Shamrock Rovers - Hibernians : Liga Prvakov - Nogomet

Shamrock Rovers - Hibernians

Nogomet

Liga Prvakov

Sodnik: Krogh M. (Den)
  Shamrock Rovers
5 jul
Zaključeno

3:0

Hibernians  
Liga Prvakov
Zadnji video povzetki
Highlights: Shamrock Rovers - Ludogorets (2-1) | Champions League
27 jul | FAI TV
Deli s prijatelji

Shamrock Rovers

3:0

Hibernians

3-5-2
5-4-1

Postave
8
Ronan Finn (C)
Degabriele J. (C)
10
20
Rory Gaffney
Diakite
42
5
Lee Grace
Grech Z.
13
9
Aaron Greene
Gabriel Izquier
22
3
Sean Hoare
Kone I. (G)
24
4
Roberto Lopes
Gonzalo Llerena
6
22
Lyons A.
Brian Thaylor Lubanzadio Aldama
18
1
Alan Mannus (G)
Mensah G.
17
26
Chris McCann
Soares R.
88
16
O\'Neill G.
Vella D.
12
7
Dylan Watts
Joseph Zerafa
19

Menjave
6
Cotter B.
Attard A.
7
38
Emakhu A.
Caruana L.
21
21
Ferizaj J.
Chukunyere I.
2
2
Sean Gannon
Ellul M.
5
11
Sean Kavanagh
Lorenzo Soares Fonseca
4
32
Leddy M.
Terence Groothusen
9
30
Leitis T. (G)
Haber J. (G)
16
25
Leon Pohls
Laursen A.
31
17
Towell R.
Ohaka J.
30

Trenerji
Stephen Bradley
Pulis R.
# Igralec Ekipa G POD
1. . Boniface V. St. Gilloise 5 0
1. . Frantzdy Pierrot Maccabi Haifa 5 0
3. . Kady Qarabag 4 3
4. . Ramos G. Benfica 4 1
4. . Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt 4 1
4. . Adama Traore Ferencvaros 4 1
7. . Ibrahima Wadji Qarabag 4 0
8. . Osman Bukari FK Crvena zvezda 3 1
9. . Runar Espejord Bodo/Glimt 3 0
9. . Ingason K. Vikingur Reykjavik 3 0
9. . Sotiriou P. Ludogorets 3 0
12. . Arijan Ademi Dinamo Zagreb 2 1
12. . Tigran Barseghyan Slovan Bratislava 2 1
12. . Tomas Chory Plzen 2 1
12. . Nikolaj Hansen Vikingur Reykjavik 2 1
12. . Jan Sykora Plzen 2 1
12. . Hugo Vetlesen Bodo/Glimt 2 1
12. . Kristoffer Zachariassen Ferencvaros 2 1
19. . Gudjonsson H. Vikingur Reykjavik 2 0
19. . Zoran Gajic Pyunik Yerevan 2 0
5 jul
Torek
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
0 : 0
CFR Cluj
CFR Cluj
Malmo FF
Malmo FF
3 : 2
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
Ludogorets
Ludogorets
2 : 0
Sutjeska
Sutjeska
KF Ballkani
KF Ballkani
1 : 1
Žalgiris
Žalgiris
Lech Poznan
Lech Poznan
1 : 0
Qarabag
Qarabag
The New Saints FC
The New Saints FC
1 : 0
Linfield
Linfield
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
3 : 0
Hibernians
Hibernians
Shkupi
Shkupi
3 : 0
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
6 jul
Sreda
Tobol
Tobol
0 : 0
Ferencvaros
Ferencvaros
HJK
HJK
1 : 0
Rigas
Rigas
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
3 : 0
Klaksvik
Klaksvik
Dudelange
Dudelange
1 : 0
KF Tirana
KF Tirana
Zrinjski
Zrinjski
0 : 0
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Maribor
Maribor
0 : 0
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
0 : 0
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
12 jul
Torek
Rigas
Rigas
2(2) : 2(1)
HJK
HJK
Qarabag
Qarabag
5 : 1
Lech Poznan
Lech Poznan
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
2 : 0
Shkupi
Shkupi
Žalgiris
Žalgiris
1(0) : 0(0)
KF Ballkani
KF Ballkani
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
1 : 0
Zrinjski
Zrinjski
KF Tirana
KF Tirana
1 : 2
Dudelange
Dudelange
Hibernians
Hibernians
0 : 0
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Sutjeska
Sutjeska
0 : 1
Ludogorets
Ludogorets
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
3 : 3
Malmo FF
Malmo FF
13 jul
Sreda
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
1(0) : 2(0)
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Klaksvik
Klaksvik
3 : 1
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
0 : 2
Maribor
Maribor
Ferencvaros
Ferencvaros
5 : 1
Tobol
Tobol
CFR Cluj
CFR Cluj
2(1) : 3(1)
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
Linfield
Linfield
2(1) : 0(0)
The New Saints FC
The New Saints FC