Biciklizam
Belgija Belgija

Antwerp Port Epic

19 Svi
Najbolji biciklisti: Arnaud De Lie, Luca Mozzato, Alexander Kristoff, Dries Van Gestel, Clément Venturini, Gianni Vermeersch, Brent Van Moer, Jarne Van De Paar, Sandy Dujardin, André Côté Pier, Hugo Page
Posljednji pobjednici utrke: Dries De Bondt (2023), Florian Vermeersch (2022), Mathieu Van Der Poel (2021), Gianni Vermeersch (2020), Aimé De Gendt (2019), Guillaume Van Keirsbulck (2018)
Info - Antwerp Port Epic
Antwerp Port Epic
UŽivo na TV - Moji TV kanali
Nema dostupnih sportskih aktivnosti u odabranim zemljama.
Info! Upotrijebi Države / Kanale za definiranje lokalnih TV kanala.
2024 UCI World Tour Calendar
9 Lip
16 Lip
Tour de Suisse
Adam Yates UAE Team Emirates
2 Lip
9 Lip
Criterium du Dauphine
Primož Rogič BORA - hansgrohe
4 Svi
26 Svi
Giro d'Italia
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
1 Svi Eschborn-Frankfurt
Maxim Van Gils Lotto Dstny
23 Tra
28 Tra
Tour de Romandie
Carlos Rodríguez INEOS Grenadiers
21 Tra Liège–Bastogne–Liège
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
17 Tra La Flèche Wallonne
Stephen Williams Israel - Premier Tech
14 Tra Amstel Gold Race
Thomas Pidcock INEOS Grenadiers
7 Tra Paris-Roubaix
Mathieu van der Poel Alpecin - Deceuninck
1 Tra
6 Tra
Tour of the Basque Country
Juan Ayuso UAE Team Emirates
31 Ožu Tour des Flandres
Mathieu van der Poel Alpecin - Deceuninck
27 Ožu Dwars door Vlaanderen
Matteo Jorgenson Team Visma | Lease a Bike
24 Ožu Gent-Wevelgem
Mads Pedersen Lidl - Trek
22 Ožu E3 BinckBank Classic
Mathieu van der Poel Alpecin - Deceuninck
20 Ožu Three Days of Bruges-De Panne
Jasper Philipsen Alpecin - Deceuninck
18 Ožu
24 Ožu
Tour of Catalunya
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
16 Ožu Milan - San Remo
Jasper Philipsen Alpecin - Deceuninck
4 Ožu
10 Ožu
Tirreno-Adriatico
Jonas Vingegaard Team Visma | Lease a Bike
3 Ožu
10 Ožu
Paris - Nice
Matteo Jorgenson Team Visma | Lease a Bike
2 Ožu Strade Bianche
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
24 Vel Omloop Het Nieuwsblad
Jan Tratnik Team Visma | Lease a Bike
19 Vel
25 Vel
UAE Tour
Lennert Van Eetvelt Lotto Dstny
28 Sij Cadel Evans Great Ocean Road Race
Laurence Pithie Groupama - FDJ
16 Sij
21 Sij
Tour Down Under
Stephen Williams Israel - Premier Tech
World Rankings - Individual (06-17-2024)
# Vozač Bodovi
1. Tadej Pogačar
UAE TEAM EMIRATES
9663
2. Jonas Vingegaard
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
5240
3. Remco Evenepoel
SOUDAL QUICK-STEP
4621
4. Jasper Philipsen
ALPECIN-DECEUNINCK
4620
4. Mathieu Van Der Poel
ALPECIN-DECEUNINCK
4620
6. Mads Pedersen
LIDL-TREK
4274
7. Juan Ayuso
UAE TEAM EMIRATES
3626
8. Primož Roglič
BORA - HANSGROHE
3441
9. Marc Hirschi
UAE TEAM EMIRATES
3391
10. Aleksandr Vlasov
BORA - HANSGROHE
3347
11. Wout Van Aert
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
3265
12. Adam Yates
UAE TEAM EMIRATES
2843
13. Mattias Skjelmose
LIDL-TREK
2754
14. Carlos Rodriguez
INEOS GRENADIERS
2664
15. Maxim Van Gils
LOTTO DSTNY
2529
16. Simon Yates
TEAM JAYCO ALULA
2525
17. Sepp Kuss
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
2370
18. Arnaud De Lie
LOTTO DSTNY
2343
19. Ben O'connor
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
2295
20. Pello Bilbao
BAHRAIN VICTORIOUS
2268
21. Romain Bardet
TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
2183
22. Tim Merlier
SOUDAL QUICK-STEP
2164
23. Matej Mohoric
BAHRAIN VICTORIOUS
2127
