Nogomet
Europa

Liga prvaka

| | |
5 Srp
11 Svi
Arena Sport ima pravo na Ligu prvaka za sljedeće tri sezone a HRT je zadržao prijenose utakmice srijedom.
Posljednji video sažeci
Highlights: Liverpool - Real Madrid (0-1) | Champions League
29 Svi | Liverpool FC
Highlights: Liverpool - Real Madrid (0-1) | Champions League
29 Svi | Real Madrid
Full time SCENES as Real Madrid beat Liverpool in Champions League final
28 Svi | BT Sport
Highlights: Manchester City - Real Madrid (4-3) | Champions League
28 Tra | Man City
Highlights: Liverpool - Villarreal (2-0) | Champions League
28 Tra | Liverpool FC
Highlights: Real Madrid - Chelsea (2-3) | Champions League
14 Tra | Chelsea Football Club
Highlights: Liverpool - Benfica (3-3) | Champions League
14 Tra | Liverpool FC
Highlights: Chelsea - Real Madrid (1-3) | Champions League
7 Tra | Chelsea Football Club
Highlights: Benfica - Liverpool (1-3) | Champions League
6 Tra | Liverpool FC
Highlights: Lille - Chelsea (1-2) | Champions League
18 Ožu | Chelsea Football Club
Highlights: Manchester City - Sporting (0-0) | Champions League
11 Ožu | Man City
Highlights: Liverpool - Inter (0-1) | Champions League
10 Ožu | Liverpool FC
Highlights: Villarreal - Juventus (1-1) | Champions League
24 Vel | Juventus
Highlights: Benfica - Ajax (2-2) | Champions League
24 Vel | AFC Ajax
Highlights: Atletico Madrid - Manchester United (1-1) | Champions League
24 Vel | Manchester United
Pokaži još ostale (+12)
Info - Liga prvaka
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Liga prvaka - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
5 Srp
Sutra
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
12:00
CFR Cluj
CFR Cluj
Malmo FF
Malmo FF
13:00
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
Ludogorets
Ludogorets
13:45
Sutjeska
Sutjeska
KF Ballkani
KF Ballkani
14:00
Žalgiris
Žalgiris
Lech Poznan
Lech Poznan
14:00
Qarabag
Qarabag
The New Saints FC
The New Saints FC
14:00
Linfield
Linfield
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
14:30
Hibernians
Hibernians
Shkupi
Shkupi
14:45
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
6 Srp
Srijeda
Tobol
Tobol
10:00
Ferencvaros
Ferencvaros
HJK
HJK
12:00
Rigas
Rigas
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
12:00
Klaksvik
Klaksvik
Dudelange
Dudelange
13:30
KF Tirana
KF Tirana
Zrinjski
Zrinjski
14:00
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Maribor
Maribor
14:15
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
14:30
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
12 Srp
Utorak
Rigas
Rigas
11:30
HJK
HJK
Qarabag
Qarabag
12:00
Lech Poznan
Lech Poznan
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
12:00
Shkupi
Shkupi
Žalgiris
Žalgiris
12:00
KF Ballkani
KF Ballkani
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
13:00
Zrinjski
Zrinjski
28 Svi
Subota
Liverpool
Liverpool
0 : 1
Real Madrid
Real Madrid
21 Lip
Utorak
La Fiorita
La Fiorita
1 : 2
Inter Escaldes
Inter Escaldes
Levadia
Levadia
1 : 6
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
5 Srp
Sutra
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
12:00
CFR Cluj
CFR Cluj
Malmo FF
Malmo FF
13:00
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
Ludogorets
Ludogorets
13:45
Sutjeska
Sutjeska
KF Ballkani
KF Ballkani
14:00
Žalgiris
Žalgiris
Lech Poznan
Lech Poznan
14:00
Qarabag
Qarabag
The New Saints FC
The New Saints FC
14:00
Linfield
Linfield
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
14:30
Hibernians
Hibernians
Shkupi
Shkupi
14:45
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
6 Srp
Srijeda
Tobol
Tobol
10:00
Ferencvaros
Ferencvaros
HJK
HJK
12:00
Rigas
Rigas
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
12:00
Klaksvik
Klaksvik
Dudelange
Dudelange
13:30
KF Tirana
KF Tirana
Zrinjski
Zrinjski
14:00
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Maribor
Maribor
14:15
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
14:30
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
12 Srp
Utorak
Rigas
Rigas
11:30
HJK
HJK
Qarabag
Qarabag
12:00
Lech Poznan
Lech Poznan
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
12:00
Shkupi
Shkupi
Žalgiris
Žalgiris
12:00
KF Ballkani
KF Ballkani
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
13:00
Zrinjski
Zrinjski
Klaksvik
Klaksvik
14:00
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
KF Tirana
KF Tirana
14:00
Dudelange
Dudelange
Hibernians
Hibernians
14:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Sutjeska
Sutjeska
15:00
Ludogorets
Ludogorets
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
15:30
Malmo FF
Malmo FF
13 Srp
Srijeda
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Maribor
Maribor
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
13:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Ferencvaros
Ferencvaros
14:00
Tobol
Tobol
CFR Cluj
CFR Cluj
14:30
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
Linfield
Linfield
14:45
The New Saints FC
The New Saints FC
19 Srp
Utorak
Midtjylland
Midtjylland
13:45
AEK Larnaca
AEK Larnaca
20 Srp
Srijeda
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
13:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
14:00
Fenerbahce
Fenerbahce
26 Srp
Utorak
AEK Larnaca
AEK Larnaca
11:30
Midtjylland
Midtjylland
27 Srp
Srijeda
Fenerbahce
Fenerbahce
13:00
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
15:00
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa