Basketball
Europe

Eurocup

Pick team
| | |
19 Oct
19 Apr
Last video highlights
Highlights: Valencia - JL Bourg (98-95) | Eurocup
17 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Partizan - Lietkabelis (84-77) | Eurocup
17 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Trento - Slask Wroclaw (81-77) | Eurocup
17 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Ulm - Prometheus (65-71) | Eurocup
17 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Buducnost - Cedevita Olimpija (91-60) | Eurocup
17 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Bursaspor - Gran Canaria (74-85) | Eurocup
17 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Virtus Bologna - Venezia (90-84) | Eurocup
16 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Hamburg - Levallois (84-94) | Eurocup
16 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Turk Telekom - Lokomotiv Kuban (88-85) | Eurocup
16 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Joventut Badalona - Turk Telekom (76-67) | Eurocup
10 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Gran Canaria - JL Bourg (78-49) | Eurocup
10 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Virtus Bologna - Valencia (96-97) | Eurocup
10 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Cedevita Olimpija - Ulm (96-101) | Eurocup
10 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: MoraBanc Andorra - Partizan (61-60) | Eurocup
10 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Slask Wroclaw - Lokomotiv Kuban (68-98) | Eurocup
10 Nov | EUROLEAGUE BASKETBALL
Show other videos (+12)
Info - Eurocup
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Eurocup - Next games live on TV
7 Dec
Tuesday
JL Bourg
JL Bourg
14:00
Bursaspor
Bursaspor
Venezia
Venezia
14:00
Valencia
Valencia
8 Dec
Wednesday
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
11:30
Trento
Trento
Lietkabelis
Lietkabelis
12:00
Joventut Badalona
Joventut Badalona
Prometheus
Prometheus
12:30
Buducnost
Buducnost
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
14:00
Hamburg
Hamburg
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
14:00
Virtus Bologna
Virtus Bologna
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
14:00
Turk Telekom
Turk Telekom
Levallois
Levallois
14:30
Partizan
Partizan
Gran Canaria
Gran Canaria
15:00
Ulm
Ulm
14 Dec
Tuesday
Ulm
Ulm
13:30
JL Bourg
JL Bourg
Turk Telekom
Turk Telekom
14:00
Trento
Trento
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
14:00
Lietkabelis
Lietkabelis
Joventut Badalona
Joventut Badalona
15:00
Levallois
Levallois
15 Dec
Wednesday
Buducnost
Buducnost
13:00
Gran Canaria
Gran Canaria
Hamburg
Hamburg
13:30
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
Venezia
Venezia
14:00
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Valencia
Valencia
14:30
Bursaspor
Bursaspor
Partizan
Partizan
14:30
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Virtus Bologna
Virtus Bologna
14:30
Prometheus
Prometheus
Group A P W L PTS
1 Joventut Badalona 5 4 1
2 Lokomotiv Kuban 5 4 1
3 Partizan 5 4 1
4 Levallois 5 3 2
5 MoraBanc Andorra 5 3 2
6 Turk Telekom 5 3 2
7 Lietkabelis 5 2 3
8 Hamburg 5 1 4
9 Trento 5 0 4
10 Slask Wroclaw 5 0 4
Group B P W L PTS
1 Gran Canaria 5 4 1
2 Buducnost 5 4 1
3 Virtus Bologna 5 3 2
4 Valencia 5 3 2
5 Venezia 5 2 2
6 Bursaspor 5 2 2
7 Ulm 5 0 3
8 Cedevita Olimpija 5 2 2
9 Prometheus 5 1 3
10 JL Bourg 5 1 4
7 Dec
Tuesday
JL Bourg
JL Bourg
14:00
Bursaspor
Bursaspor
Venezia
Venezia
14:00
Valencia
Valencia
8 Dec
Wednesday
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
11:30
Trento
Trento
Lietkabelis
Lietkabelis
12:00
Joventut Badalona
Joventut Badalona
Prometheus
Prometheus
12:30
Buducnost
Buducnost
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
14:00
Virtus Bologna
Virtus Bologna
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
14:00
Turk Telekom
Turk Telekom
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
14:00
Hamburg
Hamburg
Levallois
Levallois
14:30
Partizan
Partizan
Gran Canaria
Gran Canaria
15:00
Ulm
Ulm