Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
11:08 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Adrian Sanchez - Vince Bembe : Extreme Fighting Championship - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Adrian Sanchez - Vince Bembe
MMA
Extreme Fighting Championship
Lightweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Adrian Sanchez
Rayo
Vince Bembe
Južna Afrika
Južna Afrika
Svi 9
1:00 PM
Pobjednik
Round 1 KO (Punch)
Prati
Prati
5-4-0
REKORD
5-3-1
60%
KO/TKO
40%
20%
SUB
0%
20%
DEC
60%
71 in
VISINA
-
170 lbs
TEŽINA
143 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win TKO
[03-07-2024] Tapiwa Katikati
EFC 111 - EFC Worldwide 111
Krug 1 | 3:14
Loss UD
Maraoune Bellagouit [01-20-2024]
UAE Warriors 46 - Da Silva vs. Kamavov
Krug 3 | 5:00
Loss Decision
[11-09-2023] Sizwe Mnikathi
EFC 109 - EFC Worldwide 109
Krug 3 | 5:00
Win Decision
Demba Seck [11-09-2023]
EFC 109 - EFC Worldwide 109
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[06-08-2023] Glody Kanzeko
EFC 104 - EFC Worldwide 104
Krug 2 | 4:47
Loss Submission
Igeu Kabesa [06-08-2023]
EFC 104 - EFC Worldwide 104
Krug 1 | 3:12
Loss Submission
[07-16-2022] Mark Ewen
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Krug 2 | 4:44
Win UD
Sizwe Mnikathi [03-02-2023]
EFC 101 - EFC Worldwide 101
Krug 3 | 5:00
Win Submission
[12-04-2021] Chris Dove
EFC 91 - EFC Worldwide 91
Krug 1 | 1:45
Win TKO
Ashley Calvert [10-06-2022]
EFC 98 - EFC Worldwide 98
Krug 1 | 0:40
Loss UD
[10-09-2021] Rocky Illunga
EFC Worldwide - Fight Night
Krug 3 | 5:00
Draw Draw
Keir Harvie [07-16-2022]
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Krug 3 | 5:00
Extreme Fighting Championship
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
Svi 9
Četvrtak
Zaakir Badat
Round 1 KO (Punches)
Jailson Cezar de Oliveira
Faeez Jacobs
Round 1 KO (Punches)
Sylvester Chipfumbu
Tumelo Manyamala
Round 3 TKO (Punches)
Micky Cloete
Adrian Sanchez
Vince Bembe
Round 1 KO (Punch)
Sve MMA borbe
Marques vs. Silva
LFA 183
Svi 2
|
LA, California
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
Svi 2
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
Svi 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
Svi 3
|
Festhalle | Frankfurt
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
Svi 9
|
The Green Halls | Riyadh
Lewis vs. Nascimento
UFC ON ESPN 56
Svi 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Ndebele vs. Torres
Brave CF 82
Svi 10
|
Cote Dor | St. Pierre
Bartosinski vs. Grzebyk
KSW 94
Svi 10
|
Ergo Arena | Gdansk
Dixon vs. Macklin
Fury FC 90
Svi 11
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mix vs. Magomedov
Fury FC 90
Svi 16
|
Accor Arena | Paris
Yakimenko vs. Alibabazade
FEN 54
Svi 16
|
Hala Mosir | Pila
Diaz vs. Lewis
LFA 184
Svi 16
|
LA, California
Barboza vs. Murphy
UFC Fight Night 241
Svi 17
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
11:08 AM