Football
Spain

Tercera Division, Group 17

| | |
Aug 25
May 21
Info - Tercera Division, Group 17
× Info! Use Länder / TV-Sender option to define your local stations.
Tercera Division, Group 17 - Next games live on TV
Aug 25
Sunday
San Juan Zaragoza
San Juan Zaragoza
09:30
Tarazona
Tarazona
Zaragoza B
Zaragoza B
09:30
Binefar
Binefar
Cuarte
Cuarte
10:00
Borja
Borja
Valdefierro
Valdefierro
10:30
Sarinena
Sarinena
Tamarite
Tamarite
15:30
Belchite 97
Belchite 97
Fraga
Fraga
16:00
Barbastro
Barbastro
CF Illueca
CF Illueca
16:00
Atletico Monzon
Atletico Monzon
Calamocha
Calamocha
16:00
Brea
Brea
Almudevar
Almudevar
16:00
Robres
Robres
Villanueva CF
Villanueva CF
16:00
Utebo FC
Utebo FC
Sep 1
Sunday
Brea
Brea
14:00
Tamarite
Tamarite
Tarazona
Tarazona
14:30
Cuarte
Cuarte
Utebo FC
Utebo FC
14:30
Fraga
Fraga
Binefar
Binefar
15:00
CF Illueca
CF Illueca
Atletico Monzon
Atletico Monzon
15:00
Valdefierro
Valdefierro
Teruel
Teruel
15:00
Zaragoza B
Zaragoza B
Belchite 97
Belchite 97
15:30
Villanueva CF
Villanueva CF
Robres
Robres
15:30
Calamocha
Calamocha
Sarinena
Sarinena
15:30
Almudevar
Almudevar
Barbastro
Barbastro
16:00
San Juan Zaragoza
San Juan Zaragoza
P W D L Goals PTS
1 Zaragoza B 0 0 0 0 0:0 0
2 Barbastro 0 0 0 0 0:0 0
3 Utebo FC 0 0 0 0 0:0 0
4 Teruel 0 0 0 0 0:0 0
5 Binefar 0 0 0 0 0:0 0
6 Almudevar 0 0 0 0 0:0 0
7 Cuarte 0 0 0 0 0:0 0
8 Robres 0 0 0 0 0:0 0
9 Borja 0 0 0 0 0:0 0
10 Sarinena 0 0 0 0 0:0 0
11 Valdefierro 0 0 0 0 0:0 0
12 Tarazona 0 0 0 0 0:0 0
13 Tamarite 0 0 0 0 0:0 0
14 Fraga 0 0 0 0 0:0 0
15 Belchite 97 0 0 0 0 0:0 0
16 Brea 0 0 0 0 0:0 0
17 CF Illueca 0 0 0 0 0:0 0
18 Atletico Monzon 0 0 0 0 0:0 0
19 Calamocha 0 0 0 0 0:0 0
20 Villanueva CF 0 0 0 0 0:0 0
21 San Juan Zaragoza 0 0 0 0 0:0 0
Aug 25
Sunday
Zaragoza B
Zaragoza B
09:30
Binefar
Binefar
San Juan Zaragoza
San Juan Zaragoza
09:30
Tarazona
Tarazona
Cuarte
Cuarte
10:00
Borja
Borja
Valdefierro
Valdefierro
10:30
Sarinena
Sarinena
Tamarite
Tamarite
15:30
Belchite 97
Belchite 97
Villanueva CF
Villanueva CF
16:00
Utebo FC
Utebo FC
Almudevar
Almudevar
16:00
Robres
Robres
Calamocha
Calamocha
16:00
Brea
Brea
CF Illueca
CF Illueca
16:00
Atletico Monzon
Atletico Monzon
Fraga
Fraga
16:00
Barbastro
Barbastro