Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
08:56
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Arkadiusz Wrzosek - Ivan Vitasovic : Konfrontacja Sztuk Walki - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Arkadiusz Wrzosek - Ivan Vitasovic
MMA
Konfrontacja Sztuk Walki
Heavyweight
Cos Torwar | Warsaw
Arkadiusz Wrzosek
Hightower
Ivan Vitasovic
Polonya
Hırvatistan
20 Oca
13:00
Kazanan
Round 1 TKO (Punches)
Follow
Follow
4-0-0
RECORD
12-5-1
50%
KO/TKO
75%
25%
SUB
17%
25%
DEC
8%
200 cm
HEIGHT
187 cm
107 kg
WEIGHT
99 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win TKO
[01-20-2024] Ivan Vitasovic
KSW 90 - Wrzosek vs. Vitasovic
Round 1 | 0:55
Win TKO
Michal Andryszak [09-02-2023]
FNC 12 - Arena Pula
Round 3 | 3:38
Win Submission
[06-03-2023] Bogdan Stoica
KSW 83 - Colosseum 2
Round 1 | 2:09
Win TKO
Geronimo dos Santos [09-03-2022]
FNC 7 - Fight Nation Championship 7
Round 1 | 4:50
Win UD
[02-25-2023] Tomas Mozny
KSW 79 - De Fries vs. Duffee 2
Round 3 | 5:00
Win KO
Oli Thompson [06-17-2022]
FNC 6 - Fight Nation Championship 6
Round 2 | 2:10
Win TKO
[08-20-2022] Tomasz Sarara
KSW 73 - Wrzosek vs. Sarara
Round 3 | 3:55
Win TKO
Jussi Halonen [03-26-2022]
FNC 5 - Fight Nation Championship 5
Round 1 | 2:17
Win UD
Daniel Toledo [06-13-2021]
Megdan Fighting 9 - Under the Bright Sky
Round 3 | 5:00
Win TKO
Maikel Santiesteban [02-22-2020]
GFN 4 - Gladiator Fight Night 4
Round 2 | 3:52
Konfrontacja Sztuk Walki
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
KSW 55
KSW 56
KSW 57
KSW 57
KSW 58
KSW 59
KWS 60
KSW 61
KSW 62
KSW 63
KSW 64
KSW 65
KSW 66
KSW 67
KSW 68
KSW 69
KSW 70
KSW 71
KSW 72
KSW 73
KSW 74
KSW 75
KSW 77
KSW 78
KSW 79
KSW 80
KSW 81
KSW 82
KSW 83
KSW 84
KSW 85
KSW 86
KSW 87
KSW 88
KSW 89
KSW 90
KSW 91
KSW 92
KSW 93
KSW 94
KSW 95
20 Oca
Cumartesi
Werlleson Martins
Oleksii Polishchuk
Round 2 KO (Punches)
Ramzan Jembiev
Isai Ramos
Round 1 Submission (Armbar)
Damian Stasiak
Adam Soldaev
Round 2 KO (Punch)
Bartosz Fabinski
Laid Zerhouni
Round 1 KO (Punches)
Arkadiusz Wrzosek
Round 1 TKO (Punches)
Ivan Vitasovic
Tüm MMA maçları
Jones vs. Gennrich
Oktagon 51
11 Oca
|
Horseshue Casino | Hammond
Ankalaev vs. Walker
UFC Fight Night 234
12 Oca
|
Kingdom Arena | Riyadh
Strickland vs. Plessis
UFC 297
19 Oca
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Aswell vs. Altum
Fury FC 85
20 Oca
|
Imagen Venues | Houston, TX
Bouchelaghem vs. Horsky
HMMA 13
25 Oca
|
Paris
Lopes vs. Brigagao
LFA 175
26 Oca
|
Horseshue Casino | Hammond
Magard vs. Cartwright
Oktagon 52
26 Oca
|
Fortuna Arena | Prague
Gladkowicz vs. Zajac
Babilon MMA 42
26 Oca
|
Zyrardow
Delgado vs. Patron
LUX 039
1 Şub
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Dolidze vs. Imavov
UFC Fight Night 235
2 Şub
|
Kingdom Arena | Riyadh
Pick your timezone
Timezone
Time
08:56