Hokej
Kanada Kanada

QMJHL

Odaberi tim
| |
17 Kol
4 Svi
Info - QMJHL
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
QMJHL - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
1 Ožu
Danas
Saint John Sea Dogs
Saint John Sea Dogs
18:00
Baie-Comeau Drakkar
Baie-Comeau Drakkar
Drummondville Voltigeurs
Drummondville Voltigeurs
19:00
Charlottetown Islanders
Charlottetown Islanders
Gatineau Olympiques
Gatineau Olympiques
19:00
Val-d'Or Foreurs
Val-d'Or Foreurs
Rouyn-Noranda Huskies
Rouyn-Noranda Huskies
19:00
Chicoutimi Sagueneens
Chicoutimi Sagueneens
Shawinigan Cataractes
Shawinigan Cataractes
19:00
Sherbrooke Phoenix
Sherbrooke Phoenix
Victoriaville Tigres
Victoriaville Tigres
19:00
Blainville-Boisbriand Armada
Blainville-Boisbriand Armada
2 Ožu
Sutra
Acadie-Bathurst Titan
Acadie-Bathurst Titan
15:00
Baie-Comeau Drakkar
Baie-Comeau Drakkar
Gatineau Olympiques
Gatineau Olympiques
16:00
Blainville-Boisbriand Armada
Blainville-Boisbriand Armada
Rimouski Oceanic
Rimouski Oceanic
16:00
Quebec Remparts
Quebec Remparts
Victoriaville Tigres
Victoriaville Tigres
16:00
Charlottetown Islanders
Charlottetown Islanders
Halifax Mooseheads
Halifax Mooseheads
18:00
Saint John Sea Dogs
Saint John Sea Dogs
Moncton Wildcats
Moncton Wildcats
18:00
Cape Breton Screaming Eagles
Cape Breton Screaming Eagles
Rouyn-Noranda Huskies
Rouyn-Noranda Huskies
19:00
Chicoutimi Sagueneens
Chicoutimi Sagueneens
3 Ožu
Nedjelja
Acadie-Bathurst Titan
Acadie-Bathurst Titan
14:00
Cape Breton Screaming Eagles
Cape Breton Screaming Eagles
Rimouski Oceanic
Rimouski Oceanic
15:00
Shawinigan Cataractes
Shawinigan Cataractes
Val-d'Or Foreurs
Val-d'Or Foreurs
15:00
Chicoutimi Sagueneens
Chicoutimi Sagueneens
Drummondville Voltigeurs
Drummondville Voltigeurs
16:00
Sherbrooke Phoenix
Sherbrooke Phoenix
6 Ožu
Srijeda
Cape Breton Screaming Eagles
Cape Breton Screaming Eagles
18:00
Charlottetown Islanders
Charlottetown Islanders
Moncton Wildcats
Moncton Wildcats
18:00
Saint John Sea Dogs
Saint John Sea Dogs
Rouyn-Noranda Huskies
Rouyn-Noranda Huskies
19:00
Val-d'Or Foreurs
Val-d'Or Foreurs
Western Conference O P PP I IP Bod
1 Drummondville Voltigeurs 57 36 4 11 6 2
2 Rouyn-Noranda Huskies 57 32 6 14 5 1
3 Victoriaville Tigres 57 33 4 17 3 1
4 Sherbrooke Phoenix 57 24 3 24 6 1
5 Blainville-Boisbriand Armada 57 20 6 26 5 1
6 Shawinigan Cataractes 58 18 7 30 3 1
7 Gatineau Olympiques 59 16 5 30 8 1
8 Val-d'Or Foreurs 57 11 4 37 5 1
Eastern Conference O P PP I IP Bod
1 Baie-Comeau Drakkar 58 42 5 8 3 2
2 Halifax Mooseheads 61 28 10 15 8 1
3 Moncton Wildcats 58 29 3 19 7 1
4 Chicoutimi Sagueneens 58 23 6 22 7 1
5 Rimouski Oceanic 59 22 8 24 5 1
6 Cape Breton Screaming Eagles 58 25 5 25 3 1
7 Acadie-Bathurst Titan 59 23 3 27 6 1
8 Charlottetown Islanders 57 17 7 27 6 1
9 Saint John Sea Dogs 57 14 3 32 8 1
10 Quebec Remparts 58 10 9 35 4 1
Central Division O P PP I IP Bod
1 Drummondville Voltigeurs 57 36 4 11 6 2
3 Victoriaville Tigres 57 33 4 17 3 1
4 Sherbrooke Phoenix 57 24 3 24 6 1
6 Shawinigan Cataractes 58 18 7 30 3 1
East Division O P PP I IP Bod
1 Baie-Comeau Drakkar 58 42 5 8 3 2
4 Chicoutimi Sagueneens 58 23 6 22 7 1
5 Rimouski Oceanic 59 22 8 24 5 1
10 Quebec Remparts 58 10 9 35 4 1
West Division O P PP I IP Bod
2 Rouyn-Noranda Huskies 57 32 6 14 5 1
5 Blainville-Boisbriand Armada 57 20 6 26 5 1
7 Gatineau Olympiques 59 16 5 30 8 1
8 Val-d'Or Foreurs 57 11 4 37 5 1
Maritimes Division O P PP I IP Bod
2 Halifax Mooseheads 61 28 10 15 8 1
3 Moncton Wildcats 58 29 3 19 7 1
6 Cape Breton Screaming Eagles 58 25 5 25 3 1
7 Acadie-Bathurst Titan 59 23 3 27 6 1
8 Charlottetown Islanders 57 17 7 27 6 1
9 Saint John Sea Dogs 57 14 3 32 8 1
21 Sij
Nedjelja
Cape Breton Screaming Eagles
Cape Breton Screaming Eagles
1 : 2
Halifax Mooseheads
Halifax Mooseheads
Charlottetown Islanders
Charlottetown Islanders
3 : 8
Chicoutimi Sagueneens
Chicoutimi Sagueneens
Quebec Remparts
Quebec Remparts
5 : 8
Drummondville Voltigeurs
Drummondville Voltigeurs
Sherbrooke Phoenix
Sherbrooke Phoenix
4 : 3
Rouyn-Noranda Huskies
Rouyn-Noranda Huskies
13 Ožu
Srijeda
Blainville-Boisbriand Armada
Blainville-Boisbriand Armada
19:00
Gatineau Olympiques
Gatineau Olympiques