Kolesarstvo
Italija

Dirka po Italiji

UCI WORLDTOUR
| |
6 maj
29 maj
Spremljaj rezultate V ŽIVO
Najboljši kolesarji na dirki: João Almeida, Richard Carapaz, Mathieu Van Der Poel, Diego Ulissi, Alejandro Valverde, Pello Bilbao, Mark Cavendish, Guillaume Martin, Romain Bardet, Simon Yates
Online prenosi
EITB | ESPN Deportes (Latin america) | SBS | S4C (Wales and rest of the UK only) | L Equipe (France only) | Rai Sport 1 | Sky Sport 1 (New Zealand only) | Rai 2 | Eurosport Player | ESPN Play (Columbia, Latin America) | fubo Cycling (USA, CAN only) | SuperSport Play (Africa territories ) | 2.RTL (Luxemburg only)
Zadnji video povzetki
Any GC Changes On Final Stage TT? | Giro D'Italia 2022 Stage 21 Highlights
29 maj | GCN Racing
Drama In The High Mountains! | Giro D'Italia 2022 Stage 20 Highlights
28 maj | GCN Racing
Breakaway Delight And Late Attacks | Giro D'Italia 2022 Stage 19 Highlights
27 maj | GCN Racing
Can Breakaway Deny The Sprinters? | Giro D'Italia 2022 Stage 18 Highlights
26 maj | GCN Racing
2022 Giro d’Italia - Stage 17 Highlights | Eurosport
25 maj | Eurosport
Some Brutal Climbing On The Queen's Stage! | Giro D'Italia 2022 Stage 16 Highlights
24 maj | GCN Racing
Tough Mountain Test! | Giro D'Italia 2022 Stage 15 Highlights
22 maj | GCN Racing
2022 Giro d’Italia - Stage 14 Highlights | Eurosport
21 maj | Eurosport
Sprinters VS Breakaway In Exciting Finale | Giro D'Italia 2022 Stage 13 Highlights
20 maj | GCN Racing
A Day For The Breakaway | Giro D'Italia 2022 Stage 12 Highlights
19 maj | GCN Racing
History Is Made! | Giro D'Italia 2022 Stage 10 Highlights
17 maj | GCN Racing
Big Names Battle In The Breakaway | Giro D'Italia 2022 Stage 8 Highlights
14 maj | GCN Racing
2022 Giro d’Italia - Stage 7 Highlights | Eurosport
13 maj | Eurosport
PHOTO FINISH! | 2022 Giro d’Italia - Stage 6 - Last Km | Eurosport
12 maj | Eurosport
Can Sprinters Survive Tough Climb? | Giro D'Italia 2022 Stage 5 Highlights
11 maj | GCN Racing
Prikaži še ostale (+14)
Info - Dirka po Italiji
Dirka po Italiji
Prenosi v živo - Moji kanali
Za izbrano državo ni na voljo prenosov.
Info! Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro posameznih TV kanalov.
