Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:14 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Musa Sethwape - Shannon Van Tonder : Extreme Fighting Championship - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Musa Sethwape - Shannon Van Tonder
MMA
Extreme Fighting Championship
Title fight - Bantamweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Musa Sethwape
Shannon Van Tonder
Južna Afrika
Južna Afrika
Lis 12
1:00 PM
Prati
Prati
4-3-0
REKORD
5-1-0
0%
KO/TKO
20%
50%
SUB
80%
50%
DEC
0%
-
VISINA
-
154 lbs
TEŽINA
143 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss Submission
[07-13-2023] Nkazimulo Zulu
EFC 105 - EFC Worldwide 105
Krug 4 | 3:15
Win Submission
Ashley Calvert [04-13-2023]
EFC 102 - EFC Worldwide 102
Krug 1 | 0:45
Win UD
[12-01-2022] Shannon Van Tonder
EFC 100 - EFC Worldwide 100
Krug 3 | 5:00
Loss UD
Musa Sethwape [12-01-2022]
EFC 100 - EFC Worldwide 100
Krug 3 | 5:00
Win UD
[08-11-2022] Nathanial Komana
EFC 96 - EFC Worldwide 96
Krug 3 | 5:00
Win Submission
Guide Moyo [09-08-2022]
EFC 97 - EFC Worldwide 97
Krug 1 | 4:58
Win Submission
[07-16-2022] Stevo Law
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Krug 1 | 3:07
Win Submission
Emmanuel Sita [10-09-2021]
EFC Worldwide - Fight Night
Krug 2 | 0:58
Win Submission
[06-04-2022] Yebo Ntambwe
EFC 94 - EFC Worldwide 94
Krug 1 | 2:03
Win TKO
Trezeguet Kanyinda [08-14-2021]
EFC 88 - EFC Worldwide 88
Krug 1 | 4:20
Loss Submission
[05-07-2022] Dylan Swanepoel
EFC Worldwide - Fight Night 2
Krug 1 | 3:06
Win Submission
Amisi Kabeya [06-12-2021]
EFC 86 - EFC Worldwide 86
Krug 1 | 2:31
Extreme Fighting Championship
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
Lis 12
Četvrtak
Musa Sethwape
Title fight - Bantamweight
Shannon Van Tonder
Shadrack Nsua
Round 3 Decision (Unanimous)
Stefan Pretorius
Khulekani Hlongwa
Jeremie Tshibala
Emmanuel Sita
Ayanda Zwane
Round 3 Decision (Unanimous)
Sve MMA borbe
Bellato vs. Ali
2023 - Week 9
Lis 2
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Le vs. Freymanov
On Prime Video 15
Lis 5
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Ward vs. Walker
LFA 169
Lis 5
|
LA, California
Nurmagomedov vs. Primus
Bellator 300
Lis 6
|
Accor Arena | Paris
Lamparski vs. Makarowski
Babilon MMA 40
Lis 6
|
Zyrardow
Vemola vs. Langer
Oktagon 47
Lis 6
|
Festhalle | Frankfurt
Dawson vs. Green
UFC Fight Night 229
Lis 6
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Finney vs. Panferov
2023 - Week 10
Lis 9
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Gunnison vs. Chaves
CFFC 126
Lis 12
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Stosic vs. Martinek
KSW 87
Lis 13
|
Ergo Arena | Gdansk
Hughes vs. Quaeyhaegens
CW 161
Lis 13
|
Braehead Arena | Glasgow
Yusuff vs. Barboza
UFC Fight Night 230
Lis 13
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Torres vs. Bautista
Naciones MMA 17
Lis 13
|
Convention Center Arena | Saltillo
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:14 AM