Kolesarstvo
Francija

Bretonska klasika

UCI WORLDTOUR
28 avg
Najboljši kolesarji na dirki: Wout Van Aert, Stefan Küng, Arnaud Démare, Christophe Laporte, Arnaud De Lie, Guillaume Martin, Benoît Cosnefroy, Biniam Girmay, David Gaudu, Hugo Hofstetter
Zadnji video povzetki
Bretagne Classic Ouest–France 2022 - Highlights
28 avg | GCN Racing
Info - Bretonska klasika
Bretonska klasika
Prenosi v živo - Moji kanali
Za izbrano državo ni na voljo prenosov.
Info! Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro posameznih TV kanalov.
# Ime

2022 UCI World Tour koledar
30 avg
4 sep
Dirka po Beneluksu
8 okt Dirka po Lomabardiji
13 okt
18 okt
Tour of Guangxi
11 sep Grand Prix Cycliste de Montreal
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
9 sep Grand Prix Cycliste de Quebec
Benoit Cosnefroy AG2R Citroën
28 avg Bretonska klasika
Wout van Aert Jumbo-Visma
21 avg EuroEyes Cyclassics Hamburg
Marco Haller BORA-hansgrohe
19 avg
11 sep
Dirka po Španiji
Remco Evenepoel Quick-Step
30 jul Clasica Ciclista San Sebastian
Remco Evenepoel Quick-Step
30 jul
5 avg
Dirka po Poljski
Ethan Hayter INEOS Grenadiers
1 jul
24 jul
Dirka po Franciji
Jonas Vingegaard Jumbo-Visma
12 jun
19 jun
Dirka po Švici
Geraint Thomas INEOS Grenadiers
5 jun
12 jun
Kriterij Dauphine
Primoz Roglic Jumbo Visma
6 maj
29 maj
Dirka po Italiji
Jai Hindley BORA
1 maj Eschborn-Frankfurt
Sam Bennett BORA
26 apr
1 maj
Dirka po Romandiji
Aleksandr Vlasov BORA
24 apr
24 apr
Liège–Bastogne–Liège
Remco Evenepoel Quick-Step
20 apr Valonska puščica
Dylan Teuns Bahrain
17 apr Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 apr Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 apr
9 apr
Dirka po Baskiji
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 apr Dirka po Flandriji
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 mar Dwars door Vlaanderen
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 mar Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 mar E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 mar Three Days of Bruges–De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 mar
27 mar
Dirka po Kataloniji
Sergio Higuita BORA
19 mar Milan – San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 mar
13 mar
Dirka od Tirenskega do Jadranskega morja
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 mar
13 mar
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 mar Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 feb Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 feb
26 feb
Dirka po Arabskih emiratih
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (09-12-2022)
# Kolesar PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
4316
2. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
4151
3. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
3600
4. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
3073
5. EVENEPOEL Remco
QST
2759
6. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
2384
7. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
2081
8. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
1985
9. VAN DER POEL Mathieu
ADC
1962
10. YATES Adam
IGD
1943
11. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
1804
12. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1710
13. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1696
14. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1677
15. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1658
16. PHILIPSEN Jasper
ADC
1632
17. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1629
18. VAN BAARLE Dylan
IGD
1612
19. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1595
20. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1555
21. JAKOBSEN Fabio
QST
1538
22. ALAPHILIPPE Julian
QST
1537
23. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1469
24. CARAPAZ Richard
IGD
1383
25. MERLIER Tim
ADC
1375
26. THOMAS Geraint
IGD
1329
27. HOFSTETTER Hugo
ARK
1297
28. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1287
29. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1286
30. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
1253
31. HAYTER Ethan
IGD
1251
32. MOHORIC Matej
TBV
1250
33. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1236
34. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
1223
35. GAUDU David
Groupama-FDJ
1219
36. POWLESS Neilson
EFE
1195
37. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1189
38. MARTIN Guillaume
Cofidis
1188
39. HAIG Jack
TBV
1173
40. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1155
41. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1136
42. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
1130
42. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
1130
44. TEUNS Dylan
IPT
1126
45. BARDET Romain
DSM
1105
46. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1078
47. BARGUIL Warren
ARK
1066
48. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
1064
49. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1038
50. QUINTANA Nairo
ARK
1015
51. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
1001
52. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
988
53. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
975
54. CARUSO Damiano
TBV
973
55. WOODS Michael
IPT
972
55. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
972
57. VAN GESTEL Dries
TEN
965
58. LANDA MEANA Mikel
TBV
960
59. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
941
60. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
937
61. HUNDAHL Michael Valgren
EFE
907
61. NIZZOLO Giacomo
IPT
907
63. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
905
64. SENECHAL Florian
QST
871
65. MÄDER Gino
TBV
851
66. PIDCOCK Thomas
IGD
847
67. CAVENDISH Mark
QST
831
68. ARENSMAN Thymen
DSM
830
69. MEINTJES Louis
Circus - Wanty Gobert
828
70. GROENEWEGEN Dylan
Team BikeExchange - Jayco
815
71. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
809
72. COVI Alessandro
UAE Team Emirates
808
73. HERRADA Jesus
Cofidis
806
74. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
799
75. THOMAS Benjamin
Cofidis
797
76. GANNA Filippo
IGD
789
77. MASNADA Fausto
QST
778
78. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
773
79. NIELSEN Magnus Cort
EFE
769
80. ARANBURU DEBA Alex
Movistar Team
764
81. WELLENS Tim
Lotto Soudal
756
82. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
753
83. ZINGLE Axel
Cofidis
752
84. JENSEN Mattias
Trek-Segafredo
751
85. SIMON Julien
TEN
750
86. SIVAKOV Pavel
IGD
741
87. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
731
88. LUTSENKO Alexey
Astana Qazaqstan Team
728
89. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
721
90. BOUHANNI Nacer
ARK
708
91. LOUVEL Matis
ARK
702
92. VAN AVERMAET Greg
AG2R Citroën Team
683
93. DAINESE Alberto
DSM
682
94. FUGLSANG Jakob
IPT
679
95. SHEFFIELD Magnus
IGD
668
96. ALMEIDA GUERREIRO Ruben Antonio
EFE
662
97. TURGIS Anthony
TEN
661
98. ASGREEN Kasper
QST
653
98. PASQUALON Andrea
Circus - Wanty Gobert
653
100. BATTISTELLA Samuele
Astana Qazaqstan Team
646