Prenosi po državah
Regionalni kanali
Evropa Eurosport
Lokalni kanali
Argentina DirecTV Sports 2
Čile DirecTV Sports 2
Ekvador DirecTV Sports 2
Kolumbija DirecTV Sports 2
Peru DirecTV Sports 2
Uruguay DirecTV Sports 2
Venezuela DirecTV Sports 2
# Ime
1. Hindley Jai
BORA-hansgrohe
86:31:14
2. Carapaz Richard
INEOS Grenadiers
+ 01:18
3. Landa Mikel
Bahrain Victorious
+ 03:24
4. Nibali Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
+ 09:02
5. Bilbao Pello
Bahrain Victorious
+ 09:14
6. Hirt Jan
Intermarché-Wanty-Gobert
+ 09:28
7. Buchmann Emanuel
BORA-hansgrohe
+ 13:19
8. Pozzovivo Domenico
Intermarché-Wanty-Gobert
+ 17:29
9. Carthy Hugh
EF Education-EasyPost
+ 17:54
10. Lopez Juan Pedro
Trek-Segafredo
+ 18:40
11. Valverde Alejandro
Movistar Team
+ 23:24
12. Buitrago Santiago
Bahrain Victorious
+ 24:23
13. Hamilton Lucas
Team BikeExchange-Jayco
+ 28:02
14. Martin Guillaume
Cofidis
+ 28:37
15. Fortunato Lorenzo
EOLO-Kometa Cycling Team
+ 33:15
16. Sivakov Pavel
INEOS Grenadiers
+ 41:43
17. Kelderman Wilco
BORA-hansgrohe
+ 41:45
18. Arensman Thymen
Team DSM
+ 42:31
19. Kämna Lennard
BORA-hansgrohe
+ 43:58
20. Oomen Sam
Jumbo-Visma
+ 01:04:22
21. Bouwman Koen
Jumbo-Visma
+ 01:06:03
22. Dombrowski Joe
Astana Qazaqstan Team
+ 01:12:21
23. Chérel Mikaël
AG2R Citroën Team
+ 01:22:20
24. Covili Luca
Bardiani CSF Faizanè
+ 01:30:24
25. Ciccone Giulio
Trek-Segafredo
+ 01:32:25
26. Mollema Bauke
Trek-Segafredo
+ 01:39:47
27. Pedrero Antonio
Movistar Team
+ 01:50:13
28. Leemreize Gijs
Jumbo-Visma
+ 01:59:40
29. Pronskiy Vadim
Astana Qazaqstan Team
+ 02:03:10
30. Vansevenant Mauri
Quick-Step Alpha Vinyl Team
+ 02:03:44
6 maj Etapa 1: Budapest - Visegrad
195km | Ravninska
7 maj Etapa 2: Budapest - Budapest
9km | Kronometer
8 maj Etapa 3: Kaposvár - Balatonfüred
201km | Ravninska
10 maj Etapa 4: Avola - Etna
166km | Hribovita
11 maj Etapa 5: Catania - Messina
172km | Ravninska
12 maj Etapa 6: Palmi - Scalea
192km | Ravninska
13 maj Etapa 7: Diamante - Potenza
198km | Hribovita
14 maj Etapa 8: Napoli - Napoli
149km | Ravninska
15 maj Etapa 9: Isernia - Blockhaus
187km | Gorska
17 maj Etapa 10: Pescara - Jesi
194km | Ravninska
18 maj Etapa 11: Santarcangelo di Romagna - Reggio Emilia
201km | Ravninska
19 maj Etapa 12: Parma - Genova
186km | Hribovita
20 maj Etapa 13: Sanremo - Cuneo
157km | Ravninska
21 maj Etapa 14: Santena - Torino
153km | Hribovita
22 maj Etapa 15: Rivarolo Canavese - Cogne
177km | Gorska
24 maj Etapa 16: Salò - Aprica
200km | Gorska
25 maj Etapa 17: Ponte di Legno - Lavarone
165km | Gorska
26 maj Etapa 18: Borgo Valsugana - Treviso
146km | Ravninska
27 maj Etapa 19: Marano Lagunare - Santuario di Castelmonte
178km | Gorska
28 maj Etapa 20: Belluno - Marmolada (Passo Fedaia)
167km | Gorska
29 maj Etapa 21: Verona - Verona
17km | Kronometer
2022 UCI World Tour koledar
12 jun
19 jun
Dirka po Švici
Geraint Thomas INEOS Grenadiers
5 jun
12 jun
Kriterij Dauphine
Primoz Roglic Jumbo Visma
6 maj
29 maj
Dirka po Italiji
Jai Hindley BORA
1 maj Eschborn-Frankfurt
Sam Bennett BORA
26 apr
1 maj
Dirka po Romandiji
Aleksandr Vlasov BORA
24 apr
24 apr
Liège–Bastogne–Liège
Remco Evenepoel Quick-Step
20 apr Valonska puščica
Dylan Teuns Bahrain
17 apr Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 apr Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 apr
9 apr
Dirka po Baskiji
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 apr Dirka po Flandriji
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 mar Dwars door Vlaanderen
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 mar Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 mar E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 mar Three Days of Bruges–De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 mar
27 mar
Dirka po Kataloniji
Sergio Higuita BORA
19 mar Milan – San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 mar
13 mar
Dirka od Tirenskega do Jadranskega morja
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 mar
13 mar
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 mar Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 feb Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 feb
26 feb
Dirka po Arabskih emiratih
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (06-29-2022)
# Kolesar PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
5241
2. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
4010
3. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
3656
4. EVENEPOEL Remco
QST
3044
5. CARAPAZ Richard
IGD
2692
6. MOHORIC Matej
TBV
2623
7. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
2403
8. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
2259
9. VAN DER POEL Mathieu
Alpecin-Fenix
2222
10. ALAPHILIPPE Julian
QST
2154
11. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
1910
12. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1868
13. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1742
14. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
1691
15. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1660
16. VAN BAARLE Dylan
IGD
1637
17. YATES Adam
IGD
1629
18. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1609
19. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1590
20. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1551
21. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
1531
22. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1521
23. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
1505
24. COLBRELLI Sonny
TBV
1493
24. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1493
26. MERLIER Tim
Alpecin-Fenix
1490
27. CAVENDISH Mark
QST
1471
28. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
1466
29. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1436
30. TEUNS Dylan
TBV
1398
31. JAKOBSEN Fabio
QST
1387
32. HOFSTETTER Hugo
ARK
1338
33. POWLESS Neilson
EFE
1335
34. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1314
35. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1286
36. BARGUIL Warren
ARK
1262
37. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
1252
37. WOODS Michael
IPT
1252
39. PHILIPSEN Jasper
Alpecin-Fenix
1202
39. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1202
41. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
1199
41. MARTIN Guillaume
Cofidis
1199
43. HAIG Jack
TBV
1188
44. LANDA MEANA Mikel
TBV
1173
45. HAYTER Ethan
IGD
1165
46. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1133
47. WELLENS Tim
Lotto Soudal
1124
48. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
1114
49. QUINTANA Nairo
ARK
1085
50. HONORÉ Mikkel
QST
1076
51. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
1076
52. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
1073
53. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1053
54. COVI Alessandro
UAE Team Emirates
1049
55. NIZZOLO Giacomo
IPT
1048
56. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1034
57. CARUSO Damiano
TBV
1013
58. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1006
59. BOUHANNI Nacer
ARK
983
60. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
969
61. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
948
62. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
946
63. HUNDAHL Michael Valgren
EFE
943
64. GAUDU David
Groupama-FDJ
922
65. ASGREEN Kasper
QST
916
66. GANNA Filippo
IGD
904
67. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
903
68. KWIATKOWSKI Michal
IGD
876
69. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
850
70. SENECHAL Florian
QST
835
71. MÄDER Gino
TBV
830
72. JOHANNESSEN Tobias Halland
Uno-X Norwegian Development Team
826
73. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
819
74. LUTSENKO Alexey
Astana Qazaqstan Team
803
75. BARDET Romain
DSM
787
76. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
769
77. MASNADA Fausto
QST
767
78. FUGLSANG Jakob
IPT
749
79. ACKERMANN Pascal
UAE Team Emirates
747
80. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
731
81. POLITT Nils
Bora-Hansgrohe
730
82. STORER Michael
Groupama-FDJ
728
83. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
724
84. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
720
85. SIMON Julien
TEN
708
86. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
705
87. GROENEWEGEN Dylan
Team BikeExchange - Jayco
702
88. HERRADA Jesus
Cofidis
691
89. CAPIOT Amaury
ARK
674
90. PIDCOCK Thomas
IGD
667
91. MOZZATO Luca
B&B Hotels KTM
665
92. GAVIRIA RENDON Fernando
UAE Team Emirates
659
93. ALBANESE Vincenzo
EOK
654
94. TURGIS Anthony
TEN
645
95. DE BONDT Dries
Alpecin-Fenix
643
96. VERMEERSCH Gianni
Alpecin-Fenix
637
97. LOUVEL Matis
ARK
636
98. EIKING Odd Christian
EFE
633
99. KELDERMAN Wilco
Bora-Hansgrohe
626
99. THOMAS Geraint
IGD
626