Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Alcoyano
Seleccion AFE
Pribram
Petrin Plzen
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Steaua Bucuresti
Alexandria
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Admira Prague
Predni Kopanina
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Banik Most - Sous
Sokolov
Cannes
Istres
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919
Zagorets
Stechovice
Kolin
Filiasi
FC U Craiova
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Hostoun
Teplice B
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Smederevo
Prijedor
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
Pardubice B
Velka Bites
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
CF Intercity
Southampton U18
Sroda
Lech Poznan 2
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
GKS Belchatow
Rakow 2
Ceska Lipa
Oberlausitz
Amorebieta
Castro
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2
Montpellier
Southampton
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Elana Torun
Wikielec
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Rosengard
IFK Trelleborg
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Nysa
Woliborz
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Vitre
Fougeres
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Espanyol
Girona
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
Katwijk
HFC
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Shimizu
Reims
Satun Utd
Port MTI FC
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Tondela
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Ljungskile
FBK Karlstad
Zawisza
Legia II
Skive
VSK Aarhus
Naestved
Helsingor
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Santander
Eibar
Dordrecht
Shamal
Aarhus Fremad
Lyseng
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Utrecht
Lens
Coruxo FC
Lugo
AFC
Huizen
Bristol Rovers
Portimonense
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Kobe
Tottenham
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Pathum United
Kitchee
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak
Jong AZ
Genk U23
Angelholms
Hassleholms IF
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Atl. Paso
Tenerife
Rizespor
7:00AM
Nice
Torns
Ariana
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash
Tvaakers
Kongahalla
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Wehen
Metz
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Lunds
7:00AM
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Colchester
Peterborough
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
1860 München
Braunschweig
VfL Osnabruck
Sroda
Legnica 2
Norrby
Orebro Syr.
Telstar
HFC
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Estoril
Leiria
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Ingolstadt
Ulm
Braga B
8:00AM
Felgueiras
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Mannheim
RWDM 47
Bristol City
Exeter
Torslanda
8:00AM
Lindome
Eupen
Waalwijk
Karlbergs
IK Franke
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Walsall
Birmingham
Amiens
8:00AM
Boulogne
Kladno
FC Pencin
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Chambly
8:00AM
Chantilly
Trollhattan
Vanersborgs IF
Falkenbergs
Kristianstads
Den Haag
Deinze
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
Moreirense
8:00AM
Penafiel
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Slough
Potters
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Valenciennes
Helmond
Famalicao
Casa Pia
Laval
8:00AM
Concarneau
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Leotar
8:00AM
Posusje
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Avro
8:00AM
Curzon
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Bovinghausen
Hohenlimburg
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
Southend
Gillingham
Chomutov
Usti nad Labem
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
Volendam
Bastia
8:00AM
Rodez
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Energie Cottbus
Hannover II
Enfield Town
Hendon
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
West Brom
Mallorca
Ilkeston
Anstey Nomads
Macclesfield
8:00AM
Buxton
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Elversberg
Viktoria Koln
Cray Valley Paper Mills
Welling
Vipers
8:00AM
Police FC
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Scunthorpe
Halifax
Weston
Cardiff U21
Mainz
Preussen Munster
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Queens Univ.
Glenavon
Roda
9:00AM
Waalwijk
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Dordrecht
Aris
Jong Utrecht
Francs Borains
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
TS Galaxy
Augsburg
AZ Alkmaar
Atalanta
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
Kidderminster
Newport
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Magdeburg
Sampdoria
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
9:30AM
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
Redditch
10:00AM
Walsall W.
Farnborough
10:00AM
Yeovil
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Merstham
10:00AM
Leatherhead
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
Morpeth
10:00AM
Darlington
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
10:00AM
Carlisle
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
10:00AM
Banbury
Carshalton
10:00AM
Marlow
York
10:00AM
Notts County
Lancing
10:00AM
Hastings
Coleraine
10:00AM
Annagh
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Chatham
10:00AM
Maidstone
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Torino
10:00AM
Cremonese
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Torquay
10:00AM
Plymouth
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Larne
10:00AM
Rangers 2
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Rotherham
10:00AM
Sheffield Utd
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Hednesford
10:00AM
Newtown
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Le Havre
Lorient
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Boavista
10:00AM
Arouca
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Ashington
10:00AM
Workington
Bootle
10:00AM
Bala
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Udinese
10:00AM
1. FC Köln
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Dover
10:00AM
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Horndean
10:00AM
Bognor
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Salford
Everton
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
10:00AM
Ossett United
Preston
10:00AM
Fiorentina
Dundela
10:00AM
Linfield
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
10:00AM
Tranmere
Salisbury
10:00AM
Woking
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
Halesowen
10:00AM
Hereford
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Marine
10:00AM
Widnes
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
10:00AM
Haninge
Cliftonville
10:00AM
Southport
Dartford
10:00AM
Sutton
Reading
10:00AM
QPR
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Witton
10:00AM
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Graafschap
10:00AM
Verl
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Shrewsbury
10:00AM
Derby
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Hanworth
10:00AM
Billericay
Institute
10:00AM
Dungannon
Clitheroe
10:00AM
Accrington
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi
11:00AM
Padova
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Modena
11:00AM
SG City Nova
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Rennes
11:00AM
Angers
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Union Berlin
Rangers
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Utrecht
11:00AM
Lens
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Aluminij
12:00PM
Dob
Lorient
12:00PM
Guingamp
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Rodez
12:00PM
St Etienne
Marseille
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varaždin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
HNK Gorica
12:30PM
Rudeš
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Nimes
1:00PM
Aubagne
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Inter
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham