Toggle navigation
Huis
Kalender
Gratis mobiele app
Live streams
Hoogtepunten
Gratis widgets
Contacteer ons
Live Sports TV-gids
| Mis nooit meer een live wedstrijd!
Mobiele app
Hoogtepunten
Kalender
Alle
Station
Gids
Liga
Team
11:34 AM
Alle
Station
Gids
Liga
Team
Faeez Jacobs - Sylvester Chipfumbu : Extreme Fighting Championship - MMA. Live tv kijken, online livestreams
Faeez Jacobs - Sylvester Chipfumbu
MMA
Extreme Fighting Championship
Bantamweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Faeez Jacobs
Troublemaker
Sylvester Chipfumbu
Gladiator
Zuid-Afrika
Zimbabwe
mei 9
1:00 PM
Winnaar
Round 1 KO (Punches)
Volgen
Volgen
4-2-0
RECORD
10-5-0
75%
KO/TKO
25%
SUB
0%
DEC
69 in
HEIGHT
67 in
130 lbs
WEIGHT
123 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Laatste gevechten
Win UD
[09-07-2023] Eduardo Barros
EFC 107 - EFC Worldwide 107
Ronde 3 | 5:00
Win UD
Sindile Manengela [12-07-2023]
EFC 110 - EFC Worldwide 110
Ronde 3 | 5:00
Loss UD
[07-02-2022] Gabriel Braga
UAE Warriors - UAE Warriors 30
Ronde 3 | 5:00
Win TKO
Imad Bouamri [03-17-2023]
UAE Warriors 38 - Africa 5
Ronde 1 | 0:59
Win Submission
[03-25-2022] Jaures Dea Gomez
UAE Warriors - UAE Warriors 27: Africa 2
Ronde 1 | 1:14
Loss UD
Jaures Dea Gomez [09-16-2022]
UAE Warriors 32 - Africa 3
Ronde 3 | 5:00
Loss Decision
[11-06-2021] Sindile Manengela
EFC 90 - EFC Worldwide 90
Ronde 5 | 5:00
Win TKO
Helder Fernandes [03-25-2022]
UAE Warriors - UAE Warriors 27: Africa 2
Ronde 2 | 3:22
Loss UD
[05-08-2021] Sylvester Chipfumbu
EFC 85 - EFC Worldwide 85
Ronde 5 | 5:00
Loss Submission
Vinicius Oliveira [10-29-2021]
UAE Warriors - UAE Warriors 24
Ronde 1 | 3:43
Win Decision
[08-10-2019] Nkazimulo Zulu
EFC 81 - EFC Worldwide 81
Ronde 5 | 5:00
Win UD
Faeez Jacobs [05-08-2021]
EFC 85 - EFC Worldwide 85
Ronde 5 | 5:00
Extreme Fighting Championship
Share with Friends
Strijd kaart
Other MMA Events
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
mei 9
donderdag
Zaakir Badat
Round 1 KO (Punches)
Jailson Cezar de Oliveira
Faeez Jacobs
Round 1 KO (Punches)
Sylvester Chipfumbu
Tumelo Manyamala
Round 3 TKO (Punches)
Micky Cloete
Adrian Sanchez
Vince Bembe
Round 1 KO (Punch)
Alle MMA-wedstrijden
Marques vs. Silva
LFA 183
mei 2
|
LA, California
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
mei 2
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
mei 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
mei 3
|
Festhalle | Frankfurt
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
mei 9
|
The Green Halls | Riyadh
Lewis vs. Nascimento
UFC ON ESPN 56
mei 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Ndebele vs. Torres
Brave CF 82
mei 10
|
Cote Dor | St. Pierre
Bartosinski vs. Grzebyk
KSW 94
mei 10
|
Ergo Arena | Gdansk
Dixon vs. Macklin
Fury FC 90
mei 11
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mix vs. Magomedov
Fury FC 90
mei 16
|
Accor Arena | Paris
Yakimenko vs. Alibabazade
FEN 54
mei 16
|
Hala Mosir | Pila
Diaz vs. Lewis
LFA 184
mei 16
|
LA, California
Barboza vs. Murphy
UFC Fight Night 241
mei 17
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Kies uw tijdzone
Tijdzone
Tijd
11:34 AM