Giro d'Italia

Giro d'Italia

Podaci o utakmici
Subota, 05-14-2022
149 km | 2130 m | Flat
Pratite rezultate uživo
Posljednji video sažeci
Breakaway Delight And Late Attacks | Giro D'Italia 2022 Stage 19 Highlights
27 Svi | GCN Racing
Can Breakaway Deny The Sprinters? | Giro D'Italia 2022 Stage 18 Highlights
26 Svi | GCN Racing
2022 Giro d’Italia - Stage 17 Highlights | Eurosport
25 Svi | Eurosport
Some Brutal Climbing On The Queen's Stage! | Giro D'Italia 2022 Stage 16 Highlights
24 Svi | GCN Racing
Tough Mountain Test! | Giro D'Italia 2022 Stage 15 Highlights
22 Svi | GCN Racing
2022 Giro d’Italia - Stage 14 Highlights | Eurosport
21 Svi | Eurosport
Sprinters VS Breakaway In Exciting Finale | Giro D'Italia 2022 Stage 13 Highlights
20 Svi | GCN Racing
A Day For The Breakaway | Giro D'Italia 2022 Stage 12 Highlights
19 Svi | GCN Racing
History Is Made! | Giro D'Italia 2022 Stage 10 Highlights
17 Svi | GCN Racing
Big Names Battle In The Breakaway | Giro D'Italia 2022 Stage 8 Highlights
14 Svi | GCN Racing
2022 Giro d’Italia - Stage 7 Highlights | Eurosport
13 Svi | Eurosport
PHOTO FINISH! | 2022 Giro d’Italia - Stage 6 - Last Km | Eurosport
12 Svi | Eurosport
Can Sprinters Survive Tough Climb? | Giro D'Italia 2022 Stage 5 Highlights
11 Svi | GCN Racing
Explosive Racing Up Mount Etna! | Giro D'Italia 2022 Stage 4 Highlights
10 Svi | GCN Racing
Who Will Win The First Sprint Showdown? | Giro D'Italia 2022 Stage 3 Highlights
8 Svi | GCN Racing
Pokaži još ostale (+14)
Podijeli sa prijateljima
Stage 19: Marano Lagunare - Santuario di Castelmonte
# Ime
1. Carapaz Richard
INEOS Grenadiers
81:18:12
2. Hindley Jai
BORA-hansgrohe
+ 03
3. Landa Mikel
Bahrain Victorious
+ 01:05
4. Nibali Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
+ 05:53
5. Bilbao Pello
Bahrain Victorious
+ 06:22
6. Hirt Jan
Intermarché-Wanty-Gobert
+ 07:15
7. Buchmann Emanuel
BORA-hansgrohe
+ 08:21
8. Pozzovivo Domenico
Intermarché-Wanty-Gobert
+ 12:55
9. Lopez Juan Pedro
Trek-Segafredo
+ 15:29
10. Carthy Hugh
EF Education-EasyPost
+ 17:10
11. Valverde Alejandro
Movistar Team
+ 18:11
12. Buitrago Santiago
Bahrain Victorious
+ 20:40
13. Hamilton Lucas
Team BikeExchange-Jayco
+ 25:26
14. Martin Guillaume
Cofidis
+ 25:45
15. Fortunato Lorenzo
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 30:29
16. Sivakov Pavel
INEOS Grenadiers
+ 34:01
17. Kelderman Wilco
BORA-hansgrohe
+ 36:46
18. Kämna Lennard
BORA-hansgrohe
+ 42:52
19. Arensman Thymen
Team DSM
+ 44:24
20. Bouwman Koen
Jumbo-Visma
+ 57:48
21. Oomen Sam
Jumbo-Visma
+ 01:01:09
22. Dombrowski Joe
Astana Qazaqstan Team
+ 01:06:23
23. Chérel Mikaël
AG2R Citroën Team
+ 01:08:11
24. Covili Luca
Bardiani CSF Faizanè
+ 01:18:06
25. Mollema Bauke
Trek-Segafredo
+ 01:23:44
26. Ciccone Giulio
Trek-Segafredo
+ 01:33:13
27. Vansevenant Mauri
Quick-Step Alpha Vinyl Team
+ 01:46:29
28. Pedrero Antonio
Movistar Team
+ 01:49:19
29. Pronskiy Vadim
Astana Qazaqstan Team
+ 01:55:26
30. Poels Wout
Bahrain Victorious
+ 01:57:04

