezao
Justin Tafa
Bad Man
Brazilija
Avstralija
17 feb
20:30
Sledi
Sledi
21-9-1
REKORD
7-3-0
67%
KO/TKO
100%
14%
SUB
0%
19%
DEC
0%
185 cm
VIŠINA
182 cm
118 kg
TEŽA
120 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Loss TKO
[07-29-2023] Derrick Lewis
UFC 291 - Poirier vs. Gaethje 2
Runda 1 | 0:33
Win KO
Austen Lane [09-09-2023]
UFC 293 - Adesanya vs. Strickland
Runda 1 | 1:22
Win UD
[04-29-2023] Waldo Cortes-Acosta
UFC on ESPN 45 - Song vs. Simon
Runda 3 | 5:00
NC Accidental Eye Poke
Austen Lane [06-24-2023]
UFC on ABC 5 - Emmett vs. Topuria
Runda 1 | 0:29
Win Submission
[10-29-2022] Andrei Arlovski
UFC Fight Night 213 - Kattar vs. Allen
Runda 1 | 1:50
Win KO
Parker Porter [02-11-2023]
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 1 | 1:06
Loss UD
[05-07-2022] Blagoy Ivanov
UFC 274 - Oliveira vs. Gaethje
Runda 3 | 5:00
Win KO
Harry Hunsucker [12-18-2021]
UFC Fight Night 199 - Lewis vs. Daukaus
Runda 1 | 1:53
Win TKO
[11-13-2021] Ben Rothwell
UFC Fight Night 197 - Holloway vs. Rodriguez
Runda 1 | 0:32
Loss UD
Jared Vanderaa [05-22-2021]
UFC Fight Night 188 - Font vs. Garbrandt
Runda 3 | 5:00
Win UD
[05-08-2021] Maurice Greene
UFC on ESPN 24 - Rodriguez vs. Waterson
Runda 3 | 5:00
Loss Decision
Carlos Felipe [01-16-2021]
UFC on ABC 1 - Holloway vs. Kattar
Runda 3 | 5:00
UFC
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
17 feb
Sobota
Alexander Volkanovski
Ilia Topuria
Round 2 KO (Punches)
Robert Whittaker
Round 3 Decision (Unanimous)
Paulo Costa
Geoff Neal
Ian Garry
Round 3 Decision (Split)
Merab Dvalishvili
Round 3 Decision (Unanimous)
Henry Cejudo
Anthony Hernandez
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Roman Kopylov
Amanda Lemos
Round 3 Decision (Unanimous)
Mackenzie Dern
Marcos Rogerio de Lima
Prelims - Heavyweight
Justin Tafa
Rinya Nakamura
Round 3 Decision (Unanimous)
Carlos Vera
Mingyang Zhang
Round 1 KO (Punches)
Brendson Ribeiro
Josh Quinlan
Danny Barlow
Round 3 TKO (Punches)
Oban Elliott
Round 3 Decision (Unanimous)
Valentine Woodburn
Andrea Lee
Miranda Maverick
Round 3 Decision (Unanimous)
Vsi MMA dvoboji
Kline vs. Romero
CFFC 129
8 feb
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Garcia vs. Johns
LFA 176
8 feb
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Walls vs. Cangaty
Cage 61
9 feb
|
House of Culture | Helsinki
Dalisda vs. Dourthe
Oktagon 53
9 feb
|
Festhalle | Frankfurt
Hermansson vs. Pyfer
UFC Fight Night 236
9 feb
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Duclos vs. Fontes
Oktagon 53
9 feb
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Salkilld vs. Fan
Eternal MMA 82
9 feb
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Haggerty vs. Lobo
ONE Fight Night 19
15 feb
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Mircea vs. Brichta
KSW 91
16 feb
|
Adidas Arena | Paris
Kozecenkovs vs. Zamba
KOK 119
16 feb
|
Vilnus
Pinto vs. Aras
LFL 11
17 feb
|
Mediahaven | Amsterdam
Reis vs. Misech
CW 166
22 feb
|
Braehead Arena | Glasgow
Holmes vs. Phillips
Fury FC 86
22 feb
|
Cowboys Dancehall | San Antonio, TX
Smyth vs. Magomedov
LFA 177
22 feb
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Zaragoza vs. Aburto
LUX 040
22 feb
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Moreno vs. Royval
UFC Fight Night 237
23 feb
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Gronvall vs. Sosa
FCR 19
23 feb
|
Quality Hotel Friends | Solna
Ferreira vs. Bader
PFL vs. Bellators
23 feb
|
Wintrust Arena Chicago | Chicago, IL
Rozenstruik vs. Gaziev
UFC Fight Night 238
1 mar
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Kincl vs. Wawrzyniak
Oktagon 54
1 mar
|
Festhalle | Frankfurt
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
19:17