Football
Spain

Tercera Division, Group 10

| | |
Aug 25
May 21
Info - Tercera Division, Group 10
× Info! Use Länder / TV-Sender option to define your local stations.
Tercera Division, Group 10 - Next games live on TV
Aug 25
Sunday
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
16:00
Antoniano
Antoniano
Sevilla FC C
Sevilla FC C
16:00
Pozoblanco
Pozoblanco
Coria C.F.
Coria C.F.
16:00
Rota
Rota
Arcos CF
Arcos CF
16:00
Xerez CD
Xerez CD
Betis B
Betis B
16:00
San Roque
San Roque
Ceuta
Ceuta
16:00
Puente Genil
Puente Genil
Conil
Conil
16:00
CD Gerena
CD Gerena
Ciudad de Lucena
Ciudad de Lucena
16:00
Ecija
Ecija
Cordoba B
Cordoba B
16:00
Los Barrios
Los Barrios
Lebrijana
Lebrijana
16:00
CD Utrera
CD Utrera
Sep 1
Sunday
Xerez CD
Xerez CD
16:00
Lebrijana
Lebrijana
Rota
Rota
16:00
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
Antoniano
Antoniano
16:00
Arcos CF
Arcos CF
Pozoblanco
Pozoblanco
16:00
Ciudad de Lucena
Ciudad de Lucena
Puente Genil
Puente Genil
16:00
Conil
Conil
Los Barrios
Los Barrios
16:00
Betis B
Betis B
Ecija
Ecija
16:00
Coria C.F.
Coria C.F.
CD Utrera
CD Utrera
16:00
Cordoba B
Cordoba B
CD Gerena
CD Gerena
16:00
Sevilla FC C
Sevilla FC C
San Roque
San Roque
16:00
Ceuta
Ceuta
P W D L Goals PTS
1 Xerez CD 0 0 0 0 0:0 0
2 Ceuta 0 0 0 0 0:0 0
3 Betis B 0 0 0 0 0:0 0
4 Ecija 0 0 0 0 0:0 0
5 San Roque 0 0 0 0 0:0 0
6 Pozoblanco 0 0 0 0 0:0 0
7 Coria C.F. 0 0 0 0 0:0 0
8 Arcos CF 0 0 0 0 0:0 0
9 Antoniano 0 0 0 0 0:0 0
10 Cordoba B 0 0 0 0 0:0 0
11 Sevilla FC C 0 0 0 0 0:0 0
12 Los Barrios 0 0 0 0 0:0 0
13 Conil 0 0 0 0 0:0 0
14 CD Gerena 0 0 0 0 0:0 0
15 Lebrijana 0 0 0 0 0:0 0
16 CD Utrera 0 0 0 0 0:0 0
17 Xerez Deportivo 0 0 0 0 0:0 0
18 Puente Genil 0 0 0 0 0:0 0
19 Ciudad de Lucena 0 0 0 0 0:0 0
20 Rota 0 0 0 0 0:0 0
Aug 25
Sunday
Lebrijana
Lebrijana
16:00
CD Utrera
CD Utrera
Cordoba B
Cordoba B
16:00
Los Barrios
Los Barrios
Ciudad de Lucena
Ciudad de Lucena
16:00
Ecija
Ecija
Conil
Conil
16:00
CD Gerena
CD Gerena
Ceuta
Ceuta
16:00
Puente Genil
Puente Genil
Betis B
Betis B
16:00
San Roque
San Roque
Arcos CF
Arcos CF
16:00
Xerez CD
Xerez CD
Coria C.F.
Coria C.F.
16:00
Rota
Rota
Sevilla FC C
Sevilla FC C
16:00
Pozoblanco
Pozoblanco
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
16:00
Antoniano
Antoniano