Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
22:11
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Olzhas Eskaraev - Rolando Dy : Brave Combat Federation - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Olzhas Eskaraev - Rolando Dy
MMA
Brave Combat Federation
Main Event
Almaty Arena | Almaty
Olzhas Eskaraev
Olzhik
Rolando Dy
The Incredible
Kazakistan
Filipinler
30 Eyl
08:00
Kazanan
Round 2 KO (Punches)
Follow
Follow
12-6-0
RECORD
14-12-0
33%
KO/TKO
29%
33%
SUB
14%
33%
DEC
57%
180 cm
HEIGHT
172 cm
70 kg
WEIGHT
65 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Loss UD
[06-23-2023] Ylies Djiroun
Brave CF 72 - Brave Combat Federation 72
Round 3 | 5:00
Loss Submission
Ho Taek Oh [04-30-2022]
Brave CF 58 - Brave Combat Federation 58
Round 1 | 3:29
Win TKO
[04-29-2023] Aidarbek Kabylov
Octagon Promotion - Octagon 44: Magomedov vs. Boranbaev
Round 1 | 2:34
Loss UD
Slobodan Maksimovic [12-18-2021]
Brave CF 56 - Brave Combat Federation 56
Round 3 | 5:00
Win KO
[09-30-2022] Rolando Dy
Brave CF 62 - Brave CF 62 x Octagon 35
Round 2 | 3:40
Loss TKO
Abdisalam Kubanychbek [03-11-2021]
Brave CF 47 - Brave Combat Federation 47: Asian Domination
Round 2 | 5:00
Loss UD
[06-18-2022] Abdisalam Kubanychbek
Brave CF 59 - Brave Combat Federation 59
Round 5 | 5:00
Win UD
John Brewin [11-05-2020]
Brave CF 44 - Brave Combat Federation 44
Round 3 | 5:00
Win Submission
[08-21-2021] Lucas Martins
Brave CF 53/Octagon 22 - Brave Combat Federation 53/Octagon Promotion 22
Round 2 | 2:49
Win Decision
Maciej Gierszewski [09-24-2020]
Brave CF 42 - Brave Combat Federation 42
Round 3 | 5:00
Loss UD
[07-31-2021] Kanybek Janybekov
NFC 32 - Naiza Fighter Championship 32
Round 3 | 5:00
Loss KO
Anzor Abdulkhozjaev [12-27-2019]
Brave CF 33 - Brave Combat Federation
Round 1 | 0:00
Brave Combat Federation
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
Brave CF 30
Brave #32
Brave CF 33
Brave CF 34
Brave CF 36
Brave CF 37
Brave CF 38
Brave CF 40
MFP
Brave CF 43
Brave CF 44
Brave CF 45
Brave CF 45
Brave CF 46
Brave CF 48
Brave CF 49
Brave CF 50
Brave CF 51
Brave CF 52
Brave CF 54
Brave 59
Brave 60
Brave 61
Brave 62
Brave 63
Brave 65
Brave 69
Brave CF 70
Brave CF 71
Brave 72
Brave 74
Brave 74
UFC Fight Night 232
Brave CF 76
Brave CF 77
Brave 78
Brave CF 79
Brave CF 80
Brave CF 81
30 Eyl
Cuma
Abdullah Al-Qahtani
Ilyor Bakhtiyar Uulu
Round 3 Decision (Split)
Murtaza Talha Ali
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Kirill Khomitsky
Kamil Magomedov
Akhmed Shervaniev
Round 3 Decision (Split)
Nurzhan Akishev
Round 3 Decision (Unanimous)
Mehmosh Raza
Olzhas Eskaraev
Round 2 KO (Punches)
Rolando Dy
Tüm MMA maçları
Sanchez vs. Lynch
CW 143
22 Eyl
|
Braehead Arena | Glasgow
Johnson vs. Goncharov
ACA 145
22 Eyl
|
St. Petersburg
Henderson vs. Queally
Bellator 285
22 Eyl
|
Accor Arena | Paris
Nickal vs. Beard
2022 - Week 10
26 Eyl
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Delboni vs. DeCoursey
Invicta FC 49
27 Eyl
|
Sugar Creek Casino | Hinton, OK
Zhang vs. Izagakhmaev
One 161
28 Eyl
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Xiong vs. Lee
On Prime Video 2
29 Eyl
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Lopes vs. Paiva
LFA 143
29 Eyl
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Dern vs. Yan
UFC Fight Night 211
30 Eyl
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Freire vs. Borics
Bellator 286
30 Eyl
|
Accor Arena | Paris
Wooding vs. Martignoni
CW 144
6 Eki
|
Braehead Arena | Glasgow
Velasco vs. Sears
CFFC 113
7 Eki
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Kajic vs. Llamas
BFL 74
11 Eki
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Stasiak vs. Ruchala
KSW 75
13 Eki
|
Ergo Arena | Gdansk
Pick your timezone
Timezone
Time
22:11