INEOS Grenadiers (8/8)

INEOS Grenadiers
1 Richard Carapaz ECU
2 Jonathan Castroviejo SPA
3 Jhonatan Narváez ECU
4 Richie Porte AUS
5 Salvatore Puccio ITA
6 Pavel Sivakov FRA
7 Ben Swift GB
8 Ben Tulett GB

AG2R Citroën Team (8/8)

AG2R Citroën Team
11 Andrea Vendrame ITA
12 Lilian Calmejane FRA
13 Mikaël Cherel FRA
14 Felix Gall AUT
15 Jaakko Hänninen FIN
16 Lawrence Naesen BEL
17 Nans Peters FRA
18 Nicolas Prodhomme FRA

Alpecin-Fenix (8/8)

21 DER POEL Mathieu Van NED
22 Tobias Bayer AUT
23 BONDT Dries De BEL
24 Alexander Krieger GER
25 Senne Leysen BEL
26 Jakub Mareczko ITA
27 Stefano Oldani ITA
28 Oscar Riesebeek NED

Astana Qazaqstan Team (8/8)

Astana Qazaqstan Team
31 Vincenzo Nibali ITA
32 Valerio Conti ITA
33 LA CRUZ David De SPA
34 Joe Dombrowski USA
35 Fabio Felline ITA
36 Miguel Ángel López COL
37 Vadim Pronskiy KAZ
38 Harold Tejada COL

Bahrain - McLaren (8/8)

Bahrain - McLaren
41 Mikel Landa SPA
42 Phil Bauhaus GER
43 Pello Bilbao SPA
44 Santiago Buitrago COL
45 Domen Novak SLO
46 Wout Poels NED
47 Jasha Sütterlin GER
48 Jan Tratnik SLO

Bardiani - CSF (8/8)

Bardiani - CSF
51 Filippo Zana ITA
52 Luca Covili ITA
53 Filippo Fiorelli ITA
54 Davide Gabburo ITA
55 Sacha Modolo ITA
56 Luca Rastelli ITA
57 Alessandro Tonelli ITA
58 Samuele Zoccarato ITA

Bora-Hansgrohe (8/8)

Bora-Hansgrohe
61 Wilco Kelderman NED
62 Giovanni Aleotti ITA
63 Cesare Benedetti POL
64 Emanuel Buchmann GER
65 Patrick Gamper AUT
66 Jai Hindley AUS
67 Lennard Kämna GER
68 Ben Zwiehoff GER

Cofidis (8/8)

Cofidis
71 Guillaume Martin FRA
72 Davide Cimolai ITA
73 Simone Consonni ITA
74 Wesley Kreder NED
75 Anthony Perez FRA
76 Pierre-Luc Périchon FRA
77 Rémy Rochas FRA
78 Davide Villella ITA

Drone Hopper - Androni Giocattoli (8/8)

Drone Hopper - Androni Giocattoli
81 Natnael Tesfatsion ERI
82 Mattia Bais ITA
83 Jefferson Alexander Cepeda ECU
84 Andrii Ponomar UKR
85 Simone Ravanelli ITA
86 Eduardo Sepúlveda ARG
87 Filippo Tagliani ITA
88 Edoardo Zardini ITA

EF Education-EasyPost (8/8)

EF Education-EasyPost
91 Hugh Carthy GB
92 Jonathan Klever Caicedo ECU
93 Diego Andrés Camargo COL
94 Simon Carr GB
95 Magnus Cort DEN
96 Owain Doull GB
97 Merhawi Kudus ERI
98 DEN BERG Julius Van NED

EOLO-Kometa (8/8)

EOLO-Kometa
101 Lorenzo Fortunato ITA
102 Vincenzo Albanese ITA
103 Davide Bais ITA
104 Erik Fetter HUN
105 Francesco Gavazzi ITA
106 Mirco Maestri ITA
107 Samuele Rivi ITA
109 Diego Rosa ITA

Groupama-FDJ (8/8)

