Basketball
Europe

Champions League

Pick team
| | |
14 Sep
20 May
Last video highlights
Highlights: Lietuvos Rytas - Besiktas (82-69) | Champions League
18 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Szombathely - Treviso (81-80) | Champions League
18 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Oldenburg - San Pablo Burgos (72-85) | Champions League
17 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Cluj Napoca - Hapoel Holon (106-101) | Champions League
17 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Lietuvos Rytas - Besiktas (82-69) | Champions League
17 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Szombathely - Treviso (81-80) | Champions League
17 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Szombathely - Treviso (81-80) | Champions League
17 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Nizhny Novgorod - Lavrio (74-62) | Champions League
17 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Brindisi - Darussafaka (82-73) | Champions League
16 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Dijon - Unicaja (78-68) | Champions League
16 Nov | Basketball Champions League
Highlights: AEK Athens - VEF Riga (88-79) | Champions League
15 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Tenerife - Prometey (80-78) | Champions League
10 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Hapoel M. Jerusalem - Ostrow Wielkopolski (83-76) | Champions League
10 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Tofas - Strasbourg (85-75) | Champions League
10 Nov | Basketball Champions League
Highlights: Galatasaray - Igokea (82-74) | Champions League
10 Nov | Basketball Champions League
Show other videos (+12)
Info - Champions League
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Champions League - Next games live on TV
6 Dec
Monday
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
12:00
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
7 Dec
Tuesday
Darussafaka
Darussafaka
12:00
Hapoel Holon
Hapoel Holon
BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo
12:00
Strasbourg
Strasbourg
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
12:30
Manresa
Manresa
Igokea
Igokea
12:30
Nymburk
Nymburk
8 Dec
Wednesday
Prometey
Prometey
12:00
Sassari
Sassari
Galatasaray
Galatasaray
12:00
PAOK
PAOK
Tenerife
Tenerife
13:00
Ludwigsburg
Ludwigsburg
Mornar Bar
Mornar Bar
14:00
Tofas
Tofas
13 Dec
Monday
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
12:30
Oldenburg
Oldenburg
14 Dec
Tuesday
VEF Riga
VEF Riga
12:00
Treviso
Treviso
Besiktas
Besiktas
12:00
San Pablo Burgos
San Pablo Burgos
AEK Athens
AEK Athens
12:30
Szombathely
Szombathely
Dijon
Dijon
14:30
Lavrio
Lavrio
15 Dec
Wednesday
Cluj Napoca
Cluj Napoca
12:30
Brindisi
Brindisi
Hapoel Holon
Hapoel Holon
14:00
Darussafaka
Darussafaka
Unicaja
Unicaja
14:30
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
21 Dec
Tuesday
San Pablo Burgos
San Pablo Burgos
12:00
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
Besiktas
Besiktas
12:00
Oldenburg
Oldenburg
Lavrio
Lavrio
12:30
Unicaja
Unicaja
Group A P W L PTS
1 Ludwigsburg 4 3 1
2 Tenerife 4 3 1
3 Prometey 4 1 3
4 Sassari 4 1 3
Group B P W L PTS
1 Manresa 4 4 0
2 Pinar Karsiyaka 4 2 2
3 Ostrow Wielkopolski 4 1 3
4 Hapoel M. Jerusalem 4 1 3
Group C P W L PTS
1 Unicaja 4 3 1
2 Lavrio 4 2 2
3 Dijon 4 2 2
4 Nizhny Novgorod 4 1 3
Group D P W L PTS
1 Treviso 4 3 1
2 Szombathely 4 3 1
3 VEF Riga 4 1 3
4 AEK Athens 4 1 3
Group E P W L PTS
1 Galatasaray 4 3 1
2 PAOK 4 2 2
3 Nymburk 4 2 2
4 Igokea 4 1 3
Group F P W L PTS
1 Tofas 4 3 1
2 Strasbourg 4 2 2
3 Oostende 4 2 2
4 BC Kalev/Cramo 4 1 3
Group G P W L PTS
1 Cluj Napoca 4 3 1
2 Hapoel Holon 3 2 1
3 Brindisi 4 1 3
4 Darussafaka 3 1 2
Group H P W L PTS
1 San Pablo Burgos 4 3 1
2 Lietuvos Rytas 4 2 2
3 Besiktas 4 2 2
4 Oldenburg 4 1 3
20 Oct
Wednesday
VEF Riga
VEF Riga
74 : 80
Szombathely
Szombathely
Unicaja
Unicaja
86 : 70
Lavrio
Lavrio
7 Dec
Tuesday
Darussafaka
Darussafaka
12:00
Hapoel Holon
Hapoel Holon