Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
17:09
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Jason Fischer - Josh Wick : Warrior Xtreme Cagefighting - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Jason Fischer - Josh Wick
MMA
Warrior Xtreme Cagefighting
Main Event
Crystal Gardens | Southgate, MI
Jason Fischer
The Finisher
Josh Wick
The White Mamba
ABD
ABD
24 Nis
21:00
Kazanan
Follow
Follow
12-4-0
RECORD
11-5-0
25%
KO/TKO
18%
33%
SUB
64%
42%
DEC
18%
177 cm
HEIGHT
175 cm
70 kg
WEIGHT
65 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Loss MD
[04-21-2018] Daud Shaikhaev
ACB 85 - Leone vs. Ginazov
Round 3 | 5:00
Win TKO
Cain Carrizosa [01-29-2022]
Fierce FC 18 - Fierce Fighting Championship
Round 1 | 4:58
Win UD
[04-28-2017] Adam Smith
WXC 68 - Nemesis
Round 3 | 5:00
Win TKO
Adam Assenza [08-24-2019]
BTC 7 - Annihilation
Round 1 | 4:30
Win UD
[01-13-2017] Dequan Townsend
WXC 66 - Night of Champions 9
Round 5 | 5:00
Loss UD
Jason Fischer [04-24-2019]
WXC 77 - Warrior Wednesday 2
Round 3 | 5:00
Win TKO
[10-21-2016] Rafael Alves
WXC 65 - College Throwdown 2: Halloween Edition
Round 2 | 0:50
Win Submission
Alex Trinidad [03-22-2019]
SCL - Combat Series 1
Round 1 | 2:51
Win UD
[09-09-2016] Nick Compton
Fight Night at the Island - Saunders vs. Volkmann
Round 3 | 5:00
Loss UD
Jonathan Nunez [09-21-2018]
Bellator 205 - McKee vs. Macapa
Round 3 | 5:00
Win UD
[03-20-2015] Ryan Dickson
HKFC - Hard Knocks 42
Round 5 | 5:00
Win UD
Hamilton Ash [02-06-2018]
FSF - Front Street Fights 16
Round 5 | 5:00
Warrior Xtreme Cagefighting
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
WXC 77
WXC 78
WXC 80
WXC 81
WXC 83
WXC 84
WXC WW 10
24 Nis
Çarşamba
Michael Hylton
Sherman Lovely
Christopher Brown
Daron Cruickshank
Mickey Marsack
Travis Karppinen
Dante Brown
Terryl Johnson
Darius Estell
Edward Thommes
Jason Fischer
Josh Wick
Tüm MMA maçları
Terrell vs. Booker
AFC 147
17 Nis
|
Alaska Airlines Center | Anchorage
Overeem vs. Oleynik
UFC Fight Night 149
19 Nis
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Maldonado vs. Malykhin
FNG 93 - Mytishchi Cup
25 Nis
|
Red Arena | Sochi
Shore vs. Malone
CW 104
26 Nis
|
Braehead Arena | Glasgow
Souza vs. Hermansson
UFC Fight Night 150
27 Nis
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
MacDonald vs. Fitch
Bellator 220
27 Nis
|
SSE Arena | Belfast
Duarte vs. Correia
Max Fight 22
2 May
|
Ginásio do Tarumã, Parana
Kabesa vs. Caput
EFC 79
3 May
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Primus vs. Wilde
Birmingham
3 May
|
SSE Arena | Belfast
Iaquinta vs. Cerrone
UFC Fight Night 151
4 May
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Pick your timezone
Timezone
Time
17:09