Nogomet
Belorusija

Beloruska liga

Izberi ekipo
27 jun
3 dec
Info - Beloruska liga
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Beloruska liga - Naslednji prenosi v živo
2 okt
Jutri
Arsenal Dzyarzhynsk
Arsenal Dzyarzhynsk
06:00
Neman
Neman
FC Minsk
FC Minsk
08:00
Energetik-BGU
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
10:00
Isloch Minsk
Isloch Minsk
7 okt
Petek
Brest
Brest
12:00
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
8 okt
Sobota
Slutsk
Slutsk
07:00
BATE
BATE
Zhodino
Zhodino
09:00
FC Gomel
FC Gomel
Vitebsk
Vitebsk
11:30
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
13:30
FC Minsk
FC Minsk
9 okt
Nedelja
Energetik-BGU
Energetik-BGU
06:30
Arsenal Dzyarzhynsk
Arsenal Dzyarzhynsk
Isloch Minsk
Isloch Minsk
08:30
Belshina
Belshina
Neman
Neman
10:30
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
15 okt
Sobota
Arsenal Dzyarzhynsk
Arsenal Dzyarzhynsk
09:00
FC Minsk
FC Minsk
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
09:00
Zhodino
Zhodino
Belshina
Belshina
09:00
Neman
Neman
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
09:00
Energetik-BGU
Energetik-BGU
BATE
BATE
09:00
Brest
Brest
FC Gomel
FC Gomel
09:00
Slutsk
Slutsk
Vitebsk
Vitebsk
09:00
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
09:00
Isloch Minsk
Isloch Minsk
22 okt
Sobota
FC Minsk
FC Minsk
09:00
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
O Z N P Goli T
1 Dinamo Minsk 22 13 7 2 35:16 46
2 Energetik-BGU 21 13 5 3 37:18 44
3 Shakhtyor Soligorsk 22 13 4 5 36:14 43
4 BATE 23 11 9 3 38:17 42
5 Isloch Minsk 22 11 4 7 37:27 37
6 Zhodino 23 10 6 7 30:24 36
7 FC Minsk 22 10 4 8 35:35 34
8 FC Gomel 23 10 4 9 28:28 34
9 Neman 22 6 11 5 29:29 29
10 Slavia Mozyr 22 8 5 9 31:34 29
11 Slutsk 23 6 8 9 24:33 26
12 Belshina 23 5 10 8 31:35 25
13 Brest 22 4 7 11 19:32 19
14 Vitebsk 23 4 7 12 22:34 19
15 Arsenal Dzyarzhynsk 22 3 4 15 14:35 13
16 Dnepr Mogilev 23 3 3 17 21:56 12
# Igralec Ekipa G POD
1. . Abdukhalikov B. Energetik-BGU 20 4
2. . Vladimir Khvashchinskiy FC Minsk 12 2
3. . Vasiljev I. Belshina 9 2
4. . Pavel Savitskiy Neman 9 0
5. . Bakhar I. Dinamo Minsk 8 2
5. . Bogomolskiy Y. FC Minsk 8 2
7. . Anton Shramchenko FC Minsk 7 9
8. . Chernyak I. Shakhtyor Soligorsk 7 6
9. . Svirepa A. Energetik-BGU 7 2
10. . Stanislav Dragun BATE 7 1
10. . Aleksandr Makas FC Gomel 7 1
12. . Valeri Gorbachik Zhodino 7 0
13. . Dusan Bakic Dinamo Minsk 6 4
13. . Zherdev G. Slavia Mozyr 6 4
15. . Ruslan Teverov Vitebsk 6 2
16. . Sosah D. Isloch Minsk 6 1
17. . Gomza D. Belshina 6 0
17. . Kirill Vergeichik Slutsk 6 0
19. . Zubovich E. Neman 5 4
20. . Lozhkin V. Dinamo Minsk 5 3
30 sep
Petek
Dnepr Mogilev
Dnepr Mogilev
1 : 2
Slutsk
Slutsk
FC Gomel
FC Gomel
1 : 0
Vitebsk
Vitebsk
1 okt
Danes
Belshina
Belshina
2 : 2
Brest
Brest
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
1 : 0
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
BATE
BATE
1 : 1
Zhodino
Zhodino
2 okt
Jutri
Arsenal Dzyarzhynsk
Arsenal Dzyarzhynsk
06:00
Neman
Neman
FC Minsk
FC Minsk
08:00
Energetik-BGU
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
10:00
Isloch Minsk
Isloch Minsk