רכיבה על אופניים רכיבה על אופניים
2 מרץ | רכיבה על אופניים
איטליה Siena
Strade Bianche
3 מרץ - 10 מרץ | רכיבה על אופניים
צרפת Paris - Nice
4 מרץ - 10 מרץ | רכיבה על אופניים
איטליה Lido di Camaiore - San Benedetto del Tronto
Tirreno-Adriatico
10 מרץ | רכיבה על אופניים
הולנד Ronde van Drenthe
13 מרץ | רכיבה על אופניים
איטליה Milano-Torino
13 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Nokere
Nokere Koerse
14 מרץ | רכיבה על אופניים
צרפת Denain
Grand Prix de Denain
15 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Bredene
Bredene Koksijde Classic
16 מרץ | רכיבה על אופניים
איטליה Milan
Milan - San Remo
18 מרץ - 24 מרץ | רכיבה על אופניים
ספרד Tour of Catalunya
20 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Three Days of Bruges-De Panne
22 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Harelbeke
E3 BinckBank Classic
24 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Gent, Wevelgem
Gent-Wevelgem
24 מרץ | רכיבה על אופניים
סלובניה Adria Mobil
27 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Dwars door Vlaanderen
30 מרץ | רכיבה על אופניים
ספרד Gran Premio Miguel Indurain
30 מרץ | רכיבה על אופניים
הולנד Volta Limburg Classic
31 מרץ | רכיבה על אופניים
בלגיה Tour des Flandres
1 אפר - 6 אפר | רכיבה על אופניים
ספרד Tour of the Basque Country
7 אפר | רכיבה על אופניים
צרפת Paris-Roubaix
9 אפר - 12 אפר | רכיבה על אופניים
איטליה Giro di Sicilia
10 אפר | רכיבה על אופניים
בלגיה Overijse
De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne
12 אפר | רכיבה על אופניים
צרפת Classic Grand Besançon Doubs
13 אפר | רכיבה על אופניים
צרפת Tour of Jura
14 אפר | רכיבה על אופניים
הולנד Amstel Gold Race
15 אפר - 19 אפר | רכיבה על אופניים
איטליה Tour of the Alps
17 אפר | רכיבה על אופניים
בלגיה La Flèche Wallonne
21 אפר | רכיבה על אופניים
בלגיה Liège–Bastogne–Liège

Melhores ciclistas 2024

Rankings

# Rider PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE TEAM EMIRATES
7290
2. VINGEGAARD HANSEN Jonas
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
6304
3. EVENEPOEL Remco
SOUDAL QUICK-STEP
6026
4. ROGLIČ Primož
BORA - HANSGROHE
5603
5. PEDERSEN Mads
LIDL-TREK
4918
6. VAN AERT Wout
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
4877
7. YATES Adam Richard
UAE TEAM EMIRATES
4227
8. VAN DER POEL Mathieu
ALPECIN-DECEUNINCK
4163
9. PHILIPSEN Jasper
ALPECIN-DECEUNINCK
3912
10. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE TEAM EMIRATES
2997
17. VLASOV Aleksandr
BORA - HANSGROHE
2315