Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
9:00 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Yuki Kondo - Akihiro Gono : Pancrase - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Yuki Kondo - Akihiro Gono
MMA
Pancrase
Bout #8
Studio Coast | Tokyo
Yuki Kondo
Sora
Akihiro Gono
Japan
Japan
Svi 26
3:00 AM
Pobjednik
Round 3 - Decision (Unanimous)
Prati
Prati
60-35-0
REKORD
36-23-0
33%
KO/TKO
19%
27%
SUB
25%
40%
DEC
53%
71 in
VISINA
69 in
170 lbs
TEŽINA
170 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss Submission
[07-27-2018] Renzo Gracie
One Championship - Reign of Kings
Krug 2 | 1:40
Loss Decision
Adriano Balby [04-29-2018]
Rebel FC 7 - Fight for Honour
Krug 3 | 5:00
Loss TKO
[12-24-2017] Jutaro Nakao
Pancrase / Deep - Pancrase vs. Deep: Osaka
Krug 2 | 0:57
Win Decision
Kyohei Wakimoto [02-04-2018]
Pancrase 293 - Senzo vs. Wakamatsu
Krug 3 | 3:00
Win UD
[07-02-2017] Ikuhisa Minowa
Pancrase - 288
Krug 3 | 3:00
Loss UD
Akira Okada [10-08-2017]
Pancrase - 290
Krug 3 | 5:00
Loss UD
[03-12-2017] Takaaki Nara
Pancrase - 285
Krug 3 | 3:00
Loss TKO
Killys Mota [04-28-2017]
F2N - Fight 2 Night 2
Krug 3 | 1:55
Loss UD
[12-11-2016] Hiroki Tanaka
Pancrase - Osaka
Krug 3 | 3:00
Win Decision
Akhmat Akhmedov [06-12-2016]
Real 5 - Real Fight Championship 5
Krug 2 | 5:00
Loss UD
[07-24-2016] Akihiro Takanabe
Pancrase - 279
Krug 3 | 3:00
Loss KO
Miroslav Strbak [02-07-2016]
WSOF-GC 2 - World Series of Fighting Global Championship: Japan 1
Krug 2 | 2:42
Pancrase
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
301
Pancrase 304
Pancrase 305
Pancrase 309
Pancrase 310
Pancrase 312
Svi 26
Nedjelja
Nazareno Malegarie
Isao Kobayashi
Round 5 - Decision (Unanimous)
Toru Ogawa
Round 3 - Decision (Unanimous)
Mamoru Yamaguchi
Hidekazu Fukushima
Takeshi Kasugai
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kondo
Round 3 - Decision (Unanimous)
Akihiro Gono
Issei Tamura
Kazumasa Majima
Round 3 - Submission
Yuta Miyazawa
Round 3 - Decision (Split)
Takafumi Ato
Yuichi Ohashi
Round 1 - TKO
Bakytbek Duishobaev
Katsushi Sugiyama
Round 1 - TKO
Yusuke Kawanago
Shuhei Sakano
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yuki Kosaka
Nobuhisa Kudo
Sho Sekihara
Kaneaki Watanabe
Round 3 - Decision (Unanimous)
Yasutaka Kato
Sve MMA borbe
Danenberg vs. Ahaggan
Glory 65
Svi 16
|
Dome de Paris | Paris
Anjos vs. Lee
UFC FN 152
Svi 18
|
Kingdom Arena | Riyadh
Palmer vs. Gilpin
PFL 2
Svi 22
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Flowers vs. Johnson
AFC 148
Svi 22
|
Alaska Airlines Center | Anchorage
Souza vs. Gane
TKO 48
Svi 23
|
L'Olympia | Quebec
Jaynes vs. Warfield
WXC 78
Svi 29
|
Crystal Gardens | Southgate, MI
Carter vs. Barnett
CW 105
Svi 30
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Gustafsson vs. Smith
UFC Fight Night 153
Svi 31
|
Kingdom Arena | Riyadh
Lins vs. Ishii
PFL 3
Lip 5
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Vegh vs. Zwicker
Oktagon 12
Lip 7
|
Fortuna Arena | Prague
Trybala vs. Najman
FFF 1
Lip 7
|
CRS Hall | Zielona Gora
Cejudo vs. Moraes
UFC 238
Lip 8
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
9:00 AM