Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
04:43
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Juan Diaz - Abraham Nava : Lux Fight League - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Juan Diaz - Abraham Nava
MMA
Lux Fight League
140lb Catchweight
Mayordomo Code | Guadalajara
Juan Diaz
Pegajoso
Abraham Nava
The Savage
Peru
Mehika
26 apr
23:00
Zmagovalec
Round 3 Decision (Unanimous)
Sledi
Sledi
11-1-1
REKORD
6-3-0
27%
KO/TKO
50%
18%
SUB
0%
55%
DEC
50%
170 cm
VIŠINA
167 cm
61 kg
TEŽA
61 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Win UD
[12-01-2023] Jose Roura
LUX Fight League 038 - LUX 038
Runda 5 | 5:00
Win UD
Jefferson Chaves [02-23-2024]
LUX Fight League 040 - LUX 040
Runda 3 | 5:00
Win Submission
[07-21-2023] Luis Guerrero
LUX Fight League 034 - LUX 034
Runda 1 | 4:59
Loss UD
Irvin Amaya [11-18-2022]
LUX Fight League 028 - LUX 028
Runda 3 | 5:00
Win UD
[02-03-2023] Irvin Amaya
LUX Fight League 030 - LUX 030
Runda 3 | 5:00
Win KO
Guillermo Torres [09-02-2022]
LUX Fight League 026 - LUX 026
Runda 1 | 0:51
Win UD
[04-29-2022] Andres Leal
UWC Mexico 33 - Sabori vs. Rodriguez
Runda 3 | 5:00
Loss UD
Adonilton Matos [03-04-2022]
BSC 6 - Budo Sento Championship 6
Runda 3 | 3:00
Loss UD
[10-23-2021] Rodrigo Vera
FFC 47 - Vera vs. Diaz
Runda 3 | 5:00
Loss KO
Jose Roura [08-06-2021]
LUX Fight League 015 - LUX 015
Runda 3 | 2:36
Win TKO
[08-13-2021] Juan Campos
UWC Mexico 28 - Luna vs. Benitez
Runda 1 | 3:21
Win UD
Erik Neftaly Martinez [03-20-2021]
HFL 4 - High Fight League 4
Runda 3 | 5:00
Lux Fight League
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
Lux 016
LUX 020
LUX 31
LUX 33
LUX 035
LUX 039
LUX 040
LUX 041
LUX 42
26 apr
Petek
Alan Dominguez
Round 5 Decision (Unanimous)
Nayib Lopez
Fernanda Munoz
Saray Orozco
Juan Diaz
Round 3 Decision (Unanimous)
Abraham Nava
Brahyan Zurcher
Round 1 TKO (Punches)
Angel Rodriguez
Vsi MMA dvoboji
Koreshkov vs. Umalatov
2024 - PFL 3
18 apr
|
The Green Halls | Riyadh
Aby vs. Creasey
Oktagon 56
19 apr
|
Festhalle | Frankfurt
Jun vs. Maalem
Brave CF 81
19 apr
|
Cote Dor | St. Pierre
McEwan vs. Else
CW 171
19 apr
|
Braehead Arena | Glasgow
Suijdam vs. Blasco
LFL 12
20 apr
|
Mediahaven | Amsterdam
McKee vs. Hernandez
LFA 182
25 apr
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Nicolau vs. Perez
UFC ON ESPN 55
26 apr
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Marques vs. Silva
LFA 183
2 maj
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
2 maj
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
3 maj
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
3 maj
|
Festhalle | Frankfurt
Badat vs. Oliveira
EFC 113
8 maj
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
9 maj
|
The Green Halls | Riyadh
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
04:43