24. Brandon Mcnulty
UAE TEAM EMIRATES
2108
25. Matteo Jorgenson
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
2065
26. Kaden Groves
ALPECIN-DECEUNINCK
1959
27. Jonathan Milan
LIDL-TREK
1941
28. Jhonatan Narvaez
INEOS GRENADIERS
1873
29. Daniel Martínez
BORA - HANSGROHE
1860
30. Alex Aranburu
MOVISTAR TEAM
1829
31. Stefan Küng
GROUPAMA-FDJ
1782
32. Olav Kooij
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1764
33. Lenny Martinez
GROUPAMA-FDJ
1752
34. Filippo Ganna
INEOS GRENADIERS
1749
35. Benoit Cosnefroy
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1735
36. Luca Mozzato
ARKEA-B&B HOTELS
1722
37. Felix Gall
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1691
38. Thomas Pidcock
INEOS GRENADIERS
1688
39. Nils Politt
UAE TEAM EMIRATES
1682
40. Dylan Groenewegen
TEAM JAYCO ALULA
1623
41. Valentin Madouas
GROUPAMA-FDJ
1611
42. Michael Matthews
TEAM JAYCO ALULA
1604
43. Jai Hindley
BORA - HANSGROHE
1572
44. Jasper Stuyven
LIDL-TREK
1519
45. Tim Wellens
UAE TEAM EMIRATES
1512
46. Alberto Bettiol
EF EDUCATION - EASYPOST
1501
47. Tiesj Benoot
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1501
48. Antonio Tiberi
BAHRAIN VICTORIOUS
1493
49. Stephen Williams
ISRAEL - PREMIER TECH
1489
50. Ilan Van Wilder
SOUDAL QUICK-STEP
1485
51. Toms Skujins
LIDL-TREK
1458
52. Mikel Landa
SOUDAL QUICK-STEP
1453
53. Corbin Strong
ISRAEL - PREMIER TECH
1426
54. Biniam Girmay
INTERMARCHÉ - WANTY
1422
55. Geraint Thomas
INEOS GRENADIERS
1413
56. Isaac Del Toro
UAE TEAM EMIRATES
1367
57. Laurence Pithie
GROUPAMA-FDJ
1359
58. Alexander Kristoff
UNO-X MOBILITY
1333
59. Axel Zingle
COFIDIS
1329
60. Andrea Bagioli
LIDL-TREK
1318
61. Enric Mas
MOVISTAR TEAM
1313
62. Alexey Lutsenko
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
1287
63. Tobias Johannessen
UNO-X MOBILITY
1269
63. Guillaume Martin
COFIDIS
1269
65. Wouter Poels
BAHRAIN VICTORIOUS
1243
66. Richard Carapaz
EF EDUCATION - EASYPOST
1227
67. Danny Van Poppel
BORA - HANSGROHE
1175
68. Jordi Meeus
BORA - HANSGROHE
1156
69. Joao Almeida
UAE TEAM EMIRATES
1121
70. Pavel Sivakov
UAE TEAM EMIRATES
1105
71. Julian Alaphilippe
SOUDAL QUICK-STEP
1090
72. Bryan Coquard
COFIDIS
1080
73. Søren Wærenskjold
UNO-X MOBILITY
1073
73. Thymen Arensman
INEOS GRENADIERS
1073
75. Michael Storer
TUDOR PRO CYCLING TEAM
1072
76. Marijn Van Den Berg
EF EDUCATION - EASYPOST
1068
77. Diego Ulissi
UAE TEAM EMIRATES
1066
78. Jonas Abrahamsen
UNO-X MOBILITY
1064
79. Dylan Teuns
ISRAEL - PREMIER TECH
1059
80. Michael Woods
ISRAEL - PREMIER TECH
1045
81. Einer Rubio
MOVISTAR TEAM
1040
82. Simone Velasco
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
1038
83. Romain Gregoire
GROUPAMA-FDJ
1022
84. Ion Izaguirre
COFIDIS
1015
85. Santiago Buitrago
BAHRAIN VICTORIOUS
999
86. Christophe Laporte
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
983
87. Gerben Thijssen
INTERMARCHÉ - WANTY
979
88. Matteo Trentin
TUDOR PRO CYCLING TEAM
963
89. Cian Uijtdebroeks
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
958
90. Lennert Van Eetvelt
LOTTO DSTNY
957
90. Andreas Kron
LOTTO DSTNY
957
92. Phil Bauhaus
BAHRAIN VICTORIOUS
943
93. Juan Molano
UAE TEAM EMIRATES
927
94. Felix Grossschartner
UAE TEAM EMIRATES
908
95. David Gaudu
GROUPAMA-FDJ
897
96. António Morgado
UAE TEAM EMIRATES
893
97. Mikkel Bjerg
UAE TEAM EMIRATES
888
98. Egan Bernal
INEOS GRENADIERS
867
99. Joshua Tarling
INEOS GRENADIERS
858
100. Vincenzo Albanese
ARKEA-B&B HOTELS
857