Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
05:02
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Brahyan Zurcher - Angel Rodriguez : Lux Fight League - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Brahyan Zurcher - Angel Rodriguez
MMA
Lux Fight League
150lb Catchweight
Mayordomo Code | Guadalajara
Brahyan Zurcher
Angel Rodriguez
El Pasha
ZDA
Mehika
26 apr
23:00
Zmagovalec
Round 1 TKO (Punches)
Sledi
Sledi
4-0-0
REKORD
14-13-0
0%
KO/TKO
29%
50%
SUB
50%
50%
DEC
21%
177 cm
VIŠINA
170 cm
65 kg
TEŽA
61 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Win TKO
[10-06-2023] Carlos Tenorio
LUX Fight League 036 - LUX 036
Runda 1 | 1:29
Loss TKO
Diogo Sotero [11-25-2023]
PFC 46 - Predador FC 46
Runda 2 | 2:19
Win TKO
[06-23-2023] Mike Bardsley
Professional Fighters League - PFL 6: 2023 Regular Season
Runda 2 | 4:45
Win Submission
Luis Ceron [10-20-2023]
SFN 5 - Supreme Fight Night 5
Runda 2 | 2:16
Win Submission
[03-03-2023] David Evans
Professional Fighters League - PFL Challenger Series 2023 Week 6: Featherweights
Runda 2 | 1:37
Win Decision
Adonilton Matos [08-05-2023]
SFN 4 - Supreme Fight Night 4
Runda 3 | 5:00
Win UD
[08-05-2022] Ricardo Jimenez
Professional Fighters League - PFL 7: 2022 Playoffs
Runda 3 | 5:00
Win UD
Jesus Martinez [07-21-2023]
LUX Fight League 034 - LUX 034
Runda 3 | 5:00
Win UD
[03-11-2022] Scottie Stockman
Professional Fighters League - PFL Challenger Series 4
Runda 3 | 5:00
Loss TKO
Ronaldo Rodriguez [05-19-2023]
LUX Fight League 032 - LUX 032
Runda 3 | 1:00
Win Submission
[08-06-2021] Tyler Hinton
Combate Global - Bandejas vs. Bartholomew
Runda 2 | 1:47
Win Submission
Ernesto Albornoz [03-18-2023]
PFC 44 - Predador FC 44
Runda 1 | 1:23
Lux Fight League
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
Lux 016
LUX 020
LUX 31
LUX 33
LUX 035
LUX 039
LUX 040
LUX 041
LUX 42
26 apr
Petek
Alan Dominguez
Round 5 Decision (Unanimous)
Nayib Lopez
Fernanda Munoz
Saray Orozco
Juan Diaz
Round 3 Decision (Unanimous)
Abraham Nava
Brahyan Zurcher
Round 1 TKO (Punches)
Angel Rodriguez
Vsi MMA dvoboji
Koreshkov vs. Umalatov
2024 - PFL 3
18 apr
|
The Green Halls | Riyadh
Aby vs. Creasey
Oktagon 56
19 apr
|
Festhalle | Frankfurt
Jun vs. Maalem
Brave CF 81
19 apr
|
Cote Dor | St. Pierre
McEwan vs. Else
CW 171
19 apr
|
Braehead Arena | Glasgow
Suijdam vs. Blasco
LFL 12
20 apr
|
Mediahaven | Amsterdam
McKee vs. Hernandez
LFA 182
25 apr
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Nicolau vs. Perez
UFC ON ESPN 55
26 apr
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Marques vs. Silva
LFA 183
2 maj
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
2 maj
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
3 maj
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
3 maj
|
Festhalle | Frankfurt
Badat vs. Oliveira
EFC 113
8 maj
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
9 maj
|
The Green Halls | Riyadh
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
05:02