Košarka
Evropa

BNXT League

Izberi ekipo
| | |
30 sep
12 jun
Info - BNXT League
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
BNXT League - Naslednji prenosi v živo
30 sep
Petek
Leeuwarden
Leeuwarden
14:00
Yoast Utd
Yoast Utd
Limburg
Limburg
14:30
Belfius Mons
Belfius Mons
1 okt
Sobota
Amsterdam
Amsterdam
09:30
Feyenoord
Feyenoord
BAL Weert
BAL Weert
14:00
Den Helder
Den Helder
Liege
Liege
14:30
Okapi Aalstar
Okapi Aalstar
Leuven Bears
Leuven Bears
14:30
Spirou Charleroi
Spirou Charleroi
Leiden
Leiden
14:30
Donar Groningen
Donar Groningen
2 okt
Nedelja
Zwolle
Zwolle
08:00
Heroes Den Bosch
Heroes Den Bosch
Basic-Fit Brussels
Basic-Fit Brussels
09:00
Mechelen
Mechelen
Antwerp Giants
Antwerp Giants
09:00
Oostende
Oostende
7 okt
Petek
Donar Groningen
Donar Groningen
13:30
Leeuwarden
Leeuwarden
Antwerp Giants
Antwerp Giants
14:00
Leuven Bears
Leuven Bears
Den Helder
Den Helder
14:30
Leiden
Leiden
8 okt
Sobota
Amsterdam
Amsterdam
09:30
Heroes Den Bosch
Heroes Den Bosch
Okapi Aalstar
Okapi Aalstar
14:30
Limburg
Limburg
Mechelen
Mechelen
14:30
Oostende
Oostende
Belfius Mons
Belfius Mons
14:30
Basic-Fit Brussels
Basic-Fit Brussels
9 okt
Nedelja
Feyenoord
Feyenoord
09:00
Zwolle
Zwolle
Spirou Charleroi
Spirou Charleroi
09:00
Liege
Liege
Yoast Utd
Yoast Utd
10:00
BAL Weert
BAL Weert
Group A O Z P T
1 Heroes Den Bosch 0 0 0 0
2 Amsterdam 0 0 0 0
3 Donar Groningen 0 0 0 0
4 Leeuwarden 0 0 0 0
5 Leiden 0 0 0 0
6 Feyenoord 0 0 0 0
7 Zwolle 0 0 0 0
8 Den Helder 0 0 0 0
9 BAL Weert 0 0 0 0
10 Yoast Utd 0 0 0 0
Group B O Z P T
1 Liege 0 0 0 0
2 Belfius Mons 0 0 0 0
3 Oostende 0 0 0 0
4 Spirou Charleroi 0 0 0 0
5 Antwerp Giants 0 0 0 0
6 Okapi Aalstar 0 0 0 0
7 Leuven Bears 0 0 0 0
8 Basic-Fit Brussels 0 0 0 0
9 Mechelen 0 0 0 0
10 Limburg 0 0 0 0
30 sep
Petek
Leeuwarden
Leeuwarden
14:00
Yoast Utd
Yoast Utd
Limburg
Limburg
14:30
Belfius Mons
Belfius Mons
1 okt
Sobota
Amsterdam
Amsterdam
09:30
Feyenoord
Feyenoord
BAL Weert
BAL Weert
14:00
Den Helder
Den Helder
Liege
Liege
14:30
Okapi Aalstar
Okapi Aalstar
Leuven Bears
Leuven Bears
14:30
Spirou Charleroi
Spirou Charleroi
Leiden
Leiden
14:30
Donar Groningen
Donar Groningen
2 okt
Nedelja
Zwolle
Zwolle
08:00
Heroes Den Bosch
Heroes Den Bosch
Basic-Fit Brussels
Basic-Fit Brussels
09:00
Mechelen
Mechelen
Antwerp Giants
Antwerp Giants
09:00
Oostende
Oostende