Nogomet
Njemačka

Regionalliga Nordost

Odaberi tim
5 Kol
14 Svi
Info - Regionalliga Nordost
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Regionalliga Nordost - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
12 Kol
Petak
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
13:00
Lokomotive Leipzig
Lokomotive Leipzig
Hertha Berlin II
Hertha Berlin II
13:00
Babelsberg
Babelsberg
13 Kol
Subota
Energie Cottbus
Energie Cottbus
07:00
Luckenwalde
Luckenwalde
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
07:00
Altglienicke
Altglienicke
14 Kol
Nedjelja
TB Berlin
TB Berlin
07:00
Jena
Jena
Halberstadt
Halberstadt
07:00
Meuselwitz
Meuselwitz
Greifswald
Greifswald
07:00
Chemnitzer
Chemnitzer
Erfurt
Erfurt
09:30
Lichtenberg
Lichtenberg
BFC Dynamo
BFC Dynamo
10:00
Berliner AK 07
Berliner AK 07
19 Kol
Petak
Babelsberg
Babelsberg
13:00
Altglienicke
Altglienicke
Chemnitzer
Chemnitzer
13:00
BFC Dynamo
BFC Dynamo
Luckenwalde
Luckenwalde
13:00
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
20 Kol
Subota
Lokomotive Leipzig
Lokomotive Leipzig
07:00
TB Berlin
TB Berlin
Hertha Berlin II
Hertha Berlin II
07:00
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
Meuselwitz
Meuselwitz
07:30
Erfurt
Erfurt
21 Kol
Nedjelja
Jena
Jena
07:00
Greifswald
Greifswald
Berliner AK 07
Berliner AK 07
07:00
Halberstadt
Halberstadt
Lichtenberg
Lichtenberg
07:00
Energie Cottbus
Energie Cottbus
26 Kol
Petak
TB Berlin
TB Berlin
13:00
Hertha Berlin II
Hertha Berlin II
BFC Dynamo
BFC Dynamo
13:00
Jena
Jena
O P N I Golovi Bod
1 Chemnitzer 1 1 0 0 3:0 3
2 Babelsberg 1 1 0 0 4:2 3
3 Lokomotive Leipzig 1 1 0 0 4:2 3
4 Berliner AK 07 1 1 0 0 2:0 3
5 Altglienicke 1 1 0 0 2:0 3
6 BFC Dynamo 1 1 0 0 2:1 3
7 Lichtenberg 1 1 0 0 2:1 3
8 Erfurt 1 0 1 0 1:1 1
9 Jena 1 0 1 0 1:1 1
10 Viktoria Berlin 1 0 1 0 1:1 1
11 Luckenwalde 1 0 1 0 1:1 1
12 Meuselwitz 1 0 0 1 1:2 0
13 Halberstadt 1 0 0 1 1:2 0
14 Hertha Berlin II 1 0 0 1 2:4 0
15 Chemie Leipzig 1 0 0 1 2:4 0
16 Energie Cottbus 1 0 0 1 0:2 0
17 Greifswald 1 0 0 1 0:2 0
18 TB Berlin 1 0 0 1 0:3 0
# Igrač Tim G A
1. . Christian Beck BFC Dynamo 2 0
1. . Efraim Gakpeto Lichtenberg 2 0
1. . Pagliuca K. Chemnitzer 2 0
1. . Djemal Ziane Lokomotive Leipzig 2 0
5. . Matthias Steinborn Babelsberg 1 0
5. . Scherhant D. Hertha Berlin II 1 0
5. . Cakmak T. Babelsberg 1 0
5. . Florian Brugmann Chemie Leipzig 1 0
5. . Felix Brugmann Chemnitzer 1 0
5. . Patrick Breitkreuz Altglienicke 1 0
5. . Osman Atilgan Lokomotive Leipzig 1 0
5. . Christopher Theisen Viktoria Berlin 1 0
5. . Lucas Vierling Luckenwalde 1 0
5. . Pasqual Verkamp Jena 1 0
5. . Eshele M. Chemie Leipzig 1 0
5. . Simon Noah Roscher Erfurt 1 0
5. . Rogero J. Berliner AK 07 1 0
5. . Tolcay Cigerci Altglienicke 1 0
5. . Joel Richter Berliner AK 07 1 0
5. . Sascha Pfeffer Lokomotive Leipzig 1 0
12 Kol
Petak
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
13:00
Lokomotive Leipzig
Lokomotive Leipzig
Hertha Berlin II
Hertha Berlin II
13:00
Babelsberg
Babelsberg
13 Kol
Subota
Energie Cottbus
Energie Cottbus
07:00
Luckenwalde
Luckenwalde
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
07:00
Altglienicke
Altglienicke
14 Kol
Nedjelja
TB Berlin
TB Berlin
07:00
Jena
Jena
Halberstadt
Halberstadt
07:00
Meuselwitz
Meuselwitz
Greifswald
Greifswald
07:00
Chemnitzer
Chemnitzer
Erfurt
Erfurt
09:30
Lichtenberg
Lichtenberg
BFC Dynamo
BFC Dynamo
10:00
Berliner AK 07
Berliner AK 07