Nogomet
Škotska

Premiership

Izberi ekipo
| | |
1 avg
30 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Hibernian - St. Mirren (2-2) | Premiership
18 sep | SPFL
Highlights: Aberdeen - St Johnstone (0-1) | Premiership
18 sep | SPFL
Highlights: Ross County - Hearts (2-2) | Premiership
18 sep | SPFL
Highlights: Celtic - Ross County (3-0) | Premiership
11 sep | SPFL
Highlights: St. Mirren - Dundee Utd (0-0) | Premiership
11 sep | SPFL
Highlights: St Johnstone - Rangers (1-2) | Premiership
11 sep | SPFL
Highlights: Motherwell - Aberdeen (2-0) | Premiership
11 sep | SPFL
Highlights: Dundee FC - Livingston (0-0) | Premiership
11 sep | SPFL
Prikaži še ostale (+5)
Info - Premiership
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Premiership - Naslednji prenosi v živo
Na voljo ni tekem
O Z N P Goli T
1 Celtic 33 26 4 3 78:19 82
2 Rangers 33 23 7 3 67:27 76
3 Hearts 33 16 9 8 48:33 57
4 Dundee Utd 33 10 11 12 31:37 41
5 Ross County 33 10 10 13 45:52 40
6 Motherwell 33 10 10 13 38:50 40
7 Hibernian 33 9 11 13 31:37 38
8 Livingston 33 10 8 15 35:43 38
9 Aberdeen 33 9 9 15 38:42 36
10 St. Mirren 33 8 12 13 30:50 36
11 St Johnstone 33 7 9 17 21:44 30
12 Dundee FC 33 5 10 18 29:57 25
# Igralec Ekipa G POD
1. . Regan Charles-Cook Ross County 13 2
2. . Alfredo Morelos Rangers 11 7
3. . Bruce Anderson Livingston 11 4
4. . Abada L. Celtic 10 6
5. . Christian Ramirez Aberdeen 10 3
6. . Tony Watt Dundee Utd 10 1
7. . Kemar Roofe Rangers 10 0
8. . Liam Boyce Hearts 9 2
9. . Lewis Ferguson Aberdeen 9 1
9. . Giakoumakis G. Celtic 9 1
11. . Joe Aribo Rangers 8 5
12. . van Veen K. Motherwell 8 4
13. . Kyogo Furuhashi Celtic 8 0
14. . Jota Celtic 7 8
15. . Ronan C. St. Mirren 7 4
16. . Martin Boyle Hibernian 7 3
16. . Hungbo J. Ross County 7 3
18. . Fashion Sakala Rangers 7 1
18. . Daniel Mullen Dundee FC 7 1
20. . Eamonn Brophy St. Mirren 7 0
31 jul
Sobota
Rangers
Rangers
3 : 0
Livingston
Livingston
Ross County
Ross County
0 : 0
St Johnstone
St Johnstone
Dundee FC
Dundee FC
2 : 2
St. Mirren
St. Mirren
Hearts
Hearts
2 : 1
Celtic
Celtic
1 avg
Nedelja
Aberdeen
Aberdeen
2 : 0
Dundee Utd
Dundee Utd
Motherwell
Motherwell
2 : 3
Hibernian
Hibernian