Football
Poland

Nice 1

| |
Jul 26
Jun 23
Info - Nice 1
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Nice 1 - Next games live on TV
Feb 29
Saturday
Legnica
Legnica
17:00
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
GKS Belchatow
GKS Belchatow
17:00
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
17:00
Stal Mielec
Stal Mielec
Podbeskidzie
Podbeskidzie
17:00
Suwalki
Suwalki
Olsztyn
Olsztyn
17:00
Odra Opole
Odra Opole
Puszcza
Puszcza
17:00
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
Tychy
Tychy
17:00
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
Termalica B-B.
Termalica B-B.
17:00
Chojniczanka
Chojniczanka
Warta Poznan
Warta Poznan
17:00
Radomiak Radom
Radomiak Radom
Mar 7
Saturday
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
17:00
Tychy
Tychy
Legnica
Legnica
17:00
Chojniczanka
Chojniczanka
Odra Opole
Odra Opole
17:00
GKS Belchatow
GKS Belchatow
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
17:00
Radomiak Radom
Radomiak Radom
Podbeskidzie
Podbeskidzie
17:00
Warta Poznan
Warta Poznan
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
17:00
Olsztyn
Olsztyn
Suwalki
Suwalki
17:00
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
Stal Mielec
Stal Mielec
17:00
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
17:00
Puszcza
Puszcza
Mar 14
Saturday
GKS Belchatow
GKS Belchatow
17:00
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
17:00
Warta Poznan
Warta Poznan
P W D L Goals PTS
1 Warta Poznan 20 12 4 4 33:18 40
2 Stal Mielec 20 12 6 2 30:18 38
3 Podbeskidzie 20 11 5 4 36:21 37
4 Radomiak Radom 20 10 4 6 30:23 36
5 Ol. Grudziadz 20 9 7 4 34:30 31
6 Legnica 20 9 7 4 29:26 31
7 GKS Jastrzebie 20 7 4 9 30:25 30
8 Tychy 20 8 6 6 40:29 30
9 Zaglebie Sosnowiec 20 7 8 5 28:31 26
10 Termalica B-B. 20 7 8 5 28:22 26
11 Olsztyn 20 7 8 5 16:22 26
12 Sandecja Nowy S. 20 7 9 4 28:35 25
13 GKS Belchatow 20 7 10 3 24:27 24
14 Puszcza 20 6 9 5 15:24 23
15 Chrobry Glogow 20 5 10 5 18:33 20
16 Odra Opole 20 5 10 5 16:25 20
17 Suwalki 20 5 11 4 17:31 19
18 Chojniczanka 20 4 12 4 27:39 16
# Player Team G A
1. . Haydary O. Ol. Grudziadz 11 0
1. . Marzec M. GKS Belchatow 11 0
3. . Karol Danielak Podbeskidzie 9 0
4. . Fabian Piasecki Zaglebie Sosnowiec 8 0
4. . Marko Roginic Podbeskidzie 8 0
6. . Kupczak M. Warta Poznan 7 0
6. . Mateusz Kuzimski Chojniczanka 7 0
6. . Jakub Wrobel GKS Jastrzebie 7 0
9. . Mikita P. Radomiak Radom 6 0
9. . Vladislavs Gutkovskis Termalica B-B. 6 0
11. . Piter-Bucko M. Sandecja Nowy S. 5 0
11. . Bartosz Nowak Stal Mielec 5 0
11. . Maciej Manka Tychy 5 0
11. . Robert Janicki Warta Poznan 5 0
11. . Mateusz Mak Stal Mielec 5 0
11. . Jakub Lukowski Legnica 5 0
11. . Jaroch G. Warta Poznan 5 0
11. . Ilkow-Golab M. Chrobry Glogow 5 0
11. . Ali Farid GKS Jastrzebie 5 0
11. . Lukasz Grzeszczyk Tychy 5 0
Jul 26
Friday
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
5 : 0
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
Stal Mielec
Stal Mielec
2 : 1
Warta Poznan
Warta Poznan
Jul 27
Saturday
Legnica
Legnica
0 : 0
Odra Opole
Odra Opole
Radomiak Radom
Radomiak Radom
2 : 1
Tychy
Tychy
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
1 : 1
Podbeskidzie
Podbeskidzie
GKS Belchatow
GKS Belchatow
3 : 0
Olsztyn
Olsztyn
Puszcza
Puszcza
0 : 0
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
Suwalki
Suwalki
1 : 1
Chojniczanka
Chojniczanka
Termalica B-B.
Termalica B-B.
3 : 0
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.