Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
00:15
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Bartosz Lesko - Piotr Kuberski : Konfrontacja Sztuk Walki - MMA. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Bartosz Lesko - Piotr Kuberski
MMA
Konfrontacja Sztuk Walki
Middleweight
RSC Hall | Lubin
Bartosz Lesko
Piotr Kuberski
Qbear
Пољска
Пољска
11 Nov
13:00
Победник
Round 3 KO (Punches)
Прати
Прати
13-3-2
RECORD
12-1-0
KO/TKO
83%
SUB
0%
DEC
17%
187 cm
HEIGHT
187 cm
83 kg
WEIGHT
83 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Последње борбе
Win Submission
[07-15-2023] Nemanja Nikolic
KSW 84 - De Fries vs. Bajor
Крило 1 | 4:40
Win KO
Bartosz Lesko [11-11-2023]
KSW 88 - Rutkowski vs. Kaczmarczyk
Крило 2 | 1:12
Loss Submission
[03-17-2023] Tom Breese
KSW 80 - Eskiev vs. Ruchala
Крило 1 | 2:45
Win KO
Kamil Wojciechowski [05-27-2023]
FEN 46 - Kuberski vs. Wojciechowski
Крило 1 | 3:27
Win UD
[05-28-2022] Damian Piwowarczyk
KSW 70 - Pudzianowski vs. Materla
Крило 3 | 5:00
Win KO
Marcin Filipczak [01-28-2023]
FEN 44 - Orlen Paliwa Fight Night
Крило 2 | 1:10
Loss KO
[12-17-2021] Husein Kushagov
ACA 134 - Bagov vs. Koshkin
Крило 2 | 1:37
Win KO
Marcin Naruszczka [06-18-2022]
FEN 40 - Ostroda
Крило 1 | 4:52
Win Disqualification
[09-11-2021] Ibragim Magomedov
ACA 128 - Omielanczuk vs. Goncharov
Крило 1 | 3:14
Win UD
Krystian Bielski [11-27-2021]
FEN 37 - ENERGA Fight Night Wroclaw
Крило 3 | 5:00
Win UD
[11-26-2020] Rene Pessoa
ACA 114 - Omielanczuk vs. Johnson
Крило 3 | 5:00
Win TKO
Mateusz Strzelczyk [02-20-2021]
FEN 32 - LOTOS Fight Night 4
Крило 2 | 1:05
Konfrontacja Sztuk Walki
Подели са пријатељима
Борбе
Остали ММА мечеви
KSW 55
KSW 56
KSW 57
KSW 57
KSW 58
KSW 59
KWS 60
KSW 61
KSW 62
KSW 63
KSW 64
KSW 65
KSW 66
KSW 67
KSW 68
KSW 69
KSW 70
KSW 71
KSW 72
KSW 73
KSW 74
KSW 75
KSW 77
KSW 78
KSW 79
KSW 80
KSW 81
KSW 82
KSW 83
KSW 84
KSW 85
KSW 86
KSW 87
KSW 88
KSW 89
KSW 90
KSW 91
KSW 92
KSW 93
KSW 94
11 Nov
Субота
Stefan Vojcak
Round 1 TKO (Punches)
Kamil Gawryjolek
Henrique da Silva
Marcin Wojcik
Round 2 KO (Punch)
Bartosz Lesko
Piotr Kuberski
Round 3 KO (Punches)
Daniel Rutkowski
Patryk Kaczmarczyk
Round 3 Decision (Unanimous)
Све ММА борбе
Kline vs. Navarrete
CFFC 127
2 Nov
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Neves vs. Cunha
LFA 171
2 Nov
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Kline vs. Navarrete
CFFC 127
2 Nov
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Haggerty vs. Andrade
One On Prime 16
2 Nov
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Joksovic vs. Lazic
FNC 13
3 Nov
Almeida vs. Lewis
UFC Fight Night 231
3 Nov
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Fraser vs. Anderson
Eternal MMA 81
3 Nov
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Aby vs. Garcia
Oktagon 48
3 Nov
|
Festhalle | Frankfurt
Laallam vs. Araujo
SC 26
3 Nov
|
Annexet Arena | Stockholm
Bagattin vs. Seabi
EFC 109
8 Nov
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Brown vs. Bachar
CW 163
10 Nov
|
Braehead Arena | Glasgow
Chamsoudinov vs. Klinkhammer
Ares FC 17
16 Nov
|
Ares Studio | Paris
Davis vs. Henrique
LFA 172
16 Nov
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Amosov vs. Jackson
Bellator 301
16 Nov
|
Accor Arena | Paris
Moeil vs. Todev
Oktagon 49
17 Nov
|
Festhalle | Frankfurt
Allen vs. Craig
UFC Fight Night 232
17 Nov
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Duque vs. Desmae
UFC Fight Night 232
17 Nov
|
Cote Dor | St. Pierre
Krilavicius vs. Ferreira
KOK 117
17 Nov
|
Vilnus
Collard vs. Aubin-Mercier
PFL 2023 Champs
23 Nov
|
The Green Halls | Riyadh
Walls vs. Souza
Cage 60
24 Nov
|
House of Culture | Helsinki
Magomedov vs. Togo
Brave CF 76
24 Nov
|
Cote Dor | St. Pierre
Stanton vs. Bellandi
CW 164
24 Nov
|
Braehead Arena | Glasgow
Изаберите временску зону
Временска зона
време
00:15