Nogomet
Italija

Talijanski kup

30 Srp
1 Svi
Posljednji video sažeci
Highlights: Salernitana - Parma (0-2) | Coppa Italia
7 Kol | Serie A
Highlights: Monza - Frosinone (3-2) | Coppa Italia
7 Kol | Serie A
Highlights: Venezia - Ascoli (2-3) | Coppa Italia
7 Kol | Serie A
Highlights: Verona - Bari (1-4) | Coppa Italia
7 Kol | Serie A
Highlights: Empoli - Spal (1-2) | Coppa Italia
6 Kol | Serie A
Highlights: Torino - Palermo (3-0) | Coppa Italia
6 Kol | Serie A
Highlights: Spezia - Como (5-1) | Coppa Italia
6 Kol | Serie A
Highlights: Pisa - Brescia (1-4) | Coppa Italia
6 Kol | Serie A
Highlights: Lecce - Cittadella (2-3) | Coppa Italia
5 Kol | Serie A
Highlights: Sampdoria - Reggina 1914 (1-0) | Coppa Italia
5 Kol | Serie A
Highlights: Udinese - FeralpiSalo (2-1) | Coppa Italia
5 Kol | Serie A
Highlights: Cagliari - Perugia (3-2) | Coppa Italia
5 Kol | Serie A
Pokaži još ostale (+9)
Info - Talijanski kup
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Talijanski kup - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
19 Lis
Srijeda
Sampdoria
Sampdoria
12:00
Ascoli
Ascoli
Spezia
Spezia
12:00
Brescia
Brescia
Monza
Monza
12:00
Udinese
Udinese
Cittadella
Cittadella
12:00
Torino
Torino
Bari
Bari
12:00
Parma
Parma
Spal
Spal
12:00
Genoa
Genoa
Modena
Modena
12:00
Cremonese
Cremonese
Bologna
Bologna
12:00
Cagliari
Cagliari
# Igrač Tim G A
1. . Walid Cheddira Bari 5 0
2. . Matteo Brunori Palermo 3 0
2. . Luca Siligardi FeralpiSalo 3 0
4. . Mamadou Tounkara Cittadella 2 0
4. . Nzola M. Spezia 2 0
4. . Nicola Mosti Modena 2 0
4. . Mikaelsson H. Venezia 2 0
4. . Albert Gudmundsson Genoa 2 0
9. . Massimo Coda Genoa 1 0
10. . Lukic S. Torino 1 0
10. . Federico Melchiorri Perugia 1 0
10. . Nemanja Radonjic Torino 1 0
10. . Benito Nicolas Viola Cagliari 1 0
14. . Giorgio Altare Cagliari 1 0
14. . Matteo Arena Spal 1 0
14. . Raul Asencio Cittadella 1 0
14. . Florian Aye Brescia 1 0
14. . Giuseppe Di Serio Perugia 1 0
14. . Davide Diaw Modena 1 0
14. . D'Angelo Sonny Reggiana 1 0
5 Kol
Petak
Cagliari
Cagliari
3 : 2
Perugia
Perugia
Udinese
Udinese
2 : 1
FeralpiSalo
FeralpiSalo
Lecce
Lecce
2(1) : 3(1)
Cittadella
Cittadella
Sampdoria
Sampdoria
1 : 0
Reggina 1914
Reggina 1914
6 Kol
Subota
Pisa
Pisa
1 : 4
Brescia
Brescia
Spezia
Spezia
5 : 1
Como
Como
Empoli
Empoli
1(1) : 2(1)
Spal
Spal
Torino
Torino
3 : 0
Palermo
Palermo
7 Kol
Nedjelja
Venezia
Venezia
2 : 3
Ascoli
Ascoli
Verona
Verona
1 : 4
Bari
Bari
Salernitana
Salernitana
0 : 2
Parma
Parma
Monza
Monza
3 : 2
Frosinone
Frosinone
8 Kol
Ponedjeljak
Genoa
Genoa
3 : 2
Benevento
Benevento
Sassuolo
Sassuolo
3 : 2
Modena
Modena
Cremonese
Cremonese
3 : 2
Ternana
Ternana
Bologna
Bologna
1 : 0
Cosenza
Cosenza