Groupama-FDJ
111 Arnaud Démare FRA
112 Clément Davy FRA
113 Jacopo Guarnieri ITA
114 Ignatas Konovalovas LTU
115 Tobias Ludvigsson SWE
116 Miles Scotson AUS
117 Ramon Sinkeldam NED
118 Attila Valter HUN

Intermarche - Wanty - Gobert (8/8)

Intermarche - Wanty - Gobert
121 Biniam Girmay ERI
122 GENDT Aimé De BEL
123 Jan Hirt CZE
124 Barnabás Peák HUN
125 Domenico Pozzovivo ITA
126 Lorenzo Rota ITA
127 Rein Taaramäe EST
128 Loïc Vliegen BEL

Israel - Premier Tech (8/8)

131 Giacomo Nizzolo ITA
132 Jenthe Biermans BEL
133 Matthias Brändle AUT
134 Alexander Cataford CAN
135 MARCHI Alessandro De ITA
136 Alex Dowsett GB
137 Reto Hollenstein SWI
138 Rick Zabel GER

Team Jumbo-Visma (8/8)

Team Jumbo-Visma
141 Tom Dumoulin NED
142 Edoardo Affini ITA
143 Koen Bouwman NED
144 Pascal Eenkhoorn NED
145 Tobias Foss NOR
146 Gijs Leemreize NED
147 Sam Oomen NED
148 EMDEN Jos Van NED

Lotto Soudal (8/8)

Lotto Soudal
151 Caleb Ewan AUS
152 GENDT Thomas De BEL
153 Matthew Holmes GB
154 Roger Kluge GER
155 Sylvain Moniquet BEL
156 Michael Schwarzmann GER
157 Rüdiger Selig GER
158 Harm Vanhoucke BEL

Movistar Team (8/8)

Movistar Team
161 Alejandro Valverde SPA
162 Jorge Arcas SPA
163 Will Barta USA
164 Oier Lazkano SPA
165 Antonio Pedrero SPA
166 José Joaquín Rojas SPA
167 Sergio Samitier SPA
168 Iván Ramiro Sosa COL

Quick-Step Alpha Vinyl Team (8/8)

Quick-Step Alpha Vinyl Team
171 Mark Cavendish GB
172 Davide Ballerini ITA
173 James Knox GB
174 Michael Mørkøv DEN
175 Mauro Schmid SWI
176 Pieter Serry BEL
177 LERBERGHE Bert Van BEL
178 Mauri Vansevenant BEL

Team BikeExchange - Jayco (8/8)

Team BikeExchange - Jayco
181 Simon Yates GB
182 Lawson Craddock USA
183 Lucas Hamilton AUS
184 Michael Hepburn AUS
185 Damien Howson AUS
186 Christopher Juul-jensen DEN
187 Callum Scotson AUS
188 Matteo Sobrero ITA

Team DSM (8/8)

Team DSM
191 Romain Bardet FRA
192 Thymen Arensman NED
193 Cees Bol NED
194 Romain Combaud FRA
195 Alberto Dainese ITA
196 Nico Denz GER
197 Chris Hamilton AUS
198 Martijn Tusveld NED

Trek-Segafredo (8/8)

Trek-Segafredo
201 Giulio Ciccone ITA
202 Dario Cataldo ITA
203 JENSEN Mattias Skjelmose DEN
204 Juan Pedro López SPA
205 Bauke Mollema NED
206 Jacopo Mosca ITA
207 Edward Theuns BEL
208 Otto Vergaerde BEL

UAE Team Emirates (8/8)

