Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
20:32
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Emilio Saavedra - Emmanuel Rivero : Lux Fight League - MMA. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Emilio Saavedra - Emmanuel Rivero
MMA
Lux Fight League
Bantamweight
Showcenter Complex | Monterrey
Emilio Saavedra
Emmanuel Rivero
12-70
Мексико
Аргентина
15 Mar
22:00
Прати
Прати
8-1-0
RECORD
8-10-0
25%
KO/TKO
88%
13%
SUB
0%
63%
DEC
13%
167 cm
HEIGHT
170 cm
58 kg
WEIGHT
77 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Последње борбе
Win UD
[08-11-2023] Luis Rey Gallegos
LUX Fight League 035 - LUX 035
Крило 3 | 5:00
Win UD
Edgar Garcia [12-01-2023]
LUX Fight League 038 - LUX 038
Крило 3 | 5:00
Win UD
[12-08-2022] Diego Villar
Naciones MMA 12 - Monterrey
Крило 3 | 5:00
Loss TKO
Edgar Delgado [08-11-2023]
LUX Fight League 035 - LUX 035
Крило 3 | 4:39
Win UD
[06-17-2022] Luis Cabrera
Naciones MMA 7 - Monterrey
Крило 3 | 5:00
Win KO
Francesco Patron [02-03-2023]
LUX Fight League 030 - LUX 030
Крило 3 | 1:38
Win KO
[02-18-2022] Mario Tena
Naciones MMA 4 - Monterrey
Крило 3 | 2:59
Loss TKO
Allan Ruiz [11-12-2022]
MKC 2 - Ruiz vs. Rivero
Крило 2 | 3:36
Win UD
[10-15-2021] Luis Ortiz
LUX Fight League 017 - LUX 017
Крило 3 | 5:00
Win TKO
Roger Garcia [09-22-2022]
FFC 53 - Argentina
Крило 2 | 3:45
Loss Decision
[03-19-2021] Cesar Vazquez
Naciones MMA 1 - Monterrey
Крило 3 | 5:00
Win TKO
Luis Meraz [10-01-2021]
UWC Mexico 29 - Meraz vs. Rivero
Крило 1 | 0:47
Lux Fight League
Подели са пријатељима
Борбе
Остали ММА мечеви
Lux 016
LUX 020
LUX 31
LUX 33
LUX 035
LUX 039
LUX 040
LUX 041
LUX 42
15 Mar
Петак
Jorge Calvo
Title fight - Flyweight
Enrique Gonzalez
Emilio Saavedra
Bantamweight
Emmanuel Rivero
Luis Rey Gallegos
Bantamweight
Eduardo Alvarado
Victoria Alba
Flyweight
Ivonne Caro
Све ММА борбе
Doumbe vs. Chamsoudinov
Europe 1 - 2024
6 Mar
|
The Green Halls | Riyadh
Walker vs. Zulu
EFC 111
6 Mar
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Satybaldiev vs. Assis
LFA 178
7 Mar
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Dorzhiev vs. Galvan
CFFC 130
7 Mar
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Pena vs. Scott
Ares FC 19
7 Mar
|
Ares Studio | Paris
Todd vs. OrMeekhun
One On Prime 20
7 Mar
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Moran vs. Harvey
Fury FC 87
9 Mar
|
Imagen Venues | Houston, TX
Moran vs. Harvey
Fury FC 87
9 Mar
|
Imagen Venues | Houston, TX
Brown vs. Aronov
CW 167
14 Mar
|
Braehead Arena | Glasgow
Dourthe vs. Hani
HMMA 15
14 Mar
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Gittins vs. Hernandez
CW 168
15 Mar
|
Braehead Arena | Glasgow
Grecicho vs. Leoni
KOK 120
15 Mar
|
Vilnus
Wiklacz vs. Jojua
KSW 92
15 Mar
|
Ergo Arena | Gdansk
Tuivasa vs. Tybura
UFC Fight Night 239
15 Mar
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Fraser vs. Johnston
Eternal MMA 83
15 Mar
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Janur vs. Stanek
FEN 53
15 Mar
|
Hala RSC | Lubin
Anderson vs. Moore
Bellator 2
21 Mar
|
Accor Arena | Paris
Ribas vs. Namajunas
UFC ON ESPN 53
22 Mar
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Jungwirth vs. Pukac
Oktagon 55
22 Mar
|
Festhalle | Frankfurt
Neto vs. Antunes
LFA 179
22 Mar
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Borrego vs. Wright
Fury FC 88
23 Mar
|
Imagen Venues | Houston, TX
Honorato vs. Perea
Shooto 121
28 Mar
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Изаберите временску зону
Временска зона
време
20:32