IP:18.207.252.123 / 18.207.252.
{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"18.207.252.123","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}
OBJECT Type: stdClass
asAS14618 Amazon.com, Inc.
cityAshburn
countryUnited States
countryCodeUS
ispAmazon.com, Inc.
lat39.0438
lon-77.4874
orgAWS EC2 (us-east-1)
query18.207.252.123
regionVA
regionNameVirginia
statussuccess
timezoneAmerica/New_York
zip20149
Football - Tercera Division, Group 2
Football
Spain

Tercera Division, Group 2

| | |
Aug 25
May 21
Info - Tercera Division, Group 2
× Info! Use Länder / TV-Sender option to define your local stations.
Tercera Division, Group 2 - Next games live on TV
Sep 22
Sunday
CD Colunga
CD Colunga
16:00
Vallobin
Vallobin
L Entregu Club de Futbol
L Entregu Club de Futbol
16:00
SD Lenense
SD Lenense
Real Aviles
Real Aviles
16:00
El San Martin
El San Martin
Llanera
Llanera
16:00
SD Navarro CF
SD Navarro CF
Lealtad
Lealtad
16:00
Basico Urraca
Basico Urraca
Club Siero
Club Siero
16:00
Union Club Ceares
Union Club Ceares
Covadonga
Covadonga
16:00
Condal
Condal
Llanes
Llanes
16:00
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Gijon Industrial
Gijon Industrial
16:00
Tuilla
Tuilla
Mosconia
Mosconia
16:00
Praviano
Praviano
Sep 29
Sunday
Vallobin
Vallobin
16:00
Lealtad
Lealtad
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
16:00
Covadonga
Covadonga
SD Lenense
SD Lenense
16:00
Real Aviles
Real Aviles
Praviano
Praviano
16:00
Club Siero
Club Siero
Condal
Condal
16:00
CD Colunga
CD Colunga
Tuilla
Tuilla
16:00
Llanes
Llanes
Union Club Ceares
Union Club Ceares
16:00
Llanera
Llanera
SD Navarro CF
SD Navarro CF
16:00
L Entregu Club de Futbol
L Entregu Club de Futbol
El San Martin
El San Martin
16:00
Gijon Industrial
Gijon Industrial
Basico Urraca
Basico Urraca
16:00
Mosconia
Mosconia
P W D L Goals PTS
1 Lealtad 4 3 0 1 8:3 10
2 Tuilla 4 3 1 0 10:6 9
3 Covadonga 4 2 0 2 11:4 8
4 Caudal Deportivo 4 2 0 2 8:1 8
5 Club Siero 4 2 1 1 7:7 7
6 Mosconia 4 1 0 3 6:5 6
7 L Entregu Club de Futbol 4 2 2 0 5:7 6
8 El San Martin 4 1 1 2 5:4 5
9 Condal 4 1 1 2 4:3 5
10 Basico Urraca 4 1 1 2 4:3 5
11 Llanes 4 1 1 2 5:5 5
12 Llanera 4 1 1 2 4:4 5
13 Union Club Ceares 4 1 1 2 3:3 5
14 Vallobin 4 1 2 1 3:3 4
15 CD Colunga 4 1 2 1 4:11 4
16 SD Lenense 4 0 1 3 6:7 3
17 Real Aviles 4 0 1 3 2:3 3
18 Praviano 4 1 3 0 4:8 3
19 SD Navarro CF 4 1 3 0 3:7 3
20 Gijon Industrial 4 0 3 1 3:11 1
Sep 22
Sunday
Mosconia
Mosconia
16:00
Praviano
Praviano
Gijon Industrial
Gijon Industrial
16:00
Tuilla
Tuilla
Llanes
Llanes
16:00
Caudal Deportivo
Caudal Deportivo
Covadonga
Covadonga
16:00
Condal
Condal
Club Siero
Club Siero
16:00
Union Club Ceares
Union Club Ceares
Lealtad
Lealtad
16:00
Basico Urraca
Basico Urraca
Llanera
Llanera
16:00
SD Navarro CF
SD Navarro CF
Real Aviles
Real Aviles
16:00
El San Martin
El San Martin
L Entregu Club de Futbol
L Entregu Club de Futbol
16:00
SD Lenense
SD Lenense
CD Colunga
CD Colunga
16:00
Vallobin
Vallobin