Ramat Hasharon W
11:30
Gernika Bizkaia W
Group A | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cadi La Seu W | 6 | 5 | 1 | ||
2 | Zabiny Brno W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Flammes Carolo W | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Eleftheria W | 6 | 1 | 5 |
Group B | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uni Girona W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Gorzow W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Piestanske Cajky W | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Dudelange W | 6 | 1 | 5 |
Group C | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Angers W | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Kibirkstis Vilnius W | 6 | 2 | 4 | ||
4 | CSM Constanta W | 6 | 0 | 6 |
Group D | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lattes Montpellier W | 4 | 3 | 1 | ||
2 | Gernika Bizkaia W | 4 | 2 | 2 | ||
3 | Sosnowiec W | 4 | 1 | 3 | ||
4 | Ramat Hasharon W | 0 | 0 | 0 |
Group E | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besiktas W | 6 | 4 | 2 | ||
2 | Mechelen W | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Panathinaikos W | 6 | 4 | 2 | ||
4 | BK SKP 08 Banska Bystrica W | 6 | 0 | 6 |
Group F | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTT Riga W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Bellona Kayseri W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Olympiacos W | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Ruzomberok W | 6 | 0 | 6 |
Group G | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Namur W | 4 | 3 | 1 | ||
2 | Caledonia Gladiators W | 4 | 3 | 1 | ||
3 | Benfica W | 4 | 0 | 4 |
Group H | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bourges W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | KP Brno W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Antalya 07 W | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Grengewald Hueschtert W | 6 | 1 | 5 |
Group I | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BA London Lions W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Castors Braine W | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Keltern W | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Gdessa Barreiro W | 6 | 0 | 6 |
Group J | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Venezia W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | PEAC-Pecs W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Bursa W | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Ragusa Dubrovnik W | 6 | 0 | 6 |
Group K | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes W | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Sassari W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Atomeromu Szekszard W | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Chomutov W | 6 | 0 | 6 |
Group L | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Gdynia W | 6 | 4 | 2 | ||
2 | La Roche W | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Fribourg W | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Emlak Konut W | 6 | 2 | 4 |
Ranking of third-placed teams | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 | Piestanske Cajky W | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Benfica W | 4 | 0 | 4 | ||
3 | Keltern W | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Kibirkstis Vilnius W | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Flammes Carolo W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Sosnowiec W | 4 | 1 | 3 | ||
3 | Olympiacos W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Fribourg W | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Panathinaikos W | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Antalya 07 W | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Bursa W | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Atomeromu Szekszard W | 6 | 3 | 3 |