Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
9:53 AM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Zaakir Badat - Jailson Cezar de Oliveira : Extreme Fighting Championship - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Zaakir Badat - Jailson Cezar de Oliveira
MMA
Extreme Fighting Championship
Title fight - Welterweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Zaakir Badat
Jailson Cezar de Oliveira
Güney Afrika
Brezilya
May 9
1:00 PM
Kazanan
Round 1 KO (Punches)
Follow
Follow
5-2-0
RECORD
2-1-0
40%
KO/TKO
50%
60%
SUB
50%
0%
DEC
0%
-
HEIGHT
69 in
203 lbs
WEIGHT
183 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win Submission
[11-09-2023] Christopher Matukane
EFC 109 - EFC Worldwide 109
Round 1 | 3:52
Win Submission
Khulekani Hlongwa [11-09-2023]
EFC 109 - EFC Worldwide 109
Round 3 | 2:31
Loss UD
[02-24-2023] Eslam Abdul Baset Syaha
UAE Warriors 35 - Africa 4
Round 3 | 5:00
Loss TKO
Ziko Magengele [10-09-2021]
EFC Worldwide - Fight Night
Round 1 | 3:40
Win TKO
[03-25-2022] Horatius Ndidi Alonu
UAE Warriors - UAE Warriors 27: Africa 2
Round 3 | 4:48
Win TKO
Kleberson da Silva Sodre [11-12-2016]
RC - Rec Combat 7
Round 1 | 3:33
Loss UD
[10-29-2021] Jonathan Wernz
UAE Warriors - UAE Warriors 24
Round 3 | 5:00
Win Submission
[06-19-2021] Ercin Sirin
UAE Warriors - UAE Warriors 20
Round 1 | 1:20
Win Submission
[09-28-2019] Stefan Pretorius
EFC 82 - EFC Worldwide 82
Round 1 | 2:35
Extreme Fighting Championship
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
May 9
Perşembe
Zaakir Badat
Round 1 KO (Punches)
Jailson Cezar de Oliveira
Faeez Jacobs
Round 1 KO (Punches)
Sylvester Chipfumbu
Tumelo Manyamala
Round 3 TKO (Punches)
Micky Cloete
Adrian Sanchez
Vince Bembe
Round 1 KO (Punch)
Tüm MMA maçları
Marques vs. Silva
LFA 183
May 2
|
LA, California
Sundell vs. Diachkova
One On Prime 22
May 2
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Pantoja vs. Erceg
UFC 301
May 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Moeil vs. Austin
Oktagon 57
May 3
|
Festhalle | Frankfurt
Al-Qahtani vs. Bendaoud
2024 - PFL Mena 1
May 9
|
The Green Halls | Riyadh
Lewis vs. Nascimento
UFC ON ESPN 56
May 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Ndebele vs. Torres
Brave CF 82
May 10
|
Cote Dor | St. Pierre
Bartosinski vs. Grzebyk
KSW 94
May 10
|
Ergo Arena | Gdansk
Dixon vs. Macklin
Fury FC 90
May 11
|
Imagen Venues | Houston, TX
Mix vs. Magomedov
Fury FC 90
May 16
|
Accor Arena | Paris
Yakimenko vs. Alibabazade
FEN 54
May 16
|
Hala Mosir | Pila
Diaz vs. Lewis
LFA 184
May 16
|
LA, California
Barboza vs. Murphy
UFC Fight Night 241
May 17
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Pick your timezone
Timezone
Time
9:53 AM