Football
South America

Copa Sudamericana

| |
5 Feb
2 Feb
Info - Copa Sudamericana
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Copa Sudamericana - Next games live on TV
16 Mar
Tuesday
Macara
Macara
22:15
Emelec
Emelec
12 de Octubre
12 de Octubre
22:15
Nacional Asuncion
Nacional Asuncion
17 Mar
Wednesday
Deportes Tolima
Deportes Tolima
00:30
Deportivo Cali
Deportivo Cali
Antofagasta
Antofagasta
00:30
Huachipato
Huachipato
Guabira
Guabira
22:15
Nacional Potosi
Nacional Potosi
18 Mar
Thursday
Wilstermann
Wilstermann
00:30
Vinto
Vinto
Cajamarca
Cajamarca
00:30
Sport Huancayo
Sport Huancayo
Aragua
Aragua
00:30
Mineros
Mineros
Metropolitanos
Metropolitanos
22:15
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Guairena FC
Guairena FC
22:15
River Plate
River Plate
Aucas
Aucas
22:15
Guayaquil City
Guayaquil City
19 Mar
Friday
La Equidad
La Equidad
00:30
Deportivo Pasto
Deportivo Pasto
Carlos Manucci
Carlos Manucci
00:30
FBC Melgar
FBC Melgar
Cobresal
Cobresal
00:30
Palestino
Palestino
6 Apr
Tuesday
Nacional Asuncion
Nacional Asuncion
22:15
12 de Octubre
12 de Octubre
Emelec
Emelec
22:15
Macara
Macara
7 Apr
Wednesday
Deportivo Cali
Deportivo Cali
00:30
Deportes Tolima
Deportes Tolima
Huachipato
Huachipato
00:30
Antofagasta
Antofagasta
Nacional Potosi
Nacional Potosi
22:15
Guabira
Guabira
Mineros
Mineros
22:15
Aragua
Aragua
23 Jan
Saturday
Lanus
Lanus
0 : 3
Defensa y Justicia
Defensa y Justicia
16 Mar
Tuesday
Macara
Macara
22:15
Emelec
Emelec
12 de Octubre
12 de Octubre
22:15
Nacional Asuncion
Nacional Asuncion
17 Mar
Wednesday
Deportes Tolima
Deportes Tolima
00:30
Deportivo Cali
Deportivo Cali
Antofagasta
Antofagasta
00:30
Huachipato
Huachipato
Guabira
Guabira
22:15
Nacional Potosi
Nacional Potosi
18 Mar
Thursday
Wilstermann
Wilstermann
00:30
Vinto
Vinto
Cajamarca
Cajamarca
00:30
Sport Huancayo
Sport Huancayo
Aragua
Aragua
00:30
Mineros
Mineros
Metropolitanos
Metropolitanos
22:15
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Guairena FC
Guairena FC
22:15
River Plate
River Plate
Aucas
Aucas
22:15
Guayaquil City
Guayaquil City
19 Mar
Friday
La Equidad
La Equidad
00:30
Deportivo Pasto
Deportivo Pasto
Carlos Manucci
Carlos Manucci
00:30
FBC Melgar
FBC Melgar
Cobresal
Cobresal
00:30
Palestino
Palestino
6 Apr
Tuesday
Nacional Asuncion
Nacional Asuncion
22:15
12 de Octubre
12 de Octubre
Emelec
Emelec
22:15
Macara
Macara
7 Apr
Wednesday
Deportivo Cali
Deportivo Cali
00:30
Deportes Tolima
Deportes Tolima
Huachipato
Huachipato
00:30
Antofagasta
Antofagasta
Nacional Potosi
Nacional Potosi
22:15
Guabira
Guabira
Mineros
Mineros
22:15
Aragua
Aragua
8 Apr
Thursday
Sport Huancayo
Sport Huancayo
00:30
Cajamarca
Cajamarca
Vinto
Vinto
00:30
Wilstermann
Wilstermann
Puerto Cabello
Puerto Cabello
22:15
Metropolitanos
Metropolitanos
Guayaquil City
Guayaquil City
22:15
Aucas
Aucas
River Plate
River Plate
22:15
Guairena FC
Guairena FC
9 Apr
Friday
Palestino
Palestino
00:30
Cobresal
Cobresal
FBC Melgar
FBC Melgar
00:30
Carlos Manucci
Carlos Manucci
Deportivo Pasto
Deportivo Pasto
00:30
La Equidad
La Equidad