UAE Team Emirates
211 João Almeida POR
212 Rui Oliveira POR
213 Rui Costa POR
214 Alessandro Covi ITA
215 Davide Formolo ITA
216 Fernando Gaviria COL
217 Maximiliano Richeze ARG
218 Diego Ulissi ITA
2022 UCI World Tour Calendar
20 Tra La Flèche Wallonne
Remco Evenepoel Quick-Step
17 Tra Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 Tra Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 Tra
9 Tra
Tour of the Basque Country
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 Tra Tour des Flandres
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 Ožu Dwars door het Hageland
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 Ožu Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 Ožu E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 Ožu Three Days of Bruges-De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 Ožu
27 Ožu
Tour of Catalunya
Sergio Higuita BORA
19 Ožu Milan - San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 Ožu
13 Ožu
Tirreno-Adriatico
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 Ožu
13 Ožu
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 Ožu Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 Vel Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 Vel
26 Vel
UAE Tour
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (03-29-2022)
# Vozač Bod
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
5751
2. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
4152
3. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
3776
4. ALAPHILIPPE Julian
QST
2859
5. MOHORIC Matej
TBV
2663
6. CARAPAZ Richard
IGD
2524
7. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
2393
8. COLBRELLI Sonny
TBV
2328
9. EVENEPOEL Remco
QST
2314
10. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
2171
11. MERLIER Tim
Alpecin-Fenix
2135
12. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
2126
13. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1981
14. YATES Adam
IGD
1903
15. BERNAL GOMEZ Egan Arley
IGD
1801
16. VAN DER POEL Mathieu
Alpecin-Fenix
1795
17. WOODS Michael
IPT
1740
18. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
1664
19. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
1604
20. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1579
21. GAUDU David
Groupama-FDJ
1573
22. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1509
23. CAVENDISH Mark
QST
1468
24. PHILIPSEN Jasper
Alpecin-Fenix
1441
25. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
1429
26. QUINTANA Nairo
ARK
1410
27. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
1394
28. LUTSENKO Alexey
Astana Qazaqstan Team
1393
29. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
1367
30. MARTIN Guillaume
Cofidis
1348
31. CARUSO Damiano
TBV
1333
31. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1333
33. ASGREEN Kasper
QST
1278
34. PORTE Richie
IGD
1263
35. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1259
36. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
1237
37. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1215
38. JAKOBSEN Fabio
QST
1193
39. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
1192
40. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
1171
41. NIZZOLO Giacomo
IPT
1169
42. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
1161
43. HAIG Jack
TBV
1154
44. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1145
45. HAYTER Ethan
IGD
1130
46. MASNADA Fausto
QST
1112
47. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
1109
48. HONORÉ Mikkel
QST
1104
49. VAN BAARLE Dylan
IGD
1100
50. GANNA Filippo
IGD
1062
51. COVI Alessandro
UAE Team Emirates
1051
52. HOFSTETTER Hugo
ARK
1045
53. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
1044
54. ACKERMANN Pascal
UAE Team Emirates
1042
55. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1009
56. SCHACHMANN Maximilian
Bora-Hansgrohe
1004
57. PIDCOCK Thomas
IGD
997
58. LAMPAERT Yves
QST
994
59. BOUHANNI Nacer
ARK
988
60. THOMAS Geraint
IGD
983
61. BARGUIL Warren
ARK
981
62. HUNDAHL Michael Valgren
EFE
971
63. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
960
64. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
940
65. BARDET Romain
DSM
929
66. KELDERMAN Wilco
Bora-Hansgrohe
928
67. WELLENS Tim
Lotto Soudal
926
68. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
904
69. POWLESS Neilson
EFE
886
70. TILLER Rasmus
Uno-X Norwegian Development Team
880
71. URAN Rigoberto
EFE
871
72. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
858
73. HERMANS Ben
IPT
842
74. SWIFT Connor
ARK
829
75. VAN AVERMAET Greg
AG2R Citroën Team
805
76. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
803
77. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
801
78. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
791
79. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
790
80. TURGIS Anthony
TEN
780
81. VAN DER SANDE Tosh
Team Jumbo-Visma
761
82. MOSCON Gianni
Astana Qazaqstan Team
736
83. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
718
84. SENECHAL Florian
QST
698
85. VAN GESTEL Dries
TEN
692
86. SAGAN Peter
TEN
683
87. COQUARD Bryan
Cofidis
679
88. VIVIANI Elia
IGD
654
88. WELTEN Bram
Groupama-FDJ
654
90. LANDA MEANA Mikel
TBV
651
91. FUGLSANG Jakob
IPT
647
92. GODON Dorian
AG2R Citroën Team
643
93. MÄDER Gino
TBV
641
94. LOPEZ MORENO Miguel Angel
Astana Qazaqstan Team
622
95. BONNAMOUR Franck
B&B Hotels KTM
619
96. DEWULF Stan
AG2R Citroën Team
617
97. KUSS Sepp
Team Jumbo-Visma
615
98. KWIATKOWSKI Michal
IGD
612
99. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
596
100. KONRAD Patrick
Bora-Hansgrohe
595