Juventus - AC Milan : Prijateljske tekme - Nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo

Juventus - AC Milan

NogometNogomet

Prijateljske tekme

  Juventus
27 jul
Zaključeno

2:2

AC Milan  
Prijateljske tekme
Zadnji video povzetki
2024
Youtube
Povzetek tekme: Monza - AC Milan (4-2) | Italijanska Serie A
18 feb | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Verona - Juventus (2-2) | Italijanska Serie A
17 feb | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Juventus - Udinese (0-1) | Italijanska Serie A
13 feb | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: AC Milan - Napoli (1-0) | Italijanska Serie A
10 feb | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Inter - Juventus (1-0) | Italijanska Serie A
4 feb | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Frosinone - AC Milan (2-3) | Italijanska Serie A
3 feb | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: AC Milan - Bologna (2-2) | Italijanska Serie A
27 jan | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Juventus - Empoli (1-1) | Italijanska Serie A
27 jan | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Juventus - Empoli (1-1) | Italijanska Serie A
27 jan | Serie A
Youtube
Povzetek tekme: Juventus - Empoli (1-1) | Italijanska Serie A
27 jan | Serie A
Prikaži še ostale (+7)
Deli s prijatelji

Juventus

AC Milan

27 jul
Četrtek
Juventus
Juventus
2 : 2
AC Milan
AC Milan
San Diego Loyal
San Diego Loyal
0 : 6
Dortmund
Dortmund
28 jul
Petek
Shimshon Kafr Qasim
Shimshon Kafr Qasim
0 : 1
Hapoel Raanana
Hapoel Raanana
Maccabi Jaffa
Maccabi Jaffa
3 : 0
Hap. Ramat Gan
Hap. Ramat Gan
Marbella
Marbella
0 : 1
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Slavia Sofia
Slavia Sofia
0 : 0
Nes Tziona
Nes Tziona
Rad Beograd
Rad Beograd
2 : 2
Prva Iskra Baric
Prva Iskra Baric
Cadiz CF
Cadiz CF
0 : 1
Las Palmas
Las Palmas
Villefranche
Villefranche
3 : 0
Macon
Macon
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
0 : 1
Lotte
Lotte
Como
Como
1 : 0
Pro Patria
Pro Patria
FC Bihor
FC Bihor
1 : 3
Dumbravita
Dumbravita
Lokomotiv Gomel
Lokomotiv Gomel
0 : 1
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
2 : 3
Cerezo Osaka
Cerezo Osaka
Cambuur
Cambuur
1 : 0
Jong Utrecht
Jong Utrecht
Ipswich
Ipswich
1 : 0
RB Leipzig
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
1 : 1
Vitesse
Vitesse
Torino
Torino
2 : 1
Modena
Modena
Beerschot Wilrijk
Beerschot Wilrijk
1 : 0
Den Bosch
Den Bosch
Cambuur
Cambuur
2 : 1
Waregem
Waregem
Breda
Breda
1 : 2
Mamelodi
Mamelodi
RB Leipzig
RB Leipzig
0 : 0
Werder Bremen
Werder Bremen
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Osasuna
Osasuna
Union Berlin
Union Berlin
1 : 2
Paphos
Paphos
Den Haag
Den Haag
1 : 1
Venlo
Venlo
Groningen
Groningen
1 : 0
Graafschap
Graafschap
Cittadella
Cittadella
1 : 3
Trento
Trento
FC Brasov
FC Brasov
2 : 1
Cetate Rasnov
Cetate Rasnov
Werder Bremen
Werder Bremen
1 : 1
Ipswich
Ipswich
Padova
Padova
1 : 0
Torres
Torres
KS Polkowice
KS Polkowice
1 : 3
Stilon Gorzow
Stilon Gorzow
Freiburg II
Freiburg II
0 : 3
Hoffenheim II
Hoffenheim II
Arda
Arda
3 : 1
Etar
Etar
Levante
Levante
1 : 1
Qatar SC
Qatar SC
Al Rayyan
Al Rayyan
3 : 3
Al Wasl
Al Wasl
Roskilde KFUM's
Roskilde KFUM's
0 : 0
Roskilde
Roskilde
Dubocica
Dubocica
1 : 0
Vardar
Vardar
Monts
Monts
1 : 1
Martigues
Martigues
Nijmegen
Nijmegen
3 : 1
Al-Taawon
Al-Taawon
Retz
Retz
5 : 3
Wienerberger
Wienerberger
Tomislav
Tomislav
1 : 1
Šibenik
Šibenik
Bologna
Bologna
2 : 3
Monako
Monako
Rouen
Rouen
3 : 0
Saint-Pryve
Saint-Pryve
Fortuna Koln
Fortuna Koln
2 : 2
1. FC Köln
1. FC Köln
Preussen Munster
Preussen Munster
4 : 1
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
Heracles
Heracles
2 : 1
Excelsior
Excelsior
Al Ain
Al Ain
2 : 0
CF Intercity
CF Intercity
Jette
Jette
2 : 2
Boom
Boom
Delmenhorst
Delmenhorst
5 : 0
Brinkumer
Brinkumer
Villarreal B
Villarreal B
3 : 0
Andorra
Andorra
Langenrohr
Langenrohr
0 : 1
Stadlau
Stadlau
Zelzate
Zelzate
2 : 0
Club Brugge KV U23
Club Brugge KV U23
Jersey Bulls
Jersey Bulls
1 : 4
Stenhousemuir
Stenhousemuir
Saumur Olympique
Saumur Olympique
1 : 1
Cholet
Cholet
Real Betis
Real Betis
1 : 1
Burnley
Burnley
Forest Green
Forest Green
2 : 0
West Brom
West Brom
Hebburn Town
Hebburn Town
1 : 1
Sunderland U21
Sunderland U21
Zaragoza
Zaragoza
2 : 1
Cartagena
Cartagena
Tranmere
Tranmere
1 : 1
Wigan Athletic
Wigan Athletic
Colchester
Colchester
0 : 1
West Ham U21
West Ham U21
Portstewart
Portstewart
1 : 5
Coleraine
Coleraine
Hartlepool
Hartlepool
1 : 2
Harrogate
Harrogate
Newton Aycliffe
Newton Aycliffe
0 : 2
Morpeth
Morpeth
South Shields
South Shields
1 : 3
Gateshead
Gateshead
Stockport
Stockport
0 : 1
Blackburn College
Blackburn College
Blyth Spartans
Blyth Spartans
1 : 2
Whitby
Whitby
Phoenix
Phoenix
2 : 2
Dartford
Dartford
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
2 : 1
Taunton
Taunton
Farnborough
Farnborough
2 : 2
Dorking
Dorking
Brighton & Hove Albion
Brighton & Hove Albion
1 : 2
Newcastle Utd
Newcastle Utd
Philadelphia Union 2
Philadelphia Union 2
1 : 1
Wrexham
Wrexham
29 jul
Sobota
Avranches
Avranches
1 : 1
Concarneau
Concarneau