Futsal
ספרד

Liga Nacional

בחר צוות
| | |
9 ספט
22 יונ
Info - Liga Nacional
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Liga Nacional - המשחקים הבאים בשידור חי בטלוויזיה
18 פבר
יום שבת
Real Betis
Real Betis
12:30
Cordoba CF
Cordoba CF
Cartagena
Cartagena
12:30
Movistar Inter
Movistar Inter
Palma Futsal
Palma Futsal
12:30
Levante
Levante
Barcelona
Barcelona
12:30
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
Osasuna Magna
Osasuna Magna
12:30
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
Noia
Noia
12:30
FS Valdepenas
FS Valdepenas
Manzanares FS
Manzanares FS
12:30
Antequera
Antequera
Jaen
Jaen
12:30
Ribera Navarra
Ribera Navarra
25 פבר
יום שבת
FS Valdepenas
FS Valdepenas
12:30
Barcelona
Barcelona
Ribera Navarra
Ribera Navarra
12:30
Palma Futsal
Palma Futsal
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
12:30
Jaen
Jaen
Movistar Inter
Movistar Inter
12:30
Manzanares FS
Manzanares FS
Cordoba CF
Cordoba CF
12:30
Osasuna Magna
Osasuna Magna
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
12:30
Cartagena
Cartagena
Antequera
Antequera
12:30
Noia
Noia
Levante
Levante
12:30
Real Betis
Real Betis
11 מרץ
יום שבת
Barcelona
Barcelona
12:30
Noia
Noia
Osasuna Magna
Osasuna Magna
12:30
Levante
Levante
Movistar Inter
Movistar Inter
12:30
Antequera
Antequera
Manzanares FS
Manzanares FS
12:30
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
P W D L Goals PTS
1 Barcelona 19 16 1 2 82:43 49
2 Jaen 19 12 4 3 71:42 40
3 Palma Futsal 19 12 4 3 82:56 40
4 ElPozo Murcia 19 11 3 5 67:43 36
5 FS Valdepenas 19 10 1 8 63:58 31
6 Movistar Inter 19 10 1 8 70:66 31
7 Cartagena 19 9 4 6 59:59 31
8 Noia 19 7 4 8 49:56 25
9 Catgas Santa Coloma 19 5 6 8 59:66 21
10 Ribera Navarra 19 6 3 10 55:67 21
11 Real Betis 19 5 6 8 54:67 21
12 Antequera 19 5 5 9 51:63 20
13 Osasuna Magna 19 5 3 11 42:57 18
14 Manzanares FS 19 4 5 10 47:65 17
15 Cordoba CF 19 3 5 11 54:73 14
16 Levante 19 4 1 14 43:67 13
18 פבר
יום שבת
Real Betis
Real Betis
12:30
Cordoba CF
Cordoba CF
Cartagena
Cartagena
12:30
Movistar Inter
Movistar Inter
Palma Futsal
Palma Futsal
12:30
Levante
Levante
Barcelona
Barcelona
12:30
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
Osasuna Magna
Osasuna Magna
12:30
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
Noia
Noia
12:30
FS Valdepenas
FS Valdepenas
Manzanares FS
Manzanares FS
12:30
Antequera
Antequera
Jaen
Jaen
12:30
Ribera Navarra
Ribera Navarra